PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) (/thread-wasza-kolekcja-gier-na-ps2-tylko-oryginaly)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - smash - 15-01-2014

(12-12-2013, 16:29)Unknown napisał(a): No smash, widzę Gun u ciebie, arggh. Słyszałem, że gierka świetna. Wink

Akurat ta gra nie przypadła mi do gustu- nie wiem czy będę ją przechodził Wink

Kolekcja powiększyła się o te gry, niestety w pudełku z MOH Frontline jest gra Black.

[Obrazek: d152fd47d1a1ef7d.jpg]

Ostatnio kupuję dużo mniej gier, spowodowane jest to tym, że pracuję po 13-16h dziennie, tak czy inaczej wykupiłem wszystko z pobliskiego lombardu- pora przerzucić się na inny, albo na allegro Big Grin
Podsumowując na 21 gier 1 jest niedziałająca, a 1 nie zawsze się wczytuje.


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Kratos - 15-01-2014

smash napisał(a):wykupiłem wszystko z pobliskiego lombardu

Rozwaliło mnie to ;D Lombardy przez ciebie muszą zwijać interes ;D W każdym razie Blacka nie masz co żałować. No chyba, że już wcześniej go miałeś. A cenowo po ile kupowałeś?


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - smash - 15-01-2014

Nie muszą Wink zarobiły na mnie.

Cenowo tak jak wcześniej pisałem po 15zł/szt, ale licząc, że parę razy dostałem zniżkę (obcięcie 5zł) wychodzi tak na oko po 13zł/szt.


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - dragon1493 - 25-01-2014

Moja mała kolekcja Smile

[Obrazek: n4gw.jpg]

[Obrazek: uyfh.jpg]

[Obrazek: 9kuo.jpg]


Od razu piszę że te Simsy 2 dostałem do konsoli Tongue

+Gra na PSP

[Obrazek: v2l3.jpg]

[Obrazek: uob8.jpg]


Odp: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Falko14 - 25-01-2014

Nie wszystkie zdjęcia działają ale zazdroszczę kilku tytułów Wink

Wysyłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Kratos - 25-01-2014

U mnie wszystkie działają, ale ktoś musiał lubić Simsy skoro kupił 2 takie egzemplarze z zaledwie inną okładką.


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Mr.Q - 26-01-2014

Godnym uwagi jest fakt posiadania ''XIII'' w kolekcji.


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - PaultheGreat - 27-01-2014

Szkoda tylko, że ktoś zmienił okładkę na tą z edycji platinum, bo po kolorze pudełka i obecności nadruku na płycie widać, że wcześniej była to premierówka. Z posiadanych przez usera dragon1493 gier widziałbym u siebie "San Andreas".


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Jack Krauser - 05-03-2014

A oto 4 kolejne tytuły, które doszły mi do kolekcji.
Mianowicie Twin Caliber, Hitman Blood Money, Shinobido - Way of The Ninja, Devil May Cry 1.
[Obrazek: 2lmxyt0.jpg]
[Obrazek: 2lnv4i8.jpg]
[Obrazek: 260emjc.jpg]
[Obrazek: 29zv5gn.jpg]

Wybaczcie za jakość, nie najlepszy telefon do zdjęć a jak się ręka zatrzęsie to dopieroBig Grin
Może jeszcze kilka słów o grach.
Myślę, że o Hitmanie (ktoś go musiał nieźle męczyć, trochę trzeszczy w czytniku) czy też DMC (cholernie trudny, albo forma mi spadła) pisać nie trzeba, jeśli ktoś grał w Tenchu na psx w Shinobido poczuje się jak w domu, natomiast Twin Caliber, który kupiłem w ciemno okazał się niezwykłym zaskoczeniem. Gra ta, to celowniczek w trzeciej osobie. Prawa gałka prawa ręka, lewa to lewa. Na jednego gracza lub w co-op. Polecam obejrzeć krótki filmik z początku.
https://www.youtube.com/watch?v=jHFxHFVFvyo
Dla mnie gra świetna, ale coś mi się zdaje, że ją można albo pokochać, albo znienawidzić. Zbyt wiele powiedzieć nie mogę, gdyż utknąłem na 2 bosieRolleyes. W każdym razie, tytuł zacnyCool.
[05.03.2014 już się przeprawiłem, teraz czuję się jak mocarz! Było to niezwykłe wyzwanie, ale udało się, chociaż koniec aż prosił się o kontynuację, jednak twórca wypadł z obiegu z tego co mi wiadomo, hołd mu składam, szacunek dla niego, że tak powiem w jego imieniu "I`m a man or I`m a man", z pamięci cytuje Gastowskiego z Operation Flashpoint CWC, od Bohemii, nie mylić z crapem od Codemasters]

P.S. dragon1493 a ja bym tam sobie chętnie tym simom zbudował wirtualny domek, z 10 lat temu się w to grało, a czemu nie, można by się odprężyć przy piwku, hehe a i XIII widzę, niezły nabytek. smash jak Kratos napisał nie masz co Black żałować, jednak MoH Frontline, też niczego sobie, co za soundtrack.


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - RafalKa - 05-03-2014

Po co te karteczki z nickiem?
Chyba nie ma powodu Ci nie wierzyć Smile