Hej. Jeśli to czytasz to znaczy, że jesteś zarejestrowanym użytkownikiem naszego forum. Kliknij tutaj aby się zarejestrować i w pełni korzystać z forum.

[ODDAM] Weź udział w badaniu i wygraj grę “The last of us. Part II"
#1
Witam wszystkich Smile 
Nazywam się Dawid Gołąb. Jestem studentem V roku na kierunku psychologia na Akademii Ignatianum w Krakowie.
Jestem w trakcie pisania swojej pracy magisterskiej i w tym celu przeprowadzam badanie online dotyczące graczy (komputerowych i konsolowych). Chciałbym Was prosić o pomoc w tym właśnie badaniu. Trwa ono 20 minut i nie wymaga żadnej wiedzy psychologicznej ani specjalistycznej, a potrzebny jest tylko komputer. Potrzebuję graczy spędzających sporo czasu na graniu oraz tych, którzy grają tylko od czasu do czasu lub grali kiedyś. Podczas tego badania nie zbieram żadnych informacji osobistych oprócz wieku i płci.

Wśród osób, które wypełnią całe badanie rozlosuję grę “The last of us. Part II” na PS4/PS5 w wersji pudełkowej (gra jest nowa, zapieczętowana). Chciałbym w ten sposób wyrazić swoją wdzięczność, jeśli ktoś z Was chciałby wziąć udział w tym badaniu, ponieważ z powodu pandemii niemożliwe jest wykonanie badań do pracy magisterskiej stacjonarnie. 
Wasza pomoc przyczyni się również do popularyzacji wiedzy na temat pozytywnego wpływu gier wideo na rozwój poznawczy w opozycji do wielu stereotypów, które głoszą wyłącznie negatywny wpływ gier. 
Gra zostanie rozlosowana 20.03.2021 r. o godzinie 11:00 i wysłana w najbliższy dzień roboczy po skontaktowaniu się ze zwycięzcą.

Zgłoszenia proszę dokonywać na mojego maila:
dawid.golab@student.ignatianum.edu.pl
W temacie maila proszę o wpisanie: "Zgłoszenie do badania - PlayStation Forum".

W razie pytań czy jakichkolwiek wątpliwości zachęcam do kontaktu Smile 
Odpowiedz
#2
Wysłałem priv, chętnie pomogę Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości