Hej. Jeśli to czytasz to znaczy, że jesteś zarejestrowanym użytkownikiem naszego forum. Kliknij tutaj aby się zarejestrować i w pełni korzystać z forum.

Linux
#1
Cześć,

Czy marzyłeś o YouTube, radiu internetowym lub o VNC na swojej czarnulce? Jeśli tak to zapraszam do zapoznania się z tematem.
Nie wiem czy to do końca nowina, bo projekt ma już parę lat, ale myślę, że temat zainteresuje hobbystów-entuzjastów PS2.

Czy słyszeliście o Linuksie na PS2? Chyba każdy słyszał kto choć trochę interesował się PS2, ale ten projekt wyszedł jakoś we wczesnych latach 2000 i działał tylko na pierwszych modelach PS2 FAT. Dziś to już trup, którego w dodatku ciężko zdobyć.

Ostatnio udało mi się znaleźć dość świeży(2013??)Linuksowy projekt na PS2

Wszystkich zainteresowanych zapraszam na:
http://kernelloader.sourceforge.net/linux.html

Project page at sourceforge - http://sourceforge.net/projects/kernelloader/
Download at sourceforge - http://sourceforge.net/project/showfiles..._id=223793

More information for Playstation 2 - http://kernelloader.sourceforge.net/kernelloader2.6.phpOsobiście nie testowałem tego projektu, ale obiecuje to zrobić w pierwszy wolny weekend. W internecie ciężko coś znaleźć na ten temat. Być może Ty testowałeś ten projekt i chcesz się podzielić swoim doświadczeniem i wrażeniem? Zapraszam do dyskusji.
Odpowiedz
#2
Nie warte zachodu, w zasadzie poza fakte że można nie ma powodu żeby się w to bawić, a takie rzeczy jak YouTube na PS2 to absolutna fikcja. Już pomijając fakt jak bardzo zmieniły się standardy stron od 2013 i fakt że żadna przeglądarka z 2013 nie odtworzy YT to PS2 jest poprostu za słabe żeby przetworzyć współczesne strony.
Playstation 2 Slim SCPH-77004, 3xDS2, FMCB
Inne konsole: SMS II, MegaDrive, PSOne, Dreamcast, Xbox, Xbox 360

[Obrazek: XsKg1.gif]
[Obrazek: 1N8cslJ.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości