Hej. Jeśli to czytasz to znaczy, że jesteś zarejestrowanym użytkownikiem naszego forum. Kliknij tutaj aby się zarejestrować i w pełni korzystać z forum.

Oryginalny pad ps3
#1
Witam. Mam pytanie jaki jest oryginalny pad do PS3. Wiadomo że 3.7 v albo 5 i pojemność baterii 500. I jak na końcu jest litera E czyli na Europę też jest dobry. Mam pytanie tylko co oznacza jeszcze mała litera a po tym wszystkim. Jest a albo a1. Który jest lepszy? Czy to nie ma żadnego wpływu. Jeszcze czytałem kwestię nalepki. Oryginalny ma być z jakąś jedną CE później N i ciąg cyfr, ale na niektórych są jakieś cztery znaczki a na innych nalepkach cała zapisana mimo że takie same oznaczenia jak wyżej napisałem. Czy coś się wtedy różni? I czy możecie mi podać link gdzie kupię dobry i sprawdzony. Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Najlepiej szukaj tego 3.7 V 300 mA który ma oznaczenie CECHZC2E (bez A czy A1). Naklejka jest idealnie wręcz wpasowana w miejsce i najlepiej jak sama naklejka będzie wytarta od środkowych palców wówczas można uznać że ktoś nie kłamie w ogłoszeniu. Mam dwa takie pady, oby dwa mają identycznie wytartą naklejke od palca, oba mają tylko jeden znak Œ (C E), oba nie mają żadnego A czy A1 i są 100 % oryginalne. Gałki w oryginalnych są luźne, nie są tak oporne jak w Dual Shocku 2 czy 1.
[Obrazek: 2vVEw.png]
Odpowiedz
#3
(02-01-2019, 23:14)Atr3ju napisał(a): Najlepiej szukaj tego 3.7 V 300 mA który ma oznaczenie CECHZC2E (bez A czy A1). Naklejka jest idealnie wręcz wpasowana w miejsce i najlepiej jak sama naklejka będzie wytarta od środkowych palców wówczas można uznać że ktoś nie kłamie w ogłoszeniu. Mam dwa takie pady, oby dwa mają identycznie wytartą naklejke od palca, oba mają tylko jeden znak Œ (C E), oba nie mają żadnego A czy A1 i są 100 % oryginalne. Gałki w oryginalnych są luźne, nie są tak oporne jak w Dual Shocku 2 czy 1.

Nie jest to zasadą, mój pad który mam od nowości z SuperSlimem 500GB ma oznaczenie A1 i również jest oryginalny.


Jedyny sposób na zweryfikowanie kontrolera w stu procentach to rozkręcenie go i sprawdzenie, jak wygląda bateria. Jeżeli jest owinięta czymś w rodzaju koszulki termokurczliwej, to jest to podróbka. Jeżeli bateria jest w szarej, plastikowej obudowie, to jest to zapewne oryginalny kontroler.
[Obrazek: senna1.png][Obrazek: Makaveli0160.png] [Obrazek: senna%202.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości