Hej. Jeśli to czytasz to znaczy, że jesteś zarejestrowanym użytkownikiem naszego forum. Kliknij tutaj aby się zarejestrować i w pełni korzystać z forum.

Masz pytanie? Zadaj je tutaj! (nie pytamy o konsole i gry)
Kurier z reguły najpierw dzwoni i się pyta czy ktoś jest w domu itp. Jeśli nikt nie odbiera lub wcale nie dzwoni(również tak było), wtedy także podjeżdża na adres podany na paczce.
Odpowiedz
Na ipmart- forum maja podziękowania i działają na tapatalk. Poza tym mam sprawe chciałem założyć własny portal,cos na zwor tego na ktorym obecnie dodaje info i recenzje. Ciezko to ogarnac ?
[Obrazek: 18126.png]
Odpowiedz
Portal założyć? Prościzna, złapać ludków już gorzej Big Grin
Odpowiedz
Oho, mam konkurenta do łopaty.
Odpowiedz
Niestety, ale mi akurat wyskoczyło jaki nowy temat Big Grin
Jestem ostatni rzadko i włączam poprzez Pokarz nieprzeczytane posty. Dzisiaj się tak zdarzyło Big Grin
Odpowiedz
Jak wygląda sprawa z parowaniem kilku urządzeń bluetooth vs telefon?
Dokładniej mam na myśli sparowanie telefonu z zegarkiem (to działa b. dobrze - komunikaty, sterowanie muzyką itd...) a dodatkowo chciałbym jeszcze dołożyć słuchawki bo kabelki już mnie denerwują.
I tutaj moja wątpliwość czy to zagada? Czy może po sparowaniu jednego urządzenia np. zegarka słuchawki już nie będą połączone i odwrotnie.
Odpowiedz
BT od wersji chyba 4.0 mozna sparowac z kilkoma urzadzeniami. Sam uzywam zegarka i dorzucam jeszcze czesto sluchawke BT do rozmowy za kolkiem. Wszystko dziala jak nalezy
[Obrazek: spaidi1987.png]
Odpowiedz
Ok, w takim razie poszukam słuchawek.
Dzięki za info.
Odpowiedz
Mam pytanie.
Dlaczego Radio ESKA to rak dla moich uszu?
Odpowiedz
Cześć wszystkim, ja mam pytanie nie besposrednio o konsole i gry - czy jest tu jakis watek nie podzielony na modele konsol PS, ktory dotyczylby najlepszych gier ogolnie ns plejaki - i tez tych co wydane byly tylko na konsole?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości