PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) (/thread-wasza-kolekcja-gier-na-ps2-tylko-oryginaly)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Grzesio1812 - 15-09-2012

Jeśli lubisz gry z piracką tematyką to Ci się spodoba. Na pewno nie jest to jakaś wybitna gierka ale można w nią miło pograć. Sam zamierzam do niej w najbliższym czasie wrócić bo jeszcze nigdy jej nie ukończyłem a chciałbym to zrobić.


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Mr.Q - 15-09-2012

Jaki jest system rozgrywki? Czy gra jest liniowa? Czy można kupować własne statki, przeprowadzać abordaże, rozwijać nasze umiejętności?

Jeśli chodzi o gry pirackie, do tej pory nie powstało nic lepszego niż Sea Dogs II (PC).


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Samyeu - 16-09-2012

Wybaczcie za drobny offtop, ale hmmm... jak już mówimy o wszystkich platformach, to czy świetne nie było czasem Sid Meier's Pirates! ?

No, ale żeby nie było wrzucam aktualizację Smile Crash TwinSanity nie ma pudełka, bo odkupiłem je (jak i Spyro zresztą) od kolegi z Olsztyna, który gdzieś to pudełko zapodział.

[Obrazek: bj79z.jpg]



RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - PaultheGreat - 27-09-2012

Ostatnio moja kolekcja rozrosła się w stosunkowo szybkim tempie, to też postanowiłem ją tutaj zaktualizować. Na chwilę obecną moja kolekcja to 12 oryginalnych gier. Oczywiście nie zamierzam na tym zaprzestać i chciałbym powiększyć ilość posiadanych tytułów co najmniej dwukrotnie.

[Obrazek: DSC00007J_xrhhxrp.JPG]

Góra (od lewej): Mortal Kombat: Armageddon, Burnout 3: Takedown, Prince of Persia: Warrior Within, Tomb Raider: Legend, Medal of Honor: Frontline, Pro Evolution Soccer 2011;
Dół: Metal Gear Solid 3: Snake Eater, Spartan: Total Warrior, Call of Duty 2: Big Red One, God of War, Medal of Honor: Vanguard, SSX 3*

*gry ustawione według daty zakupu



RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Kraszu - 04-10-2012

Mała aktualizacja mojej wcześniejszej skromnej kolekcji. Do zbiorów dołączyły bowiem w międzyczasie takie oto szpile:

[Obrazek: final3q.png]

Rzut okiem na całość:
[Obrazek: ehhhs.jpg]




RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - PaultheGreat - 05-10-2012

Bardzo ładna kolekcja. Przypadkowym trafem mamy tyle samo gier (12) z czego tylko jeden wspólny tytuł - Metal Gear Solid 3: Snake Eater. Szczególnie podoba mi się Medal of Honor: European Assault, które może kiedyś trafi i w moje ręce. Bardzo ładnie wygląda kolekcja, w której mamy do czynienia z jakąś trylogią - sam poluję na pozostałe części Prince of Persia żeby mieć w swojej kolekcji trylogię.


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - piotros - 06-10-2012

Wczoraj przyszła ostatnia gra do mojej kolekcji (SH1), tak wiec mogę się pochwalić... Smile Na chwilę obecną mam jeszcze dużo gier do ogrania, tak więc pewnie jej nie będę rozbudowywał, chyba że trafi się jakaś okazja...

Wszystkie gry:
   

Seria Prince of Persia na PS2 i PSP:
   

Seria Silent Hill na PS1, PS2, PSP i film:
   


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Mr.Q - 06-10-2012

O stary, pozamiatałeś. Świetna kolekcja. Ile dałeś za SH1?


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - PaultheGreat - 06-10-2012

Powiem szczerze, że mnie zatkało gdy zobaczyłem taki zbiór oryginałów. Mógłbyś nam zdradzić ile czasu zajęło Ci kolekcjonowanie tych wszystkich tytułów?


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - piotros - 06-10-2012

(06-10-2012, 12:12)Mr.Q napisał(a): O stary, pozamiatałeś. Świetna kolekcja. Ile dałeś za SH1?
Ostatnio SH1 zaczęło się pojawiać na Allegro, ale niestety wszystkie aukcje kończyły się powyżej 100 zł, ale jak już ktoś na forum pisał taniej nie będą, tak więc zakupiłem, bo taniej raczej nie będzie, a jak będzie to mocno używana wersja.
SH1 jest jak nówka sztuka i warta była swojej ceny. Płyta nie ma żadnej rysy, książeczki nieużywane, a jedynie pękła lekko obudowa, ale to musiało wydarzyć się w transporcie.

(06-10-2012, 12:17)PaultheGreat napisał(a): Powiem szczerze, że mnie zatkało gdy zobaczyłem taki zbiór oryginałów. Mógłbyś nam zdradzić ile czasu zajęło Ci kolekcjonowanie tych wszystkich tytułów?
Część oryginałów kupiłem razem z konsolami, a resztę zbierałem od momentu zakupu konsol.
PS2 kupiłem w lutym, a PSP w sierpniu tego roku.