PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) (/thread-wasza-kolekcja-gier-na-ps2-tylko-oryginaly)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - ZeberkoPL - 11-09-2014

Całkiem niezła kolekcja same premierowe wydania co bardzo pochwalam , seria GOD , POP miodzio


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Cage - 11-09-2014

Szkoda, że podajecie ile za płaciliście za daną grę, gdzie Wam się udało kupić i czy to była kupowana gra nowa, czy używana.


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Jack Krauser - 12-09-2014

Moje nowe nabytki :Cool:
[Obrazek: gw9LhB.jpg]
[Obrazek: 8ZI8PO.jpg]
[Obrazek: B7oeGV.jpg]

P.S. Cage ja ci zdradzę, że kupuje same używki, reszty ci nie powiem aby szczypta tajemnicy pozostała, inaczej zniknie cała magia Wink.


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Jinuuu - 10-10-2014

O proszę, Final Fantasy XII w wydaniu premierowym. Sam jakiś czas polowałem na FF'y, kilka razy nawet wylądowały w moim koszyku na allegro, ale za każdym razem musiałem z nich zrezygnować na rzecz innych tytułów. Musze w końcu oszczędzić trochę grosza i skompletować te final'e, które wyszły na PS2.

Cytat:Szkoda, że podajecie ile za płaciliście za daną grę, gdzie Wam się udało kupić i czy to była kupowana gra nowa, czy używana.

Nie wiem ile wydał Jack Krauser na powyższe tytuły, ale z tego co mi wiadomo Final Fantasy chodzą od 5 zł do 20zł na allegro, a Beyond Good&Evil teraz widziałem, że podrożało. Ja swoją kopie kupiłem za 9,99zł, z tego co pamiętam. Jeśli jesteś zainteresowany kolekcjonowaniem gier na PS2, to radziłbym Ci zacząć już teraz. Od jakiegoś czasu zaobserwowałem, że gierki na "plejke dwójkę" zaczęły drożeć.


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Jack Krauser - 16-10-2014

A tam drożeć, ja bym powiedział, że klasyki tanieją. Ludzie już chyba zapominają. Ja za płyty płacę mniej więcej 20/30 zł. Za Beyond Good & Evil dałem 20 zł. A Final Fantasy jak najbardziej. Chociaż wolałem system walki z np. 7 części. XII mi przypomina czasami mmo jak popatrzeć na budowę świata. Jednak i poprzednie nie były bez wad, pamiętam kiedyś w 7 już kilka godzin grania, miałem ochotę już tym rzucić przez te ciągłe losowe walki na mapie świata. Tak to leci. A jeśli chodzi o premierówki to jednak Shadow of Memories u mnie góruje, pierwsza gra którą widzę na ps2 w czarnym opakowaniu Cool

Edit :
Nie no spoko, wszystko już pod kontrolą, bez paniki, zedytowałem post z
12-09-2014 aby sprawdzić jak się taguje zdjęcia i w efekcie musiałem go pisać od nowa bo go nadpisałem. Poza tym, Jack Krauser nie kłam, masz wiele gier w czarnym opakowaniu a Evil Twin, Devil My Cry, Time Splitters, Gta 3 ? No rzeczywiście, mój błąd. A to moje nowe gierki :
[Obrazek: FhKDAm.jpg]
[Obrazek: 8ZDHof.jpg]


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Jinuuu - 21-10-2014

[Obrazek: Y9nTL5.jpg]

To moja aktualizacja kolekcji gier na PS2 i PSX. Udało mi się wyrwać całkiem tanio od znajomego sprzedawcy z allegro. Sorry za jakość, ale nie mogłem znaleźć aparatu i pstryknąłem fote telefonem.


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Jack Krauser - 23-10-2014

Jinuuu - świetne gry. Monkey Island na ps2, szczena mi opadła. Nie przypuściłbym, stawiam zaraz obok mojej ulubionej Simon The Sorcerer 2 mimo iż zagrałem po raz pierwszy chyba w 2014 albo 2013 Cool w MI. Doom 3, taki sobie, im dalej tym gorzej jednak filmowy klimat oddany a film Doom był świetny (albo na odwrót, w sumie nie wiem co było pierwsze jednak nieźle się uzupełniają, jeśli chodzi o klimat. Zdaje się, że gra była pierwsza Cool ). Jeden z moich ulubionych. Resident 4, pretty. Devil, Metal, MDK. Jeśli chodzi o MDK to jedynka górą. Widzę, konkrety, nieźle, bardzo dobrze. Wyśmienite gry. A na dole po prawej, zdaje się Soul Calibur.


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Jinuuu - 23-10-2014

Doom 3 wyszedł pierwszy, później adaptacja filmowa. W adaptacji podobała mi się tylko ostatnia scena, która pokazana była z perspektywy głównego aktora, jak w grze. Co do Escape from the Monkey Island, to nawet nie wiedziałem, że wyszła na konsole Big Grin. Od razu wrzuciłem ją do koszyczka. Trochę widziałem gameplay'i na youtube, ale nigdy w nią nie grałem. W końcu będę miał okazje.

Wiadomo Resident Evil 4, Metal Gear Solid 3 i Devil May Cry 3 myślę, że każdy zna Smile W końcu mam całą trylogie DMC. MDK 2 kupiłem w sumie tylko dlatego, że pierwsza część wyszła z pod szyldu Shiny Entertaiment. Co nie tyczy się sequela. Tą część zrobiło BioWare, ale gra ma dość wysokie noty wiec "no biggie".

Głównie rzecz biorąc, jestem dość zadowolony z tego miesięcznych zakupów. Udało mi się wychaczyć kilka perełek Smile . Jeszcze doszły dzisiaj do mnie Sly Raccoon Jak'n'Daxter i JAK 2.


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Labeli - 26-10-2014

Kurdę, fajny temat Wink Miałem więcej gier (Medal of Honor: Wojna w Europie, Tom Clancy's Splinter Agent [kupiłem nowy za 8zł] ,PES 2003 ,Fifa 2003, Burnout 3: Takedown, Fifa Street) Niestety młody ,głupi sprzedawał, po pożyczał kolegą ;/
   


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Jack Krauser - 30-10-2014

Labeli - Final XII, tą okładkę poznam wszędzie, muszę się za nią zabrać Cool (thumb up)