PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) (/thread-wasza-kolekcja-gier-na-ps2-tylko-oryginaly)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - radwan07 - 12-01-2015

Dawno nie pokazywałem mojej kolekcji, więc teraz najświeższa aktualizacja Smile
   
   
   
   


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Jack Krauser - 25-03-2015

Nieźle "Pirates of Caribbean" chociaż osobiście preferuje "Sea Dogs", kilka mi nieznanych jednak jeśli chodzi o resztę to sam dobrobyt Cool

[Obrazek: lGZGjG.jpg] Cholera tego zrobiłem na odwrót Cool
[Obrazek: CHGBJ5.jpg]
[Obrazek: ECeSTg.jpg]

Edit :: Chętnie zaktualizuje ale za cholere nie pamiętam, co tam za fotka była.


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - MrBrut - 16-04-2015

Moja kolekcja to:
Forbidden Siren
Forbidden Siren 2
Project Zero
Project Zero 3
Silent Hill 4 The Room
Silent Hill 2
Haunting Ground
MGS 3: Snake Eater
MGS 2: Sons Of Liberty
Onimusha: Warlods(słaba gra, nie polecam)
Dwa jakieś gierki sportowe które przyszły wraz z konsolą
i najwięcej warta gra z mojej kolekcji...
Persona 4, nowa, w wersji NTSC.

Zrobię zdjęcia jak przyjedzie zamówiony Resident Evil 4 Big Grin


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Jack Krauser - 23-04-2015

O bracie kolekcja godna pochwały ! Cool


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - MrBrut - 10-05-2015

(23-04-2015, 07:47)Jack Krauser napisał(a): O bracie kolekcja godna pochwały ! Cool

Dzięki Big Grin

RE4 dawno już przyjechał, niestety nie umiem przenieść zdjęć z aparatu do komputera... Ale postaram się to zrobić.
No i poza Residentem do mojej kolekcji doszły 2 gry. Jedna z nich to TrapT, a druga to Echo Night Beyond. Persona 4 już nie jest moją najdroższą i najrzadszą grą, bo ENB trudniej zdobyć od niej.


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Jack Krauser - 18-05-2015

O bracie jeśli Echo Night Beyond jest tą grą o której myślę, że zwiedzasz etc to jak czytam opinie większość graczy to nudzi a według mnie jest to pomysł stulecia. Bardzo chciałbym ją mieć Cool
Btw. później wrzucę zaległe fotki gier, też mam coś niezłego chociaż taniego, potem wam opowiem.


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - MrBrut - 03-06-2015

Po twojej wypowiedzi, mogę powiedzieć że dobrze myślisz, bo gra o której mówię, według wielu jest nudna.

Postanowiłem raz na 2 miesiące pisać post w którym pokazuje moją kolekcję, żeby nie spamić pisząc: Kupiłem ostatnio, dzisiaj przyszła mi, itp.
Więc w sumie moja kolekcja teraz tak wygląda:
-Persona 3 FES, nowa w folii, NTSC.
-Persona 4, od foliowana, NTSC.
-Silent Hill Origins, od foliowane, PAL.
-Haunting Ground, od foliowane, PAL.
-Project Zero 3, używane, PAL.
-Forbidden Siren 2, używane, PAL.
-Resident Evil 4 Limited Edition(metalowe pudełko), używane, PAL.
-Silent Hill 2, używane, PAL.
-MGS2: Sons of Libert, używane, PAL.
-Project Zero, używane, PAL.
-TrapT, używane, PAL.
-Echo Night Beyond, używane, PAL.
-Silent Hill 4 The Room, używane, PAL.
-Forbidden Siren, używane, PAL.
-MGS3: Snake Eater, od foliowane, PAL.
-Onimusha: Warlords, używane, PAL.


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Jinuuu - 18-06-2015

Witam wszystkich.
Dawno nie aktualizowałem swojej kolekcji, a wiec..
[Obrazek: 20150618_171915.jpg]

Ostatnio miałem sporo innych wydatków,ale cały czas staram się skompletować wszystkie ciekawsze trylogie na PS2. Udało mi się już zebrać trylogie JAK'a, DMC, POP, Legacy of Kain i kilka innych. Została mi ostatnia cześć Sly i zabieram się za Ratcheta Smile . Trochę teraz żałuje, że nie zacząłem własnie od serii Ratchet and Clank, bo póki co, nie mogę znaleźć ani jednej kopii premierowej z tej trylogii Sad . Pamiętam, kiedy zacząłem rozglądać się za Sly'em, znalazłem jedynie kilka aukcji. W dodatku dosyć drogich aukcji. Teraz, jak na złość, Sly'a jest przesyt Big Grin. No cóż, bywa.

Jeśli uda mi się z Ratchetem, następny cel - Konami i Ico Team - czyli dwie części Silent Hill, oraz Ico i Shadow of the Colossus.


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Makaveli - 18-06-2015

Bardzo dużo przewija ich się przez aukcje allegro. Wystarczy sobie regularnie przegrzebać portal pod tym kątem.

Najtrudniej zdobyć pierwszą część premierową.


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Jinuuu - 18-06-2015

Mówiąc szczerze, prawie codziennie sprawdzam allegro według mojej listy gier, które w pierwszej kolejności chce kupić i faktycznie, jest ich sporo, ale wszystkie w platynie. Na tablicy znalazłem ostatnio za 15 zł premierówke pierwsza i druga część, ale fancuską wersję. Gdyby nie moje zboczenie pod kątem wersji premierowych, już dawno miałbym cała trylogie na półce.