PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) (/thread-wasza-kolekcja-gier-na-ps2-tylko-oryginaly)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - PaultheGreat - 08-03-2013

Widzę, że mamy do czynienia z kolejną osobą, która posiada bardzo solidną biblioteczkę gier. Jak wspomniał Yohokaru, kolekcja sprawia bardzo pozytywne znaczenie, co jest w głównej mierze zasługą dużej ilości klasowych tytułów. Przeglądając Twoje tytuły moją szczególną uwagę zwróciły tytuły, które również chciałbym ograć - np. "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" oraz "Star Wars: Episode III Revenge of Sith". Mam nadzieję, że opiszesz nam swoje wrażenia odnośnie tych i innych tytułów.


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - lasu - 08-03-2013

Jeśli chodzi o tytuły które skończyłem to nie ma się czym za bardzo chwalić. Dwie części GoW'a i RE4. Wszystko na normalu bo Viewtiful Joe moje zdolności zweryfikowałWink Jeśli można komuś polecić kupno PS2 to właśnie dla tych tytułów. Co poza tym.. Zacząłem DQVIII, SH2 i The Warriors. Przydało by się powoli coś pokończyćSmile Jeśli chodzi o Władcę Pierścieni i Star Wars to cały czas czekają na swoją kolej. Od samego początku starałem się unikać platyn, czy różnych budżetowych tytułów bo raczej chodzi o jakość niż o ilość.


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Yohokaru - 08-03-2013

Mam jedno pytanie, co Cię skłoniło do zakupu WRC Rally Evolved, ponieważ ludzie z takich gier zawsze mają albo Coliny al Gran Turismo, bo moim zdaniem (odsyłam do recenzji) WRC: Rally Evolved to najlepsza pozycja rajdowa jaka istnieje na PS2 Smile


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Mr.Q - 08-03-2013

Świetna kolekcja lasu! Mnóstwo premierowych wydań, w tym Silent Hill 2 Smile


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - lasu - 08-03-2013

@Yohokaru: WRC, tak jak i Colina miałem w zestawie gdy kupowałem konsolęSmile No i nie powiem, ta pierwsza gra mnie bardziej wciągnęła.

@Mr.Q: Dziękuję. Dosyć tanio mnie to kosztowało, ale jak widać tekturowe pudełko nadgryzione jest zębem czasu, no i brakuje w zestawie naklejejk, czy co tam było w komplecie.


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Boven - 16-03-2013

Witam .
Znalazłem chwilkę czasu aby pochwalić się swoją skromną kolekcją gier. Posiadam 12 oryginalnych tytułów. Oto one:
[Obrazek: zdjcie0058iz.jpg]
[Obrazek: zdjcie0057v.jpg]


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - PaultheGreat - 16-03-2013

Bardzo ładna kolekcja, co w szczególności jest zasługą tego, iż posiadasz same wersje premierowe. Bardzo ładnie prezentuje się seria "Medal of Honor" - do pełni szczęścia zabrakło Ci jeszcze "European Assault, choć i bez tego jest świetnie. Ciekawie prezentuje się również "Gran Turismo 4" będące w białym pudełku.


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Boven - 16-03-2013

Gdy ukończę Star Wars :Epizode III Revenge of the Sith zamierzam właśnie dokupić wspomniany MOH: european assault.
Chciałbym także zabrać się za takie serje jak chociażby CoD , czy
Brothers in Arms oraz Silent hill. (szczerze to nigdy nie grałem w żadne gry typu survival horror, prócz cold fear na pc-ecie)


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Mr.Q - 16-03-2013

O tak, polecam Silent Hill. FPSów już trochę ograłeś, zainteresuj się tym horrorem. Na forum znajdziesz recenzję części 1 i 2.
Co do twojej kolekcji, ta trójka Medali jest godna pozazdroszczenia Smile


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Boven - 16-03-2013

Mr.Q: przeczytałem wszystkie recenzje na tym forum ;]
Od tych skromnych po te naprawdę profesjonalne , dzięki temu zakupiłem kilka tytułów i się na nich nie zawiodłem .