PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) (/thread-wasza-kolekcja-gier-na-ps2-tylko-oryginaly)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Yohokaru - 31-08-2012

Do mojej kolekcji, liczącej już 5 gier, dołączyły Need for Speed Carbon oraz Tony Hawk's Pro Skater 3

[Obrazek: P310812_11.24.jpg]

[Obrazek: P310812_11.25.jpg]

Za te dwie gry, wraz z przesyłką zapłaciłem 39zł


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Draco - 31-08-2012

Wyglądają na bardzo ładny stan, cena również przyzwoita, a tytuły to sama klasyka.


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Samyeu - 31-08-2012

lol nie wiedziałem, że THPS3 wyszedł na PSX i PS2.


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Draco - 31-08-2012

THPS3 na PS2 jest uważany za jedną z najlepszych gier na czarnulkę. Też nie wiedziałem że THPS3 wyszedł na PS1 Smile

[Obrazek: gnRY6.jpg]


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Yohokaru - 31-08-2012

Przechodziłem grę także na PS1 i jest ona ciutkę trudniejsza z kilku względów. Na wielu mapach są inne wyzwania i nie są one opisane filmikiem pokazującym choćby gdzie mamy dane wyzwanie zaliczyć. Dlatego przykładowo w Los Angeles długo się męczyłem by zaliczyć wszystkie cele, gdzie w pozostałych wersjach idzie to o wiele łatwiej. Wersja na PS1 jest także odrobinę mniej dynamiczniejsza, ciężej wykonuje się lipy(stójki na rampach). Grafika także jest gorsza niż w pozostałych wersjach, lecz nadal jest to gra godna uwagi i niesamowicie grywalna pozycja.

EDIT: Jednakże dzięki temu, że THPS3 ukazał się na PS1, mogę w niego pograć także na PSP Big Grin


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Kraszu - 01-09-2012

Yoho ostatnimi czasy rozpędziłeś się z rozbudowywaniem swojej kolekcji oryginałów. Aż miło popatrzeć na Twoje kolejne zdobycze. Pełen szacuneczek.


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Yohokaru - 01-09-2012

Kraszu napisał(a):Yoho ostatnimi czasy rozpędziłeś się z rozbudowywaniem swojej kolekcji oryginałów. Aż miło popatrzeć na Twoje kolejne zdobycze. Pełen szacuneczek.

No i rozpędu jak narazie koniec, bo zbliżają się wydatki szkolne. Jednak jeśli będę miał więcej grosza, a natrafi się jakaś okazja, to z pewnością będę uzupełniał kolekcję o nowe tytuły, bo aż miło popatrzeć na tak wypełnioną półkę Big Grin


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Draco - 01-09-2012

To ile już oryginałów liczy Twoja kolekcja?



RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Yohokaru - 01-09-2012

5, ale mam fajne miejsce na telewizorze, gdzie świetnie się prezentują te pudełka.


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - PaultheGreat - 02-09-2012

I oto w oryginalnych grach (krążek DVD, pudełeczko+instrukcja) chodzi. Mają się ładnie prezentować na półce i gdy przyjdzie ktoś znajomy, to można się fajnie poczuć. Podobnie jak u Yohokaru, moje gry mają własne miejsce obok telewizora na półce.