PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) (/thread-wasza-kolekcja-gier-na-ps2-tylko-oryginaly)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - meres - 15-05-2014

Jutro zrobie lepsze zdjęcia kolekcji na PS2 któa aktualnie mam pod ręką ale całość dopiero za około 2 miesiące jak zbiorę wszystko w jednym miejscuSmile


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Karol99St - 16-05-2014

Moje Gry:

Need For Speed Carbon
[Obrazek: carbon.gif]
GTA Vice City Stories
[Obrazek: vicecity.gif]
GTA III
[Obrazek: gta.gif]
Gran Turismo 3 A-spec
[Obrazek: tursimo.gif]
LMA Menager 2006
[Obrazek: lma.gif]
Star Wars: Episode III Revenge of the Sith
[Obrazek: wars.gif]
Conflict: Vietnam
[Obrazek: vietnam.gif]
Shrek 2
[Obrazek: shrek.gif]
Prisoner of War
[Obrazek: prisoner.gif]
Stealth Force: The War On Terror
[Obrazek: force.gif]
Mace Griffin Bounty Hunter
[Obrazek: griffin.gif]
Resident Evil Outbreak
[Obrazek: resident.gif]
SEGA SuperStars
[Obrazek: sega.gif]


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Jack Krauser - 18-05-2014

Paulie ja po prostu wziąłem post meres`a gdzie wstawił te zdjęcia kolekcji które tak chwaliłeś za twój, a że byłem po kilku to wiadomo. Widocznie trochę słaby edit z mojej strony Cool
Karol99St mógłbyś powiększyć bo za małe, nic nie widzę !


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Jack Krauser - 29-05-2014

Sporo czasu minęło także ładuje jako nowy post a mianowicie doszło mi Lara Croft Tomb Raider Anniversary http://zapodaj.net/e25b0e8afecf8.jpg.html
Wierzcie lub nie nigdy w żadną nie grałem i po 20 minutach zastanawiania się czy wziąć 1 czy tą część (wiadomo sprawa życia bądź śmierci hehe) to wybrałem to i mam nadzieje, że będzie warto, niestety platynka chociaż może i stety, dostrzegłem na dniach pewne piękno w platynowych wersjach... są piękne. Cool


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - ZeberkoPL - 29-05-2014

Chociaż platynka to gratuluje zakupu
Unknown napisał(a):Wierzcie lub nie nigdy w żadną nie grałem i po 20 minutach zastanawiania się czy wziąć 1 czy tą część
Nie wiem czy dobrze rozumie ale jeśli chodzi ci o pierwszą część to Aniversary jest remake`iem właśnie jedynki z ps1 wiec dobrze wybrałeś
Jeśli ci podejdzie to gra zaoferuje ci wiele godzin miodności Wink


Odp: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Falko14 - 29-05-2014

Ale to temat dotyczyący kolekcji a nie ostatnich zakupów na ps2 :]

Wysłane z mojego Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Kraszu - 30-05-2014

(29-05-2014, 22:11)Unknown napisał(a): (...) i po 20 minutach zastanawiania się czy wziąć 1 czy tą część (wiadomo sprawa życia bądź śmierci hehe) (...)
Kolega rozważał zapewne między "Legend", a "Anniversary". Legenda wyszła przed Anniversary, dlatego gracze z epoki PS2 uznają tę część za "jedynkę". To nic, że na PS1 Tomb Raidery wychodziły hurtem. Kto tam by pamiętał takie czasy? Tongue


(29-05-2014, 22:11)Unknown napisał(a): (...) wybrałem to i mam nadzieje, że będzie warto (...)
Będzie warto. Pod Anniversary podpisuję się rękami i nogami.


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - PaultheGreat - 30-05-2014

Z punktu widzenia fabuły gry nie ma w zasadzie problemu. "Anniversary" nie jest bezpośrednią kontynuacją "Legend", więc nie jest wymagana znajomość tej drugiej do ogrania pierwszej. Nie mniej jednak i tak warto będzie zagrać w "Legendę", gdy spodoba Ci się rocznicówka, a wtedy nie będzie nic już stało na przeszkodzie, żeby wziąć się za "Underworld". Big Grin


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - ZeberkoPL - 03-06-2014

Moja kolekcja
[Obrazek: PTDC0151.jpg][Obrazek: PTDC0152.jpg]

i jeszcze psx
[Obrazek: PTDC0157.jpg]


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - piotros - 03-06-2014

Fiu, fiu, fiu... kolekcja robi wrażenie... Smile Same premierowe wydania na PS2 i PS1... Smile Gratulacje... Smile