PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) (/thread-wasza-kolekcja-gier-na-ps2-tylko-oryginaly)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - PaultheGreat - 07-04-2013

(06-04-2013, 19:48)piotros napisał(a):
(06-04-2013, 14:16)Mr.Q napisał(a): [...]Musisz jednak wykombinować nowy ołtarz na ten zbiór - gier zapewne będzie przybywać, a miejsca robi się coraz mniej.[...]

Jakieś miejsce będę musiał wykombinować, ale to w przyszłości.[...]

Myślałem o takim samym sposobie, jak Twoje rozwiązanie, jeżeli chodzi o miejsce ułożenia gier na półce. Niestety w tzw. pokoju gościnnym/stołowym/salonie, czy jak to tam zwać, gdzie znajduje się PS2 nie mam żadnej wolnej półki, a ustawienie gier w moim pokoju mija się z celem. Obecnie wszystkie gry mam rozłożone na stoliku, na którym oprócz nich znajduje się telewizor i konsola.


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Mr.Q - 07-04-2013

Dzisiaj w IKEA widziałem szklaną, wysoką na 1.5m witrynę/gablotę. Wyglądała bardzo zgrabnie, w środku przedzielona była trzema szklanymi półkami. Cena to 120 zł, więc wydaję mi się, że nie dużo. Gdybym miał miejsce w pokoju, z pewnością bym w takie cudo zainwestował. Może takie otwieranie i zamykanie szkła nie jest praktyczne, ale zestawienie razem pudełek z grami i gadgetów growych wyglądałoby świetne.

Coś mniej więcej - http://www.ikea.com/pl/pl/images/products/detolf-witryna__72928_PE189178_S4.jpg


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - ashin - 08-04-2013

(07-04-2013, 12:43)Kraszu napisał(a): Dorwać premierowego Tekken'a piątego to nie jest taka prosta sprawa. Grunt, że zagarnąłeś działający oryginał.

Zamierzasz kupić "Tekken 4"? O ile mnie pamięć nie myli, to psioczyłeś na tę część uważając ją za słabą. Czyżby fanowska pasja do serii wzięła górę? Sam kupiłem „Devil May Cry 2” mimo, że słuchy o crapowatych właściwościach tejże pozycji wcześniej do mnie docierały. Tongue

Osobiście kilkukrotnie szarpałęm z kolegą w T4 i odczucia były znakomite. Czwóreczka wówczas w moich oczach jak najbardziej dawała radę. Nie grałem jednak w singla także wrażenia jedynie z tych kilku posiedzeń przy piwie z kumplem.

Oczywiście, że fanowska pasja. Psioczyłem bo system tam przeszedł całkowitą zmianę, prawda jest taka, że była to próba przed piątką która już błedy ponaprawiała. Mimo wszystko dla mnie najlepszą częścią pozostaje TTT, a potem trójka. Na piątkę też niejedno niemiłe słowo powiedziałem tutaj, nie zmienia to faktu, że to dobra gra. Ma po prostu inne podejście do siebie, aniżeli poprzedniczka


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Mr.Q - 11-04-2013

Moją nagrodą w forumowym konkursie na najlepszą recenzję, była darmowa regeneracja płyt. Po ustaleniu szczegołów z Jadcorbenem, wysłałem mu 6 moich gier. Dziś odebrałem paczkę zwrotną, operacja przebiegła pomyślnie. Gry - jak nowe Big Grin

Dodatkowo mogę pochwalić się firmowymi gadgetami. Podobno każdy sprawdzian na piątkę piszą.
[Obrazek: 03649614451604317169.png]

[Obrazek: 06901786114935604479.png]


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - piotros - 26-04-2013

Moja kolekcja znowu się powiększyła. Część kupiłem, a część dostałem... Smile
Pełna kolekcja przedstawia się następująco. Ewidentnie brakuje mi już miejsca... Sad
Porobiłem też zdjęcia seriami gier na wszystkie posiadane konsole wraz z przewodnikami i oto one:
-God of War
-Gran Turismo
-Metal Gear Solid
-Prince of Persia
-Silent Hill

Do tej ostatniej możliwe, że w niedługim czasie dołączy Silent Hill Shattered Memories w wersji na PS2...

Na tym pewnie zakończę kolekcjonowanie, do czasu aż nie ogram tego co mam... Smile


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - PaultheGreat - 26-04-2013

Przed tym powiększeniem kolekcja była okazała, a co dopiero teraz. Naprawdę jestem pod wrażeniem Twojego zacięcia, z jakim nabywasz gry do swojej kolekcji. W pewnym sensie możesz powiedzieć o sobie, że jesteś kolekcjonerem serii Smile Posiadanie wszystkich odsłon ulubionej serii musi być bardzo fajnym uczuciem, a patrząc na kolekcję "Prince of Persia", aż nabrałem chęci do kupna "Piasków Czasów" żeby skompletować cała trylogię.


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - piotros - 26-04-2013

(26-04-2013, 18:26)PaultheGreat napisał(a): [..]patrząc na kolekcję "Prince of Persia", aż nabrałem chęci do kupna "Piasków Czasów" żeby skompletować cała trylogię.

Ja długo się zastanawiałem, czy kupować Zapomniane Piaski na PS3 do kolekcji, bo grałem w nią na PSP i mi się nie podobała, ale ta sama gra na PS3 wydaje się być zdecydowanie lepszą pod każdym względem grą. Zresztą jest możliwość synchronizacji pomiędzy konsolami, której jeszcze nie wypróbowałem... Smile


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Mr.Q - 26-04-2013

Nie wspomnę jakie słowa wypadły mi z paszczy w momencie, w którym włączyłem wrzucone przez ciebie zdjęcia. Twoja kolekcja jest niedościgniona, to jakby taki forumowy wyznacznik jakości.
Wyduszę z siebie tylko szczere 'gratuluję Piotros'. Naprawdę niesamowity zbiór.


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - neku - 26-04-2013

masz plusa za pierwszego mgs'a, gran turismo 1&2 i silent hill'a, którego chyba najbardziej zazdroszczę (pewnie dlatego, że nie miałem go oryginalnego). Generalnie rzecz biorąc ciekawa kolekcja.

a to moje tytuły (na zdjęciu brakuje mgs4)
[Obrazek: 7a6210a71ad22799gen.jpg]


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - piotros - 26-04-2013

(26-04-2013, 21:09)neku napisał(a): masz plusa za pierwszego mgs'a, gran turismo 1&2 i silent hill'a, którego chyba najbardziej zazdroszczę (pewnie dlatego, że nie miałem go oryginalnego). Generalnie rzecz biorąc ciekawa kolekcja.

A najciekawsze jest to, że posiadanej wersji PAL SH jeszcze nie ograłem. Zawsze była to wersja NTSC, ze względu na tłumaczenie, które jest tylko do tej wersji...
A MGS1 jest razem z demem SH... Smile Ciekawie się grało w nie na PS3 w trakcie grania w SH Homecoming... Smile

(26-04-2013, 21:09)neku napisał(a): a to moje tytuły (na zdjęciu brakuje mgs4)

Kolekcja na PS3 większa niż moja, ale generalnie nie moje klimaty... Sad