PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) (/thread-wasza-kolekcja-gier-na-ps2-tylko-oryginaly)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Jack Krauser - 04-05-2014

Wpadły mi jeszcze dwie (duży obrazek więc daje link) http://zapodaj.net/ed72059677294.jpg.html - Evil Twin Cyprien`s Chronicles i Ghost Recon 1 + Mapy z dodatku Desert Siege. Imageshack już płatny Cool


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - ashin - 05-05-2014

Oooooo Evil Twin gratuluje to dość stara gra, wydawana chyba na CD jeszcze, naprawdę niezła perełka. Zazdroszczę o ile ma jeszcze książeczkę zachowaną to już w ogóle super Big Grin


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - PaultheGreat - 05-05-2014

Zauważyłem, że kolega Unknown gustuje w grach nieco zapomnianych, specyficznych pod względem tematyki lub gatunku, aczkolwiek są to szpile godne uwagi, które i mnie zaintrygowały. To jest właśnie dowód potwierdzający objętość biblioteki gier wydanych na PS2 - każdy może znaleźć swoją niszę.


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Spaidi - 05-05-2014

co to jest evil twin? wyglada jak jakis rpg


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Jack Krauser - 08-05-2014

(05-05-2014, 09:22)ashin napisał(a): Oooooo Evil Twin gratuluje to dość stara gra, wydawana chyba na CD jeszcze, naprawdę niezła perełka. Zazdroszczę o ile ma jeszcze książeczkę zachowaną to już w ogóle super Big Grin

A jest książeczka tylko pudełko ma dziurę, ale z drugiej strony tylko 20 zł Cool

(05-05-2014, 15:11)PaultheGreat napisał(a): Zauważyłem, że kolega Unknown gustuje w grach nieco zapomnianych, specyficznych pod względem tematyki lub gatunku, aczkolwiek są to szpile godne uwagi, które i mnie zaintrygowały. To jest właśnie dowód potwierdzający objętość biblioteki gier wydanych na PS2 - każdy może znaleźć swoją niszę.

Tak szczerze, postanowiłem wziąć w ciemno, też się trafią perełki jak widać. Cool

(05-05-2014, 22:08)Spaidi napisał(a): co to jest evil twin? wyglada jak jakis rpg

Okazało się, że platformówka w 3D, a platformówki bardzo lubię! Z zakręconym światem jak cholera. Cool


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - meres - 10-05-2014

Witam wszystkich maniaków Playstation, chciałbym się podzielić zdjęciami mojej kolekcji, nie jest tego dużo bo reszte trzymam w innym miejscu muszę je zebrac do kupy bo trochę tego jest a więc:

PS2

PS3

Posiadam jeszcze gry na PSP oraz PS1, ale jak mówiłem wcześniej są w innym miejscu jak zbiorę wszystko razem to wtedy będzie lepiej wyglądało Smile


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - PaultheGreat - 11-05-2014

Świetna kolekcja. A wrażenie jest tym jeszcze bardziej większe, że powiedziałeś, iż nie jest ona w pełnej krasie. Naprawdę pięknie to wszystko wygląda. Dodatkowo zauważyłem, że wszystkie Twoje gry są edycjami premierowymi, a to znacząco podnosi poziom estetyki na półce. W każdym razie ogromny szacun za taki zbiór. Smile


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - meres - 11-05-2014

Tak na PS2 i PS3 powiedzmy że połowa kolekcjiSmile Jak tylko zbiorę wszystko to oczywiście się pochwalę wszystkim, bardzo lubie PS2 jest tam wiele świetnych tytułów. Staram się odtworzyć kolekcje oryginalną gdyż bardzo dużo gier grałem na kopiach zapasowych kilka lat temu jak gotówki nie było stałej Smile Teraz jest pod dostatkiem i mogę szaleć na ile mam ochotę pozdrawiam


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Jack Krauser - 15-05-2014

Pauli fajnie by było gdybyś na ps2 dał takiego screen`a jak do ps3 bo słabo widać co tam masz a chętnie bym zobaczył co ma zasłużony forumowicz jak ty Cool EDIT !! Czekaj, znaczy meres. Meses zawsze możesz po trochu upgradować kolekcję jak ja np i inni.


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - PaultheGreat - 15-05-2014

Popatrzyłem na swój ostatni post ze zdjęciami prezentującymi kolekcję i widzę, że zdjęcia są nadal widoczne. Nie wiem, może tylko u Ciebie zdjęcia się nie wyświetlają, ale u mnie wszystko gra. W każdym razie na chwilę obecną nie planuję robienia zdjęcia całości, bo od ostatniego czasu przybyło mi tylko 5 gier, a to za mało, żeby robić kolejną fotkę.

PS. Jeżeli chodzi o słabą jakość zdjęcia to nic nie poradzę. Nie posiadam dobrego aparatu, a zdjęcia robię zwykłą komórką.