PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) (/thread-wasza-kolekcja-gier-na-ps2-tylko-oryginaly)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - PaultheGreat - 02-02-2013

Swoją drogą, tak obiektywnie patrząc, "God of War" i "God of War II" zaliczają się do tego nielicznego grona gier, do których okładka Platinum pasuje jak ulał. Prawdę mówiąc bardzo ciężko jest znaleźć egzemplarze tych gier będące w wersjach premierowych.

Sama kolekcja choć skromna, prezentuje się świetnie, co w głównej mierze jest zasługą obecności gier określanych mianem "must have".


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - DawidoVader25 - 02-02-2013

A ja dzisiaj kupiłem Dwa God of Wary w cenie 40zł za całość! http://allegro.pl/god-of-war-god-of-war-2-ps2-playstation2-i2980249459.html
Będzie co ogrywać w ferieSmile Oprócz tego w kolekcji mam jeszcze:
-GTA Liberty City Stories
-GTA San Andreas
-Grand Turismo 4
-Mercenaries
-Burnout 3 Takedown

Zdjęcia dodam jak przyjdą moje Gody Wink znając pocztę polską to około czwartku, piątku.


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - piotros - 04-02-2013

Moja kolekcja rozrosła się ostatnio o 2 rzeczy.
1. Silent Hill 0rigins,
2. Silent Hill 2 - The Official Strategy Guide.
Grę kupiłem nową, bo jakoś nie mogłem natrafić na używane w rozsądnych cenach, a nowe bywały powyżej 50 zł...
Szkoda tylko, że przewodnik po SH2 przyszedł po tym, jak skończyłem grać w SH2... Ale będzie za to na następny raz... Bardzo interesująca pozycja... Smile
Tutaj zdjęcie... Smile


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Sandinista - 04-02-2013

Nie miałeś już SH: Origins na PSP? Sprzedałeś czy może masz obie wersje? Tak czy siak jesteś naprawdę zakręcony, oczywiście pozytywnie jeśli chodzi o serię Cichego Wzgórza. Tym bardziej, że łyknąłeś dodatkowo przewodnik. To teraz jeszcze komiksy Smile


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - PaultheGreat - 04-02-2013

Fajnie jest mieć coś takiego w swojej kolekcji. Szkoda tylko, że przewodnik ten jest zapewne w języku angielskim, co zresztą tyczy się większości tego typu pozycji.


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - piotros - 04-02-2013

(04-02-2013, 15:34)Sandinista napisał(a): Nie miałeś już SH: Origins na PSP? Sprzedałeś czy może masz obie wersje?

Mam obie wersje... Wink Wersja na PSP jest w NTSC, a na PS2 w PAL... Smile

(04-02-2013, 15:34)Sandinista napisał(a): Tak czy siak jesteś naprawdę zakręcony, oczywiście pozytywnie jeśli chodzi o serię Cichego Wzgórza. Tym bardziej, że łyknąłeś dodatkowo przewodnik. To teraz jeszcze komiksy Smile

Big Grin Komiksy lubię, ale jakoś te o SH mnie nie do końca interesują... zresztą w SH Experience na PSP mam kilka dodanych... Smile

(04-02-2013, 15:35)PaultheGreat napisał(a): Fajnie jest mieć coś takiego w swojej kolekcji. Szkoda tylko, że przewodnik ten jest zapewne w języku angielskim, co zresztą tyczy się większości tego typu pozycji.

Akurat język nie robi mi różnicy... a ten przewodnik jest na prawdę fajnie wydany... Zacząłem od przewodnika do GT3 i powiem, że fajnie jest poczytać o szczegółach gier, niekoniecznie na komputerze... Smile


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - DawidoVader25 - 10-02-2013

W końcu doszły GoW'y! Wczoraj zdążyłem dojść do wyzwania Hadesa i jest nieziemsko! A jeszcze dwójeczka za pasem!Smile Jak obiecałem zdjęcia (robione komórką):
   
   


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - PaultheGreat - 10-02-2013

Ogółem bardzo ciekawa kolekcja posiadająca stosunkowo przystępne tytuły. Najbardziej podoba mi się "Mercenaries: Playground of Destruction", które bardzo chętnie ograłbym w bliżej nieokreślonej przyszłości.


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - DawidoVader25 - 10-02-2013

Szczerze mówiąc Mercenaries nabyłem przy okazji.Kupowałem GTA SA i facet miał jeszcze Merca za 18zł to wziąłem.Ale jak już zacząłem grać to szczena do podłogi.Zniszczalność otoczenia (jak na standardy PS2). grafa, cały gameplay to po prostu CUDO! Więc jeśli kręci cię jak to któryś z forumowiczów określił " GTA na wojnie" to bierz w ciemno. Nie zawiedziesz się!


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Yohokaru - 07-03-2013

[Obrazek: 305061]

Do mojej kolekcji dołącza oryginalne Guitar Hero III: Legends of Rock. Stan płyty oceniam na bardzo dobry. W pudełku oprócz instrukcji znajduje się kartka z naklejkami, większości brakuje. Cena - 12 zł plus przesyłka.

[Obrazek: P070313_15.15_%5B01%5D.jpg]