PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) (/thread-wasza-kolekcja-gier-na-ps2-tylko-oryginaly)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Kraszu - 18-08-2014

Ale ja również z chęcią bym sprawdził przygody tych wszystkich aligatorów, czy tam innych jaszczurów. Platformówki uwielbiam, wiec to są gry dla mnie. Fajno, że jeszcze się o nich pamięta.


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Yohokaru - 18-08-2014

Kraszu napisał(a):Platformówki uwielbiam, wiec to są gry dla mnie. Fajno, że jeszcze się o nich pamięta.

Dla mnie platformery to też chleb powszedni, więc łapię co się da. Nie mówiłem tego złośliwie, raczej, żeby zachęcić pozostałych do spróbowania gierki, co sam także mam w planach gdzieś pomiędzy maturą, a życiem. Narazie wczoraj wieczorkiem z kopyta dobiłem do 21% w pierwszym Sly.


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Need - 20-08-2014

Oto cała moja kolekcja, ciągle ją powiększam Big Grin
[Obrazek: WP2014082_eapweaq.jpg]


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - PaultheGreat - 20-08-2014

Patrząc na posiadane przez Ciebie gry można dojść do dwóch wniosków - lubisz gry wyścigowe i pozycje sygnowane logiem Electronic Arts. Fajnie wygląda Twój zbiór, aczkolwiek będąc na Twoim miejscu nie kupiłbym takiej ilości samochodówek i wybrałbym gry innych gatunków, ale to już kwestia gustu.


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Need - 20-08-2014

To prawda, bardzo lubię gry wyścigowe, zręcznosciowe, po prostu mnie to cieszy, teraz staram sie upolować RE4 lub któryś z Outbreaków, DMC, MGS3, ewentualnie Killzone, ale jak narazie myśle, ze Black mi wystarczy. Chciałbym też spróbować czegoś a la Crash, myślałem nad Jak & Daxter, Croc, spróbować zawsze można Big Grin


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Yohokaru - 20-08-2014

Need napisał(a):Jak & Daxter, Croc, spróbować zawsze można Big Grin

Seria Ratchet and Clank będzie odpowiedzią na wszystkie Twoje bóle.


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Need - 20-08-2014

Przeszedłem już na PSP i PS3 Big Grin Tak samo ze Sly Cooperem w wersjach na PS2 i PS3. Chyba odpuszczę sobie platformówki Big Grin


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Jack Krauser - 27-08-2014

Oto co wpadło mi wczoraj do kolekcji. Jako, że na dniach skończyłem Silent Hill 2, i co dziwne rzeczywiście ta gra jest jedną z lepszych w jakie grałem. Skończyłem ją prawie 3-krotnie (oczywiście w nocy, w samotności, za pierwszym razem, później różnie, pracuje nad 5 zakończeniami, pierwsza wersja gry niestety bez dodatku) więc jakże mógłbym nie kupić Silent Hill 3Cool
[Obrazek: VIbEMC.jpg]


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - piotros - 27-08-2014

Gratuluję zakupu i przejścia SH2... Smile To zachęcam do podzielenia się swoimi wrażeniami z gry w wątku o SH2, a także do udziału w forumowym rankingu SH2... Smile


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Plex - 10-09-2014

Na dzień dzisiejszy tak wygląda moja kolekcja która stale się powiększa . Można w wcześniejszym w poście zobaczyć jak wyglądała w chyba w marcu