PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
gry które się szybko nie nudzą-pytanie - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Problemy (https://playstationforum.pl/forum-problemy)
+--- Wątek: gry które się szybko nie nudzą-pytanie (/thread-gry-ktore-sie-szybko-nie-nudza-pytanie)

Strony: 1 2


gry które się szybko nie nudzą-pytanie - Xantos64 - 07-02-2011

Hej możecie mi polecić jakieś 2 gry w które można długooo grać żeby się szybko nie znudziły? chcę wreszcie zainwestować w jakieś oryginały ale tak żeby mieć w co grać przez dłuższy okres-mam w nfs underground dotąd gram i się nie nudzi, chodzi mi o jakieś bijatyki ,wyścigi itp. bo z zasady wiem że np. w gry platformowe ala Crash można przejść kilka razy a potem nie ma już tej "przyjemności" grania


RE: gry które się szybko nie nudzą-pytanie - sevik - 07-02-2011

sam sobie odpowiedziałeś. wszystkie bijatyki i wyścigi się nie nudzą, np Tekken 5 albo Motorstorm... Wejdź na gry-online i poszukaj.


RE: gry które się szybko nie nudzą-pytanie - MarcinK - 07-02-2011

Na pewno mogę ci Polecić Tekken 5 i Dragon Ball Z: Budokai 3.


RE: gry które się szybko nie nudzą-pytanie - anemek - 07-02-2011

Mi na przykład tekken 5 znudził się po kilku minutach. Nie wiem czym się tak zachwycacie...


RE: gry które się szybko nie nudzą-pytanie - Zielony34 - 07-02-2011

Tekken jest jak dla mnie, tylko dla zagorzałych fanów, mnie znudziła od razu po odpaleniu... Tongue

z gier które szybko się nie nudzą... Klasyka, ot co. Kingdom Hearts, Final Fantasy, Silent Hill itp. Poprzeglądaj forum, zobacz co piszą wytrawni gracze, oceń przede wszystkim sam, czego tak na prawdę oczekujesz od tytułu który chcesz żeby zajął Cię na dłużej.


RE: gry które się szybko nie nudzą-pytanie - drakon - 08-02-2011

W sumie z gier, które nie tylko szybko, ale NIGDY się nie nudzą, polecam Ci wszelkie odmiany Tetrisa Big Grin


RE: gry które się szybko nie nudzą-pytanie - Kurak5 - 08-02-2011

(07-02-2011, 20:11)anemek napisał(a): Mi na przykład tekken 5 znudził się po kilku minutach. Nie wiem czym się tak zachwycacie...
(07-02-2011, 20:36)Zielony34 napisał(a): Tekken jest jak dla mnie, tylko dla zagorzałych fanów, mnie znudziła od razu po odpaleniu... Tongue

Wprawdzie grałem tylko w czwórkę, ale też mi się to nie podobało. Ogólnie bijatyki szybko się nudzą bo nie pojawiają się tam żadne nowe elementy, tylko cały czas mordobicie. To samo tyczy się Tetrisa Big Grin

Jedną z najlepszych gier na PS2 jest GTA:SA. Sama kampania jest dosyć długa. Każdy chyba grał w to więc wiadomo, masa różnego rodzaju rozrywek. Ja zazwyczaj włączam sobie save z lotniska Carla, wskakuje do Hydry i bawię się nad bazą wojskową z koleżankami hydrami, kolegami SAMami. Do zabawy dochodzą potem wystrzałowe panny rakiety i niezawodny wujek spadochron Tongue

Najlepsze jest to, że najbezpieczniejszym zewnętrznym miejscem przed policją/wojskiem w tej grze, jest właśnie sama baza wojskowa Big Grin


RE: gry które się szybko nie nudzą-pytanie - MarcinK - 10-02-2011

Jeszcze grą która nigdy się nie nudzi jest GTA: San Andreas, w której po przejściu wszystkich misji rozgrywka się nie kończy.


RE: gry które się szybko nie nudzą-pytanie - Piterixos - 10-02-2011

(08-02-2011, 15:35)Kurak5 napisał(a):
(07-02-2011, 20:11)anemek napisał(a): Mi na przykład tekken 5 znudził się po kilku minutach. Nie wiem czym się tak zachwycacie...
(07-02-2011, 20:36)Zielony34 napisał(a): Tekken jest jak dla mnie, tylko dla zagorzałych fanów, mnie znudziła od razu po odpaleniu... Tongue

Wprawdzie grałem tylko w czwórkę, ale też mi się to nie podobało. Ogólnie bijatyki szybko się nudzą bo nie pojawiają się tam żadne nowe elementy, tylko cały czas mordobicie. To samo tyczy się Tetrisa Big Grin

I to błąd...czwórka to słaba część serii:/ W bijatykach nie pojawiają się nowe elementy bo to...bijatyki! W takim GT4 też nie należy spodziewać się wiele poza jazdą samochodemTongue W tekkenie wszystko zależy ile się zna ciosów, i iloma postaciami umie się grać. Bo jakby się np każdą postacią zadawało ciągle kilka tych samych ciosów to rzeczywiście może to szybko znudzić...


RE: gry które się szybko nie nudzą-pytanie - Kaziu - 11-02-2011

(08-02-2011, 15:35)Kurak5 napisał(a): Wprawdzie grałem tylko w czwórkę, ale też mi się to nie podobało. Ogólnie bijatyki szybko się nudzą bo nie pojawiają się tam żadne nowe elementy, tylko cały czas mordobicie. To samo tyczy się Tetrisa Big Grin

Czyli ma się rozumieć w Tetrisie i jego odmianach są tylko mordobicia ? Big Grin
A co do tematu to wszystko zależy od Ciebie. Komuś gra po XXX ( tutaj wstaw jakąś dużą liczbę Big Grin ) się nie znudziła, tobie może po kilku pierwszych minutach się znudzić. A skoro grasz w NFS Underground to czemu byś nie miał zagrać w serię NFS ? Czyli wszystkie pozostałe części ?