Hej. Jeśli to czytasz to znaczy, że jesteś zarejestrowanym użytkownikiem naszego forum. Kliknij tutaj aby się zarejestrować i w pełni korzystać z forum.

Konsola z niedziałającym hackiem
#1
Siemanko! Kupiłem fatkę cechg04 z fajnym zestawem perkusja, dwie gitary, mikrofon plus pełno gier. Gdy przyszła okazało się, że jest zhakowana, lecz ten hack nie do końca działa. W menu konsoli pojawia się opcja Enable HEN, lecz po jej aktywowaniu nie dzieje się nic, tzn albo wywala błąd, albo, że się udało, ale nic to nie zmienia, a po resecie konsoli wszystko znika. Jak to naprawić? Nigdy nie hakowałem ps3, da się to naprawić czy lepiej wywalić? Jak zmienię dysk to konsola nadal będzie zhakowana?
Odpowiedz
#2
Sprawa wygląda tak: próbowałem zainstalować drugi raz hacka, nie dało się, bo jest zainstalowanym, ale po tej operacji HEN zaskoczył. Zainstalowałem Multimana i jak na razie wszystko działa. Pokopiowałem gry z płyt na dysk (500GB wrzuciłem) i chyba wszystko gra. Próbowałem wrzucić grę przez FTP ale idzie to jak krew z nosa, więc zostaje podłączenie dysku do kompa i ręczne wrzucanie.
Odpowiedz
#3
Najlepiej byłoby zrobić Downgrade.. Wink
https://www.playstationforum.pl/thread-31792.html przeanalizuj ten wątek, tj. najważniejsze posty Jolka
Odpowiedz
#4
W sumie nic nie robiłem i wszystko działa Tongue nawet dodawanie piosenek do RockBanda 3. Więc można zamykać.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości