PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) (/thread-wasza-kolekcja-gier-na-ps2-tylko-oryginaly)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Mr.Q - 03-01-2013

Widzę Silent Hill Collection Smile Bardzo ładny zbiór...


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Yohokaru - 03-01-2013

To mnie teraz zaskoczyłeś i to bardzo pozytywnie. Kurczę no, pozazdrościć takich zakupów i życzyć miłego grania w te wspaniałe pozycje Smile


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - PaultheGreat - 03-01-2013

Jedną z moich osobistych aspiracji jest uzbieranie kolekcji, która będzie przynajmniej w połowie tak duża jak Twoja. Przypuszczam, że nie jeden z forumowiczów chciałby być posiadaczem tak dużej liczby oryginalnych pozycji. Gdyby zorganizowano na naszym forum konkurs na najlepszą kolekcję, wygrałbyś zapewne jednogłośnie. Gratuluję i podziwiam Smile


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Draco - 03-01-2013

Stwierdziłem dziś, że nadeszła pora na omówienie mojego obecnego setupu. Nie jest już tak pokaźny jak kiedyś (brakuje Segi Saturn i Xbox'a) jednak w chwili obecnej w zupełności mi wystarcza. A więc zaczynajmy.

Na pierwszy ogień, prawie wszystkie wersje Platinum w mojej kolekcji:

[Obrazek: ztuAh.jpg]

Tu już w większości wersje premierowe, jeden Platinum ze zmienioną okładką i "prawie" oryginał.

[Obrazek: yaovi.jpg]

Jeszcze jeden Platinum z inną okładką, kilka premierowych, dual pack Brothers in Arms oraz dwu płytowa edycja kolekcjonerska NFS: Carbon

[Obrazek: WVHMq.jpg]

A poniżej, póki co, król mojej kolekcji. Dwu płytowe, kolekcjonerskie wydanie God of War 2 wprost z Australii Smile

[Obrazek: U6zPL.jpg]

[Obrazek: ZboZy.jpg]

[Obrazek: 3JsyA.jpg]

No i czas na gry przeznaczone na szaraczka. Chyba wszystkie jakie mam.

[Obrazek: FyWj2.jpg]

Na koniec kilka niedobitków. Edycja kolekcjonerska Ultimate Spider-Man. Jedyna gra na PS3 jaką mam (jak wiecie konsoli nie posiadam) - Brutal Legend. Dalej stoi kolekcjonerskie wydanie The X-Files na PC(po oznaczeniu ograniczenia wiekowego sądzę że z USA) oraz jedna z dwóch gier na Dramcasta jaką posiadam czyli MDK2.

[Obrazek: d3i0x.jpg]

I to by było na tyle jeśli chodzi o gry, poniżej już hardware. Od lewej: Dreamcast, PSOne i PS2. Wszystkie obecnie są podłączone do telewizora i działają, w szufladzie leżą jeszcze stare Segi dla których brakuje miejsca na półce. Na Dreamcaście leży GTA na PS1 w wersji Platinum przeznaczone nagrodę w konkursie na najlepszą recenzję.

[Obrazek: vLenY.jpg]


Na zdjęciu nie ma kilkunastu gier na Xbox'a i Xbox'a 360 które leżą u znajomego.

EDIT: Nie widać także tytułów na Master System i Megadrive, które stoją na półce


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Yohokaru - 03-01-2013

Draco chyba stwierdził, że znalazł godnego rywala w postaci piotrosa i w końcu wyciągnął swój oręż. Gratuluję wspaniałej kolekcji konsol i gier (WRC: Rally Evolved, V-Rally 2) Big Grin


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - PaultheGreat - 03-01-2013

Chyba największa tajemnica forum została w tym momencie ujawniona. Jednocześnie chciałbym zaznaczyć, że cofam swoje słowa ze wcześniejszego postu. Bowiem kolekcja Draco stanowi realną konkurencję dla zbioru oryginalnych tytułów piotrosa, a w przypadku konkursu na najlepszą kolekcję mielibyśmy do wyboru dwie ciekawe opcje. Sam już nie wiem kto ze wspomnianej dwójki posiada lepszy zestaw, a to dlatego, że w każdym z ukazanych zbiorów dostrzegam pozycje będące w orbicie moich zainteresowań.

W przypadku kolekcji ukazanej nam przez Draco, moją uwagę zwróciły takie perełki jak. doublepack "Brothers in Arms" oraz "Killzone". Natomiast w kolekcji piotrosa podoba mi się kompletna seria "Prince of Persia".


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Draco - 03-01-2013

Nie miała to być rywalizacja pomiędzy mną, a piotrosem. Pomyślałem, że po robię dziś zdjęcia i napiszę posta. Gdy zatwierdziłem okazało się że w tym czasie piotros i inni napisali kilka postów. Ot czysty zbieg okoliczności.

EDIT: Killzone to nie żadna perełka, zwykła wersja Platinum z dodrukowaną okładką z regionu NTSC (wszystkie dodrukowywane przeze mnie okładki były drukowane w drukarni cyfrowej na papierze 130g z połyskiem więc wyglądają zupełnie identycznie, pod względem jakości, jak oryginały). Ręcznie robione okładki mają w mojej kolekcji:

- Final Fantasy X-2 (okładka premierowa PAL)
- Gran Turismo 3 (front okładki robiony samemu, tył i bok z wersji PAL, okładkę pokazywałem już na forum)
- Killzone (cała okładka NTSC)
- NFS Undercover (front i bok z NTSC, tył robiony ręcznie)


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Kraszu - 03-01-2013

Nie wiedziałem, że Draco posiada taką pokaźną liczbę oryginałów i to w dodatku na kilka platform. Propsy dla Ciebie.

Piotros jest chyba najbardziej odjechanym kolekcjonerem na forum. Widać to również w jego aktywności. Jak spodobała mu się seria "Silent Hill" to zakupił i przeszedł wszystkie możliwe części za wyjątkiem najnowszych na PS3. To samo teraz wychodzi z serią "Gran Turismo". Po raz kolejny gratuluję pięknej kolekcji. Posiadasz sporo gier, które mnie interesują.


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - piotros - 03-01-2013

Ależ się porobiło... Big Grin
Ja tam z nikim nie konkuruję, zresztą takiego konkursu nie było... Smile
Każdy z nas poza tym ma swoje ulubione gry i takie ewentualnie zbiera...
Ja jakoś złapałem bakcyla oryginalnych gier. Lubię sobie przejrzeć i poczytać instrukcje, a czasami trafiają się jeszcze jakieś dodatki...
Kolekcja Draco ma swój urok, ale część gier to nie moje klimaty i pewnie ich bym nie kupił... Jeden tytuł ma Draco, na którym by mi zależało, a mianowicie Silent Hill Origins w wersji na PS2... Smile Ja mam wersję na PSP i to amerykańską. Wersje na PS2 niestety są drogie w porównaniu do SH2,3 i 4... Nie mówiąc nic o Shattered Memories, które jest astronomicznie drogie w wersji na PS2...


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Draco - 03-01-2013

Silent Hill Origins trafił do mnie przez przypadek. Wymieniłem totalnie rozwaloną PS2 FAT na SH i Władca Pierścieni Bitwa o Śródziemie na PC