Hej. Jeśli to czytasz to znaczy, że jesteś zarejestrowanym użytkownikiem naszego forum. Kliknij tutaj aby się zarejestrować i w pełni korzystać z forum.

Problem z God of war
#1
Mam oryginały god of war'a jedynki i dwójki, lecz obu gier moje ps2 zwyczajnie nie czyta, pokazuje się "this disc could not be read". Poczytałem trochę i myślę, że to przez to że te gry są nagrane na dvd9 których moje ps2 nie odczytuje, jednak, jest jeszcze drugi problem, gdyż, mam kopię pobraną z internetu zarówno pierwszej jak i drugiej części gow, i o ile jedynka działa bez problemów, dwójka w cutscence po spotkaniu z atlasem zacina się i nie idzie dalej, nawet po bardzo długim czasie czekania. Czy ktoś ma jakiś pomysł, na to aby albo konsola odpaliła mi oryginały, albo jakoś odblokować ten "freez" w cutscence? to jest dokładnie taki sam problem jak tutaj na filmie https://www.youtube.com/watch?v=KATGOTYumuI

EDIT:temat mozna usnąć, problem rozwiązałem poprzez wyjęcie płyty w momencie przycięcia, a potem kiedy spowortem ją włążyłem, cutscenka została pominięta i mogę normalnie grać.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości