PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) (/thread-wasza-kolekcja-gier-na-ps2-tylko-oryginaly)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - PaultheGreat - 17-03-2013

PaultheGreat napisał(a):Póki co moja kolekcja to 8 oryginalnych gier. Oczywiście nie zamierzam na tym skończyć i chciałbym uzbierać co najmniej 20 gier.

Dzisiaj, za sprawą kupna oryginalnego egzemplarzu "Star Wars: The Force Unleashed", udało mi się zrealizować jedno z moich postanowień - uzbierać kolekcję 20 oryginalnych gier PS2.

[spoiler]
[Obrazek: DSC00014.JPG]
[Obrazek: DSC00015.JPG]
[/spoiler]


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Kratos - 17-03-2013

No to się wkopałeś. Gra bardzo średnia - irytująco łatwa i krótka. Ale coś mi świta, że lubisz Gwiezdne Wojny to może ci się spodoba.


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - ashin - 17-03-2013

[Obrazek: 20130317141122.jpg]

[Obrazek: 20130317141220.jpg]

Robione telefonem nie tosterem ; p


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - piotros - 18-03-2013

Wszyscy ostatnimi czasy coś kupowali, więc i ja postanowiłem powiększyć jeszcze swoją kolekcję...
Tym razem wybór padł na wersje kolekcjonerskie 3 gier, które właśnie dzisiaj do mnie przyszły... Wink
1. Silent Hill 2 - wersja z płytką DVD o tym jak robili SH2, całkiem ciekawy filmik... Wink
2. ICO - wersja polska opakowania i instrukcji
3. Shadow of the Colossus - j.w.
A oto zdjęcia: 1 i 2


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Mr.Q - 18-03-2013

To się nazywa konkretny zakup, nie szczędziłeś grosza. Pal licho że gram w wersję spolszczoną, ale takie wydanie Silent Hill 2 na swojej półce chciałbym widzieć. Wielki szacun za ten zakup.


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - piotros - 18-03-2013

(18-03-2013, 16:07)Mr.Q napisał(a): To się nazywa konkretny zakup, nie szczędziłeś grosza. Pal licho że gram w wersję spolszczoną, ale takie wydanie Silent Hill 2 na swojej półce chciałbym widzieć. Wielki szacun za ten zakup.

Na to wydanie SH2 polowałem od dawna, bo zależało mi na tej dodatkowej płytce DVD... Smile A udało mi się ją kupić za cenę normalnych gier, czyli 20,50 zł + 6 zł wysyłka... Smile


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - stingray - 30-03-2013

[Obrazek: 2ymbou9.jpg]
Jak widać na zdjęciu za wiele tego nie ma, ale sam Shadow of Colosus to gra na długi czas. No i to chyba jakaś kolekcjonerka bo jakieś kartki ma dołączone. Wszystkie płyty leżą w pudełkach i nie wyciągam ich w ogóle. Dobrodziejstwo posiadania dysku w konsolce i FMCB. Gry w całości kopiują się na HDD i potem odpalam przez openPS2Loader. F1 tylko stawia jakieś opory, reszta gier działa bez zarzutu.


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Kratos - 30-03-2013

Na długi czas to raczej wątpię, bo te 10 czy 12 godzin to kilka wieczorów, ale grę zdecydowanie warto mieć w swojej kolekcji. A te "kartki" to pewnie jakieś grafiki koncepcyjne z gry. Obie części Gran Turismo to na pewno spore zabijacze czasu.


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - piotros - 06-04-2013

Przy okazji zakupu PS3 i konieczności powiększenia miejsca na nią, przeniosłem swoją kolekcję płyt na drugą półkę, na której prawie wszystkie płyty ładnie się zmieściły... Wink
Moja kolekcja gier na 4 konsole prezentuje się tak.
Brak mi tylko pełnego pudełka do God of War Ghost of Sparta na PSP i gra jest w pustym opakowaniu obok pozostałych GoW...
Teraz poluję już tylko na perełki... Wink
Zastanawiam się nad MGS'ami 2 i 3, czy kupić je może w wersji na PS2, czy może MGS HD Collection zawierającą 2, 3 i Peace Walker'a na PS3...


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Sandinista - 06-04-2013

Ładny zbiór gratów, z Cichym wzgórzem zaszalałeś ;)

piotros napisał(a):Zastanawiam się nad MGS'ami 2 i 3, czy kupić je może w wersji na PS2, czy może MGS HD Collection zawierającą 2, 3 i Peace Walker'a na PS3

Ja raczej będę sprzedawał drugiego i trzeciego Metala (PW sobie zostawię) jak znajdę w rozsądnej cenie kolekcję HD, póki co potrzymam je jeszcze trochę. Podobnie zrobię z ICO i Shadow of Collosuss - chciałem kiedyś łyknąć obie gry, ale wersja HD wybiła mi to z głowy. Jeśli masz już PS3 to raczej nie ma się co pchać w wersje tych gier na PS2. No, może Silent Hill to wyjątek :)