PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) (/thread-wasza-kolekcja-gier-na-ps2-tylko-oryginaly)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - PaultheGreat - 27-04-2013

Zaciekawiłeś mnie jedna pozycją - mianowicie "Splinter Cell: Trilogy". Bez sprawdzania w Google domyślam się, że jest to prawdopodobnie odświeżony zestaw trzech pierwszych odsłon serii - "Splinter Cell", "SC: Pandora Tomorrow", "SC: Chaos Theory".

Jeżeli chodzi o pozostałe tytuły, to klimaty japońskie również nie należą do moich gustów (większości gier nie znam). Kolekcja mimo wszystko ciekawa. Wink


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - neku - 30-04-2013

piotros napisał(a):najciekawsze jest to, że posiadanej wersji PAL SH jeszcze nie ograłem (... ) A MGS1 jest razem z demem SH
no cóż, ważniejsze jest samo posiadanie tego klasyka. Tak wiem, bo kiedyś miałem mgs1 z vr missions. A w silent hilu nie ma żadnego dodatku w postaci płyty?

PaultheGreat napisał(a):Zaciekawiłeś mnie jedna pozycją - mianowicie "Splinter Cell: Trilogy". Bez sprawdzania w Google domyślam się, że jest to prawdopodobnie odświeżony zestaw trzech pierwszych odsłon serii - "Splinter Cell", "SC: Pandora Tomorrow", "SC: Chaos Theory".
tak, chociaż nie mogę powiedzieć, że na korzyść. Jedynka jest strasznie niestabilna. Można zauważyć nagminne spadki animacji (w pt również), poza tym lubi się wieszać, najczęściej chyba przy zapisywaniu co jest bardzo uciążliwe, jeżeli grasz na jednym zapisie.

A dzięki, lecz jeszcze sporo tytułów brakuje mi do nazwania tego "kolekcją".


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Filip_Rataj08 - 03-05-2013

Moja cała kolekcja wygląda następująco :

[Obrazek: thumbnails.jpg]

Gry na Ps2 ( moja kolekcja liczy tylko 3 tytuły ) :

[Obrazek: thumbnails.jpg]

Jeśli chodzi o serie tak jak to @Piotros robił to tak ( jedyną serią gier z której mam więcej niż 3 tytuły to Fifa ) :

[Obrazek: thumbnails.jpg]


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Yohokaru - 13-05-2013

[Obrazek: wuBUPFz.jpg]

Do mojej kolekcji dzisiaj dołączył oryginalny BLACK zakupiony za 10 zł. Stan pudełka i instrukcji oceniam na bardzo dobry, samą płytkę na dostateczny, nośnik zawiera sporo rys, które jednak nie przeszkodziły w stworzeniu obrazu ISO gry. Zedytuję post, jak sprawdzę grę na konsoli, choć raczej odłożę na półkę "do regeneracji". Gra jak widać w edycji premierowej. Jak to mówią, nie ma róży bez kolców, a do Mr.Q-sensei jak widać sporo mi brakuje.


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - piotros - 13-05-2013

Gratulacje zakupu... Smile Pamiętam, że była to jedna z gier, które uruchamiałem po kolei na początku, która przykuła moją uwagę na dłużej, no i sterowanie/strzelanie było jakieś dla mnie zrozumiałe...
Możliwe, że teraz po ograniu kilkunastu/kilkudziesięciu gier moje przyzwyczajenia będą inne, ale i tak grę zapamiętałem wyjątkowo dobrze... Smile


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - PaultheGreat - 14-05-2013

Dobrze zrobiłeś, że kupiłeś wersję premierową. Co prawda nie wiem, czy platinum tej gry istnieje, aczkolwiek przy tego typu okładkach można z góry zakładać, że szara ramka tylko oszpeciłaby ją.

Oczywiście gratuluję zakupu, ponieważ w jednym ze swoich postów stwierdziłeś, że to jedna z nielicznych strzelanek, które Ci się spodobały.

PS. Ja również nie mam szczęścia do znajdowania okazji, niczym Mr.Q-sensei. Witaj w klubie. Smile


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Yohokaru - 14-05-2013

No teraz to z zakupu także jestem bardzo zadowolony, ponieważ pomimo wspomnianych wyżej rys na płycie, moja konsola połknęła Czarnego z zachwytem i dumą, dzięki czemu gra sprawuje się niczym dopiero wyciągnięta z folii. Przez to poważnie zastanawiam się nad ponownym ukończeniem BLACKA. Może weekend, coś coś, zwłaszcza, że gra kupiona.


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - squallpl - 06-07-2013

Posiadam parę gier w kolekcji, a są to:

Arsenal Club Football 2005
Athens 2004
Baldurs Gate: Dark Alliance
Black
Call of Duty Finest Hour
Call of Duty 2: Big Red One
Call of Duty 3
Call of Duty: World at War - Final Fronts
Canis Canem Edit
Def Jam Fight for NY
Def Jam Vendetta
Devil May Cry
Enter the Matrix
FIFA Street 2
Final Fantasy X
Final Fantasy X-2
From Russia with Love
God of War
God of War II
Grand Theft Auto III
Grand Theft Auto: Vice City
Grand Theft Auto: San Andreas
Grand Theft Auto: Liberty City Stories
Grand Theft Auto: Vice City Stories
Headhunter
Headhunter: Redemption
James Bond 007: Agent Under Fire
Killzone
Manhunt
Manhunt 2
Max Payne 2: The Fall of Max Payne
Medal of Honor: Frontline
Medal of Honor: Rising Sun
Medal of Honor: European Assault
Medal of Honor: vanguard
Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty
Midnight Club: Street Racing
Minority Report: Everybody Runs
Okami
Onimusha
Onimusha 2: Samurai's Destiny
Onimusha 3
Onimusha Blade Warriors
Pro Evolution Soccer 4
Shadow of the Colossus
ShackDown vs Raw 2008
The Getaway
The Godfather
The Sopranos: Road to Respect
TimeSplitters
TOCA: Race Driver
Tom Clancy's Splinter Cell
TNA iMPACT!
WRC 3
XIII
+Swap Magic

[Obrazek: VwT1Svpl.jpg]
[Obrazek: o3s5qKOl.jpg]
[Obrazek: K3afgvhl.jpg]
[Obrazek: 26ecSdNl.jpg]
[Obrazek: T1GTvuXl.jpg]
[Obrazek: MJS9D5Zl.jpg]
[Obrazek: fZzZddBl.jpg]
[Obrazek: yj2zioUl.jpg]
[Obrazek: No58mrol.jpg]
[Obrazek: dZpgHiAl.jpg]
[Obrazek: HYGvY3Bl.jpg]
[Obrazek: Blgxl1Ml.jpg]
[Obrazek: Xn66n5yl.jpg]
[Obrazek: SeLecMal.jpg]
[Obrazek: 2EU3EMcl.jpg]
[Obrazek: gW5VY89l.jpg]
[Obrazek: PH1ItYtl.jpg]
[Obrazek: XGKP50nl.jpg]
[Obrazek: TiIgGVhl.jpg]


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Yohokaru - 07-07-2013

squallpl napisał(a):Posiadam parę gier w kolekcji

Aha. Okej.

Generalnie jestem zmuszony pogratulować kolekcji. Składa się ona z mnóstwa świetnych tytułów, na uwage zasługują komplety kilku serii, gry zasłużone jak i te ciutkę mniej znane. No i te wszystkie gry z serii GTA, jestem pod wrażeniem. Platynki i jeden imporcik psują może troszkę wrażenie, ale to już moja opinia, ponieważ w swojej kolekcji, nie dopuszczam do myśli, by kiedyś znalazła się jakaś platynka.

Tutaj podrzucam aktualny stan mojej kolekcji. 8 tytułów, w tym 6 dumnie kupionych przeze mnie. Aktualnie poluję na kilka gier, między innymi Moto GP 4, WRC: Rally Evolved, Bloody Roar 3 czy Killzone.

[Obrazek: daQj2BQ.jpg]


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - squallpl - 07-07-2013

Co do platynek, nie ma do dla mnie jakiegoś większego znaczenia. Jednak preferuję wersje premierowe. Importów jest trochę więcej niż jeden. Platinum na PS2 ma jeszcze jakiś wygląd jeśli porówna się do wersji Platinum na PS3, które wyglądają według mnie tandetnie.