PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) (/thread-wasza-kolekcja-gier-na-ps2-tylko-oryginaly)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Mr.Q - 07-03-2013

To też się pochwalę. Moja mini-kolekcja zawiera aktualnie 6 tytułów. Przyznam szczerze, nie myślałem że doczekam takiej chwili.

[Obrazek: 50617025498267738495.png]


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Yohokaru - 07-03-2013

Całkiem niezły zestaw tytułów, zwłaszcza dwie części God of War robią wrażenie Smile Pewnie do pełni szczęścia brakuje SH2, co? Wink


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Mr.Q - 07-03-2013

I tak i nie. Na półce oryginał bym chciał mieć, ale i tak bym na nim nie grał - na kopii mam po PL Wink


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Samyeu - 07-03-2013

To ja też mam Okami i Final Fantasy XII oryginałki, ale w pudełku trzymam kopie z polską wersją Big Grin


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Kraszu - 07-03-2013

Aż miło popatrzeć na te klasyki Q. Przyznam szczerze, nie myślałem że doczekam tej chwili. Big Grin


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Yohokaru - 07-03-2013

To i ja się pochwalę całą kolekcją, obecnie liczy 7 pozycji na PlayStation 2 oraz 2 na PlayStation (w środku Wing Commander III znajduje się także oryginalne Black Dawn)

[Obrazek: S40yP94.jpg]

A tutaj niedawno kupiona bezprzewodowa gitara GuitarMania II współpracująca z grami z serii Guitar Hero i prawdopodobnie Rock Band. Wszystko wyjdzie w praniu, a z racji, że jest to chińska podróbka, postaram się po dłuższym czasie użytkowania coś na jej temat powiedzieć. Narazie macie fotkę (odbiorniczek w szafie) Smile

[Obrazek: qX54Fb4.jpg]


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - PaultheGreat - 07-03-2013

Przyznam szczerze, że gdy widzi się w kolekcjach takie znane i kultowe pozycje jak obie odsłony "God of War", czy też "Devil May Cry", to pomimo niewielkiej liczby kolekcja potrafi zrobić wrażenie. Szczególnie podoba mi się "Medal of Honor: European Assault", które nie tylko bardzo chciałbym ograć, bo słyszałem, że jest dobrym tytułem, ale również dlatego, że ma ładną okładkę. Wink

Mr.Q napisał(a):Przyznam szczerze, nie myślałem że doczekam takiej chwili.

Zobaczysz Mr.Q, że to dopiero początek. Wink Zresztą u mnie było podobnie.


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Mr.Q - 07-03-2013

Ja też Tongue Kraszu po mnie powtórzył, dla komizmu sytuacji Wink


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - lasu - 08-03-2013

Moja skromna kolekcyjaWink
[Obrazek: kkkol.jpg]
Pudełko bez okładki to 24 The Game, do tego parę płyt z demówkami, ale to się nie liczySmile


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Yohokaru - 08-03-2013

Bardzo przyjemna kolekcja gier, dobre wrażenie robią premierowe wydania God of War. Ale Tekkena 5 premierowego to chyba nikt nie ma, bo wszędzie widzę platynki, które były dodawane do konsol lub teraz są jeszcze sprzedawane. No i WRC: Rally Evolved, plusujesz u mnie bardzo lasu Wink