Hej. Jeśli to czytasz to znaczy, że jesteś zarejestrowanym użytkownikiem naszego forum. Kliknij tutaj aby się zarejestrować i w pełni korzystać z forum.

Barcelona z zakazem transferowym po zakupach
#1
Śmieszne rzeczy się ostatnio dzieją w piłce. To tak a propos decyzji w sprawie Legii i wyrzucenia jej z LM. FIFA w kwietniu tego roku nałożyła na Barcelonę zakaz dokonywania transferów przez następne 3 okienka w związku z nieprawidłowościami w pozyskiwaniu nieletnich piłkarzy w poprzednich latach. Następnie go zawiesiła chyba tylko po to, żeby Barcelona mogła się wzmocnić, a dzisiaj... znowu wprowadziła ten zakaz. Ciężko tu się doszukiwać jakiejkolwiek logiki. Rzecz jasna Barcelona w czasie zawieszenia kary zrobiła największe w swojej historii zakupy pozyskując między innymi Luisa Suareza za 81 mln euro.

Brzmi to co najmniej jak żart, ale niestety takie są realia. Przykro się patrzy na takie faworyzowanie jednej drużyny kosztem innych. Blatter coś ostatnio wspominał o powtórkach video i to by był rewolucja, którą miejmy nadzieję będziemy niebawem oglądać, w końcu mamy XXI wiek.

A w Celtiku panika. Jeden z zawodników szkockiego zespołu dostał czerwoną kartkę w meczu z Legią, a kara wykluczenia z meczu obejmowała tylko 1 mecz. Coś kiepsko z matematyką u Szkotów, bo nie wzięli go na kolejny mecz z Mariborem. Dzisiaj jednak się doliczyli, że kara rzeczywiście przepadła i zawodnik znowu dołączył do drużyny i będzie mógł w spotkaniu wystąpić. Jak to mówią przezorny zawsze ubezpieczony ;D

Źródło
You wanna play games? Okay, I'll play with you. You wanna play rough? Okay! Say hello to my little friend!

[Obrazek: montana_pl89.png]
Odpowiedz
#2
Bardzo bolesna prawda. Piłka nożna to przede wszystkim ogromne zyski, biznes w który trzeba zainwestować ogromne pieniądze, jednakże potrafią one się zwrócić z nawiązką. Sprawa Barcelony jest kuriozalna, zdjęli im zakaz tylko dlatego, aby ci mogli się wzmocnić, jak widać - mając odpowiednią kwotkę, przy stoliku załatwić można niemalże wszystko. Czyżby ta dziwaczna federacja nałożyła ten zakaz tylko po to, aby za zamkniętymi drzwiami wymusić grosza? Bo tak, jaki byłby sens zawieszania zakazu... ciężko pojąć ich działania. Prędzej, czy później, wszystkie brudy wyjdą na jaw. He, a Celtic i tak się doigrał. Kiepski zespół, który grał nieczysto zapłacił za swoje, brawa dla Mariboru. Na temat Pana Blattera oraz Platiniego wypowiadać się nie będę, ci ludzie zapewne jeszcze nie raz nas zszokują swoimi niewytłumaczalnymi decyzjami.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości