Pytanie odnośnie nowej, starej czarnuli
#11
We wrocławi polecam także: Synitops Konsole
Odpowiedz
#12
Co do FMCB nie ma problemu z pojemnością karty pamięci bo dzięki programowi ULE kopiujesz savy np na pendriva. Na allegro nie kupuj karty jak coś to FMCB wgra Ci się za free więc nie ma stresu sprawdź tylko ten model :)
Odpowiedz
#13
Zatem jest to ver. 90004C czyli fmcb odpada, swap z natury mi się nie widzi w ogóle.
Co do tych firm - obie znam, w skynecie kupowałem swojego starego szaraka, tam też przerabiałem i kupowałem do niego tam wszystkie akcesoria, jednakże na telefon czy przerabiają ps2 usłyszałem że nie. I teraz albo wycofali się z robienia tego, albo oficjalnie się z tym nie afiszują(nielegalne?). Choć chyba druga opcja odpada skoro synitops na swojej www reklamuję tą usługę :). Pytałem również telefonicznie w gekonie, również odparli jakoby nie przerabiali, choć sam pamiętam jak kolega przerabiał u nich. Najgorszym jest że pracuję w godz. 10-18 i nie mam jak podjechać gdziekolwiek.

xmaslakx - mozesz powiedziec na czym polega dokladnie owa regeneracja plyt? Jakies specjalne srodki dostepne na allegro czy bardziej skomplikowane rzeczy?
Odpowiedz
#14
Na tej wersji 9C działa w 50% procent przypadków (50% - czyli z biosem w wersji 2.20, nie 2.30)
Odpowiedz
#15
Anyway - konsolka przerabia się w synitopsie, na 18tą do odbioru :), teraz przepalam sobie gierki tylko nie wiem czy to będzie działać :) - może wy mi powiecie - obraz zrobiony w alcoholu, wypalony później na plytke również w tym samym programie, będzie to dzialac na przerobionej czy potrzebne jeszcze jakies witaminki? :D
pozdrawiam.
Odpowiedz
#16
Płyty verbatim kupuj napewno będa działać :) Jaki chip montujesz?
Odpowiedz
#17
modbo, wszystko ladnie hula - ale mimo wszystko slysze roznice w pracy lasera. Gry wypalane na verbatimach dvd-r przy predkosci 4x, mam porownanie z oryginalnym tekkenem5, nowym - tutaj jedynie slychac szum krecacej sie plytki - jak sie przystawi ucho do konsoli.
Ale mam nadzieje ze nic jej nie zaszkodzi od tego chipu :). Pozdrawiam.\


upd: panowie pomóżcie :). Nagrałem gt4 na DVD-R DL Verbatim'a. Nie dość że na samą płytkę z 10zł sie wykosztowałem, nagrywała się 20min przy prędkości x4 to w ostateczności jej ps nie czyta :s. Źle się mogło nagrać czy do dl'ek trzeba robić jakieś dodatkowe operacje czy wystarczy wypalić sam obraz płyty tj. w przypadku zwykłych dvd-r? Czy może jakiś skutek uboczny po zaszczepieniu modbo?

upd2: ile wasze gt4 zajmuje po wsadzeniu plytki do pc? Pamietam ze obraz plyty mial lekko ponad 5gb, teraz wsadzilem plytke do pc, zajete miejsce na plytce to 3,09gb. Tak jakby drugiej warstwy może mi nie nagrało? Jeśli by tak było to całe szczęście, bałem się że już by się coś pier****lo z nową konsolką :>.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) ReV 2677 1009433 08-01-2022, 12:44
Ostatni post: Czarodziej202
  Pytanie dotyczący zamiany części. supcio12343 2 1428 11-09-2020, 19:20
Ostatni post: Makaveli
  Pytanie o kartę "King 64mb" na chipie hynix (nie glut) Cloam 1 1686 31-12-2018, 18:02
Ostatni post: Szymon
  Pytanie o skalowanie progresywne. Piotreczek94 3 3067 07-06-2018, 21:22
Ostatni post: Piotreczek94
  Pytanie odnośnie systemu ntsc Piotreczek94 1 2662 12-12-2017, 19:49
Ostatni post: tomx1989
  Pytanie o zapis gry MaciekWolf92 1 2102 16-04-2017, 19:56
Ostatni post: arctos
  Problemy i pytania odnośnie programu SMS,odtwarzania filmów i piosenek Kratos 127 160411 04-04-2016, 11:09
Ostatni post: Boxumaster12
  Problem z odczytaniem nowej gry eustachy8 6 2977 02-10-2015, 19:05
Ostatni post: RafalKa

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości