PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) (/thread-wasza-kolekcja-gier-na-ps2-tylko-oryginaly)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Yohokaru - 16-03-2013

A z moich nic nie kupił, grabisz sobie ;D


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Boven - 16-03-2013

Nic straconego ;]
Recenzje czytam dość skrupulatnie i dokładnie , nawet te najdłuższe jednak moje zakupy są uzależnione tylko i wyłącznie od moich chęci, czasem okazji. Nigdy nie wiadomo w jakim momencie na co mnie najdzie ;] Muszę się przyznać, że bardzo lubię shootery opiewające w tematy drugiej wojny światowej.
Spoiler:
Narazie bohaterstwo amerykanów w II Wojnie Światowej odstawiam na bok, czas na jakąś przygodówkę lub survival horror .


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Samyeu - 16-03-2013

Maybe RE4, fajna gierka/


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Boven - 16-03-2013

Postać Leona i jego przygód już wcześniej wpadła mi w oko, ale się wstrzymałem jakoś z działaniem w strone pozyskania szpila.
Teraz pozostaje tylko wybrać z listy tą jedną , max dwie ...
W głowie obija mi się jeszcze myśl o serji związanej z przygodami księcia Persji ;]


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Mr.Q - 16-03-2013

Też dobry wybór, ale przez pierwszą część jest chyba dość trudno przebrnąć. Warrior Within jest jednak tytułem wartym zaliczenia, dlatego zainteresowanie serią jest wskazane.


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Samyeu - 16-03-2013

A ja powiem natomiast, niczym Paździoch, na odwrót, że bardziej baśniowy klimat mi przypadł do gustu aniżeli krwawa opowieść o oszukaniu Dahaki Big Grin Co nie znaczy, że było słabe...


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - piotros - 17-03-2013

(16-03-2013, 21:32)Samyeu napisał(a): A ja powiem natomiast, niczym Paździoch, na odwrót, że bardziej baśniowy klimat mi przypadł do gustu aniżeli krwawa opowieść o oszukaniu Dahaki Big Grin Co nie znaczy, że było słabe...

Wink A ja niczym Boczek przychylę się do Twojego zdania... Wink Bardziej mi się podobało The Sands of Time... WW jest moim zdaniem za bardzo mroczny...


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Kraszu - 17-03-2013

Również popieram poprzedników i jak najbardziej polecam "Piaski Czasu". Nie sądziłem, że dożyję momentu, w którym będę śpiewał jednym głosem z Samyeu. Big Grin


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Boven - 17-03-2013

Gra godna zapoznania, jedyne co mnie martwi to film, który został w 2010 roku wydany niby na podstawie ,,piasków czasu" . Jest to szpetna wersja gry pokazana w filmie . I to imię ,,Dastan" jakoś mi nie pasuje do naszego niepokornego wojownika.


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Yohokaru - 17-03-2013

Osobiście jedyną częśćią przygód księcia, w jaką grałem była Dusza Wojownika na PC i tytuł sprawiał mi wiele radości z gry, był wymagający, ale łączył doskonale zalety dobrej zręcznościówki z klimatami slasherowymi. Podczas gry wielokrotnie nasuwały mi się skojarzenia z God of War, które poznałem wcześniej dzięki uprzejmości sąsiada (chociażby ten świetny początek na statku). Widziałem w akcji Piaski Czasu i jakoś klimatem mnie nie porwały by zagrać dłużej, choć może powinienem. Nie zmienia to faktu, że pod względem klimatu Warior Within bardziej mi się podoba.