PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) (/thread-wasza-kolekcja-gier-na-ps2-tylko-oryginaly)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Yohokaru - 07-07-2013

squallpl napisał(a):Importów jest trochę więcej niż jeden.

No fakt, niedokładnie się przyjrzałem.

squallpl napisał(a):Platinum na PS2 ma jeszcze jakiś wygląd jeśli porówna się do wersji Platinum na PS3, które wyglądają według mnie tandetnie.

Racja, ale te wcześniejsze platynki na PS2 także tyłka nie rozrywają, w porównaniu z tymi okresu 2004-2009.


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Kraszu - 20-07-2013

@ squallpl

Kapitalna kolekcja świetnych gier. Wiele tytułów, które posiadasz widziałbym u siebie na półce. Jest na czym oko zawiesić.


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - PaultheGreat - 20-07-2013

Kolekcja squallpl podoba mi się ze względu na posiadanie dużej ilości gier wchodzących w skład tych samych serii. W szczególności urzekła mnie kompletna seria "Call of Duty", a także gry z serii "Grand Theft Auto". Patrząc na poszczególne tytuły można dojść do wniosku, że nie rozgraniczasz się do jednego gatunku, lecz próbujesz wszystkiego. Kolekcja posiada wiele tytułów, które z chęcią kupiłbym i ograł. Są też tytuły, które widzę po raz pierwszy w życiu m.in. Minority Report: Everybody Runs, The Sopranos: Road to Respect, czy TNA iMPACT!. W każdym razie jest na co zawiesić oko.


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - PrzemekAWDS - 31-08-2013

-Devil May Cry
-Devil May Cry 2
-Devil May Cry 3 Special Edition
-Prince of Persia Warrior Within
-Prince of Persia The Two Thrones
-FIFA 06
-FIFA 11
-FIFA 12
-FIFA Street
-FIFA Street 2
-Star Wars the force unleasched
-Maxxed out racing
-NBA Street
-PES 2011


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - DzikHubert - 26-10-2013

Moja skromna kolekcja - w planach kolejne zakupy Wink

[Obrazek: 155gdjo.jpg]


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Jack Krauser - 05-11-2013

Oto moja kolekcja oraz witam. 3 gry z ps1 też tutaj dałem.

[Obrazek: a8uh.jpg]

Lista :

[Obrazek: l0iu.jpg]

[Obrazek: disx.jpg]

[Obrazek: g37s.jpg]

Gry :

[Obrazek: yr73.jpg]

[Obrazek: 2ecv.jpg]

[Obrazek: vxxf.jpg]

[Obrazek: dy29.jpg]

[Obrazek: gvl1.jpg]

[Obrazek: b8bn.jpg]

[Obrazek: cbyg.jpg]

[Obrazek: lwfo.jpg]

[Obrazek: le3p.jpg]

[Obrazek: nqfj.jpg]


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - PaultheGreat - 05-11-2013

Bardzo ładny zbiór, po którym widać, że starasz się nie ograniczać do jednego czy dwóch gatunków, aczkolwiek dało się zauważyć, iż dominują tutaj strzelanki. Najbardziej zaintrygował mnie jeden tytuł - "ShellShock: Nam '67", który opiera się na realiach wojny wietnamskiej, a która stosunkowo rzadko pojawia się w grach wideo. Dotychczas ograłem tylko dwie gry w tych realiach ("Vietcong" oraz "Conflict: Vietnam", obie na PC), a omawiany tytuł wydaje się być swoistym połączeniem wybranych cech wspomnianych w nawiasie gier - brutalność starć i niekoloryzowanie tej wojny (jak w "Vietcongu") oraz kamera TPP ("Conflict: Vietnam"). W każdym razie chętnie poznałbym Twoją opinię na jego temat. Wink


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Jack Krauser - 05-11-2013

Jasne. W Vietcong grałem, świetna gra, świetny klimat, wcale nie łatwa. W Conflict: Vietnam akurat nie. Jak chodzi o ShellShock: Nam 67, jak łatwo się spodziewać symulacją to nie jest, ot arcadowa gra. Nie wszystko pamiętam, ale tak pokrótce to dobre strony, które wbiły mi się w pamięć to, cutscenki, fabuła, i główny atut tej gry brutalność oraz przedstawienie okrucieństwa wojny, ciekawe zadania. I to właściwie byłoby na tyle.
Według mnie jeśli chodzi o wykonanie tpp, mi zupełnie nie przypadło do gustu. Strzelanie w porównaniu z takim Conflictem wygląda po prostu słabo. Nie mniej gra robi wrażenie, grafika, chaos pola bitwy, głowy rozrywane od kuli, kończyny od granatów. Gdybym miał zdecydować czy zagrać, zagrałbym. Dla samego klimatu wojny i okrucieństwa przedstawionego w grze. Chociaż pamiętam, że gra zbyt długa nie była.
Także jeśli lubisz klimat Vietnamu, jak najbardziej. Jeśli nie, to nie koniecznie. To tylko moje odczucia, jako, że jeśli chodzi o wojnę to tak naprawdę cenię tylko symulacje, Operation Flashpoint Cold War Crisis, Arma, Arma 2, Arma 3 na pc, ale arcadówką od czasu do czasu nie pogardzę. W końcu to ps2.

PaultheGre napisał(a):Bardzo ładny zbiór, po którym widać, że starasz się nie ograniczać do jednego czy dwóch gatunków, aczkolwiek dało się zauważyć, iż dominują tutaj strzelanki.

A dziękuję. W sumie strzelanki, ale ich zdaje się najwięcej na rynku. Chociaż horrory, rpg lub gry przygodowe też lubię. I chyba zapoluję na Final Fantasy 7 w przyszłości.


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - JaDCorbeN - 11-11-2013

Chyba też swoje dorzucę, nie ma tego za dużo ale... (na fotce nie widać Jak 3 gdyż nie mam do niej pudełka):

[Obrazek: PB070041_zps61524cdc.jpg]


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - piotros - 24-11-2013

Dzisiaj zrobiłem trochę porządku z grami i przy okazji zrobiłem zdjęcie posiadanej kolekcji... Smile
Dojdą jeszcze 2 gry. Jedna pewnie będzie w przyszłym tygodniu, a druga mam nadzieje, że będzie w okolicach 6 grudnia... Wink
A oto i zdjęcia - 1 i 2.