Hej. Jeśli to czytasz to znaczy, że jesteś zarejestrowanym użytkownikiem naszego forum. Kliknij tutaj aby się zarejestrować i w pełni korzystać z forum.

Opowiedz swoją forumową karierę na PS2forum.
#11
Zarejestrowałem się jako "szymusbanan" bo na wielu stronach miałem/mam taki nick. Uznałem, że jest durny i chciałem mieć "Szymon".
Na początku czytałem bardzo dużo na forum, później padła mi konsola i nie wchodziłem tu dosyć długo. Później kupiłem inną i od tamtej pory - często wchodzę.
Odpowiedz
#12
Ja zarejestrowałem się ogrom czasu temu - jeszcze nie mając większego pojęcia o konsolach - pamiętam jak pisałem z Kratosem w sprawie instalowania FMCB, no i moich łatwych do poruszenia nerwów no i złamanego swapa etc. XD
Potem o forum zapomniałem, jakoś tak wyszło - zacząłem naprawiać konsole na własną rękę, wróciłem tutaj, gdy nabrałem już sporej wprawy, jeżeli chodzi o tematy Hardware'owe. Częściej zacząłem tutaj przybywać, gdy ruszyły tematy, w których inni użytkownicy recenzowali gry, nowe konsole, i ciekawostki ze świata konsol. Trafiłem tutaj z Google, no cóż, może na forum jest niewielka grupka wygadanych mordek, ale przynajmniej są to osoby które trzymają klimat!

Pozdrawiam serdecznie! Smile
[Obrazek: hzieling.png]
Odpowiedz
#13
Ja tu wsumie nie napisałem nic wartościowego hmmm....
Zarejestrowałem się na forum po zakupie konsoli i FMCB szukając odpowiedzi na to jak dziadostwo uruchomić i jakoś mi się udało pomimo zmarnowania kilku płyt dzięki tutorialom zamieszczonym tutaj, oczywiście z swej dziwnej natury zostałem tutaj dłużej, udzielając się na forum więcej to mniej. Prawdziwe przywiązanie do samej strony powstało po wygraniu trzeciej nagrody na najlepszego recenzenta, co prawda ja sam nie zagrałem w wygrane Split Second, ale do dziś stoi dumnie na półce i wywołuje uśmiech na twarzy. Poczułem się doceniony i chętnie wrzucałem kolejne, to lepsze to gorsze teksty o grach i tak jakoś się to kręci. Co ogram grę na PS2 rodzę recenzję która najpierw trafia tu, a w między czasie prywatnie prowadzę bloga z recenzjami, ale na szerszą skalę(część prac mogliście ostatnio zobaczyć przy okazji otwarcia działu inne konsole Smile)

Odpowiedz
#14
Moja kariera zaczęła się 3 dni temu, kiedy to... zakończenie zostawiam dla was. Wszyscy macie takie spektakularne osiągi, że hoho. Ja na razie mogę się pochwalić spamem w shoutboxie, może być? Jak nie, to sorry, sorry. Time will tell.
Odpowiedz
#15
Fajnie wiedzieć, że ktoś to przynajmniej czyta :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości