PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) (/thread-wasza-kolekcja-gier-na-ps2-tylko-oryginaly)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - PaultheGreat - 14-08-2012

Oto moja skromna kolekcja. Za słabą jakość zdjęcia przepraszam, ale do swojej dyspozycji miałem tylko aparat w telefonie komórkowym.

[Obrazek: DSC00017J_rqqhaeh.JPG]
Góra (od lewej): Tomb Raider: Legend, Spartan: Total Warrior, Pro Evolution Soccer 2011, Medal of Honor: Frontline (Platinum)
Dół: Burnout 3: Takedown, Mortal Kombat: Armageddon, Prince of Persia: Warrior Within, Metal Gear Solid 3: Snake Eater


Póki co moja kolekcja to 8 oryginalnych gier. Oczywiście nie zamierzam na tym skończyć i chciałbym uzbierać co najmniej 20 gier. W planach mam ogranie "Prince of Persia: The Two Thrones" oraz "The Sands of Time" żeby mieć w kolekcji całą trylogię. W najbliższym czasie zamierzam jednak zakupić "God of War". Obejrzałem kilka gameplayów i spodobała mi się rozgrywka.


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Draco - 14-08-2012

Widzę u kolegi zestaw porządnych tytułów na czarnulkę. Sporo gier multiplatformowych ale widzę, że obierasz dobry kierunek kolekcjonowania, przymierzając się do kupna God of War Smile . Sądząc po tytułach, w które chyba najmilej Ci się grało (Spartan, Prince of Persia), GoW spodoba Ci się od pierwszej minuty gry Smile


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Yohokaru - 17-08-2012

Do mojej skromnej narazie kolekcji dołączyła premierowa edycja Gran Turismo 3 A-Spec kupiona w cenie 12 zł plus koszta przesyłki

[Obrazek: P170812_14.06.jpg]

[Obrazek: P170812_14.07.jpg]


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Draco - 17-08-2012

Świetnie wyglądający egzemplarz. GT chyba jako jedyna seria miała kolorowe pudełka wersji premierowych, fajna sprawa jest mieć coś takiego w kolekcji. Ja niestety mam wersję Platinum co skłoniło mnie do zrobienia własnej okładki Smile .


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Yohokaru - 22-08-2012

Draco może pokazałbyś nam swoją kolekcję, skoro aktywnie się wypowiadasz w tym temacie Wink.


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Draco - 22-08-2012

Jeszcze nie. Kiedyś już wyjaśniałem chyba Q w prywatnej rozmowie, że do momentu w którym będę zadowolony ze swojej kolekcji droga daleka, a dopiero wtedy będę mógł z czystym sumieniem pochwalić się zbiorem.


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Yohokaru - 22-08-2012

Draco napisał(a):Kiedyś już wyjaśniałem chyba Q w prywatnej rozmowie, że do momentu w którym będę zadowolony ze swojej kolekcji droga daleka, a dopiero wtedy będę mógł z czystym sumieniem pochwalić się zbiorem.

Wiesz, możesz się chwalić nowościami na bieżąco, tak jak ja mam zamiar robić, gdy nowe tytuły będą się pojawiać w mojej, jak narazie malutkiej kolekcji gier.


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Sandinista - 23-08-2012

To i ja zapodam moją aktualną kolekcję - parę gier przybyło, inne ubyły m.in. drugi DMC. Jeszcze kilka tytułów brakuje do zamknięcia biblioteki na PS2, choć trudno je póki co dostać.

Raz
Dwa


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Draco - 23-08-2012

Bardzo ładna kolekcja, kilka tytułów sam chciałbym mieć na swojej półce, między innymi Okami i Farhenheit.


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Mr.Q - 24-08-2012

Ładny zbiór. Wink Największe perełki wg. mnie to Silent Hill 2 i Resident 4 Smile