Hej. Jeśli to czytasz to znaczy, że jesteś zarejestrowanym użytkownikiem naszego forum. Kliknij tutaj aby się zarejestrować i w pełni korzystać z forum.

Polski Hip Hop
#61
ostrowski
Odpowiedz
#62
Trochę się nikt tutaj nie udzielał ale ja powiem iż ja najbardziej właśnie lubię RYCHA PEJE i tyle w temacie. Każda jego płyta jest dobra i nawet bardzo dobra ; )) Płyta na legalu to już całkowicie nią rozjechał system przecież wtedy do dzisiaj każdy nuci - jest jedna rzecz dla której warto żyć hip hop i nie zmienia się nic : )
Odpowiedz
#63
Ostatnio podobają mi się niektóre piosenki Gangu Albanii, ale to nie Hip-Hop, a hip-hopolo bez przesłania z dobrym bitem.
Odpowiedz
#64
Niestety teraz jak tak patrzę na ten rap to się właśnie to tak przedstawia iż Ci raperzy bardziej stawiają po prostu jednak no nie wiem na ten bit a nie właśnie na jakiś przekaz co mi się nie podoba..Raperów teraz słucham bardzo lokalnie właśnie i ostatnio to u mnie jest w głośnikach Zbuku.
Odpowiedz
#65
a takie rzeczy nagrywa się we Wrocławskim Underground :)

https://www.youtube.com/watch?v=mqxQ2u_EN7w

Osobiście powiem, że to mój kawałek ale polecam ;)
Odpowiedz
#66
O_o słuchasz zbuka wacka i mówisz o przekazie?XDD
Posłuchaj sobie Venoma mistrz techniki :)
Ostatnio zajarałem się Kubanem.
Konsola:
1.XBOX v.1.4 softmod,8GB,3Pady
a)Aktualnie ogrywam:
-Baldur's Gate Dark Alliance II
Odpowiedz
#67
Słuchacie już całkiem nowych nut i mówicie o przekazie przy tych raperach trochę według mnie coś nie halo..Bo ja to mam porównanie jeszcze z najlepszymi ekipami właśnie z bardzo dawna a dokładniej prawdziwy przekaz i flow leciał z ekipy Paktofoniki - PAKT przy dźwiękach GŁOŚNIKA < 33
Odpowiedz
#68
Jeżeli piszemy już o oldschoolu to jak dla mnie:
-Grammatik
-Fisz
-Liroy
-Flexxip
Konsola:
1.XBOX v.1.4 softmod,8GB,3Pady
a)Aktualnie ogrywam:
-Baldur's Gate Dark Alliance II
Odpowiedz
#69
Taak liroy zdecydowanie i wtedy przecież jeszcze był mocny pojazd na niego w nucie anty liroy pamiętacie to - razem z Peją nagły atak spawacza go jechał haha : D old school jest lepszy i tutaj bardzo mocno wspominam coś takiego jak ekipę Fenomen, to były czasy
Odpowiedz
#70
Super czasy, które już nie wrócą..Zacytuję klasyk - czasy bead rocka kolejne lekcje..z kawałku Peja. Teraz w hip hopie według mnie bardziej chodzi o bit i dobry rytm a coraz mniej niestety o jakiś dobry przekaz co mi się nie podoba..Bo kiedyś było to na odwrót.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości