PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) (/thread-wasza-kolekcja-gier-na-ps2-tylko-oryginaly)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Mr.Q - 06-10-2012

Trochę śmierdzi ta sprawa, jeśli płyta zostałaby dobrze zabezpieczona, opakowanie nie miałoby prawa pęknąć.
Mimo wszystko, gratuluję kolekcji.


Nowe tytuły w kolekcji... - piotros - 27-11-2012

Nie mogłem się powstrzymać i ostatnio zakupiłem w celu uzupełnienia serii Silent Hill 2 Director's Cut i Gran Turismo 4 PL. Obie wersje Platinum.

Niniejszym uzbierałem całość serii Silent Hill wydanych na PS1, PS2 i PSP. Smile

Do końca serii GT brakuje mi jeszcze chyba 2 tytułów (Concept i 4 prologue), ale chyba nie będę ich kupował, bo GT4 mi w zupełności wystarczy... Smile


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Kratos - 27-11-2012

Gran Turismo 4 PL? Chyba PAL czy to taki skrót od Platinum? ;)


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - piotros - 27-11-2012

(27-11-2012, 13:22)Kratos napisał(a): Gran Turismo 4 PL? Chyba PAL czy to taki skrót od Platinum? Wink

Wersja PL daje polską wersję książeczki. Cała gra jest standardowo w języku angielskim.


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Mr.Q - 07-12-2012

No to dziś was zaskoczę.
Moje pierwsze. Nie mówię że ostatnie, ale różnicy nie czuję Smile

[Obrazek: fbc328ee608a8.png]

[Obrazek: 130cc83fb6399.png]


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Yohokaru - 07-12-2012

Musiały być bardzo tanie, skoro zdecydowałeś się na zakup... No i ten God of War, którego nie lubisz. Śmierdzi mi to trochę, ale cieszę się wraz z Tobą Smile


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Kraszu - 07-12-2012

Przyznam, że jest to niemałe zaskoczenie. Po Tobie się nie spodziewałem takich numerów. Smile
Co to za Hitman?
Zamierzasz jednak przejść do końca "God of War"?


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - Mr.Q - 07-12-2012

Kraszu, Hitman to Kontrakty. Co do God of War, pewnie kiedyś się za to wezmę, ale kiedy to będzie? Za to brat się pewnie ucieszy. Ja z dwóch GoW'ów zawsze wolałem Gears of War.

Yoho, twój post rozwalił mnie na łopatki Tongue
Paul, nie wiem czy ma to jakieś znaczenie, ale w moim przypadku jest biurko a nie stół. Zdjęcie jest chyba w temacie 'Pokaż swój pokój'.


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - PaultheGreat - 07-12-2012

Stół, na którym są umieszczone świeżo zakupione szpile jest niemalże identyczny do mojego. Dla porównania zainteresowani mogą obejrzeć moje fotki w temacie "Co ostatnio kupiliście?".

Poza tym gratuluję zakupów i podpisuję się pod pytaniem o Hitmana autorstwa Krasza.

EDIT:
Podczas pisania wiadomości nie widziałem postu Mr.Q także pytanie nieaktualne.


RE: Wasza kolekcja gier na PS2 (tylko oryginały) - piotros - 03-01-2013

Jakoś przed Świętami przyszła do mnie kierownica Logitech'a Rally Vibration Feedback Wheel E-X2A12. Nie sądziłem, że ta drobna rzecz aż tak zmieni moje zapatrywanie na gry samochodowe, które i tak już lubiłem... Smile
Od nowa zakochałem się w GT4 i GT3 i zapałałem zostać posiadaczem całej serii.
Moja kolekcja rozrosła się o kilka tytułów, a szczególnie GT1, GT2, GT Concept i GT4 Prologue. Przy okazji znalazłem jeszcze oficjalny przewodnik do GT3... Smile Razem z jednym z GT, w ramach tej samej kwoty wysyłki, zakupiłem wydanie kolekcjonerskie Lary Croft Anniversary zawierające dodatkowo film DVD o serii i ścieżkę dźwiękową na CD... Smile
Do GT1 i GT2 dostałem gratis V-Rally i Ridge Racer Type 4... Smile
Poniżej zdjęcia serii GT i zaktualizowanej mojej kolekcji na PS2 i PS1. Teraz mam nadzieję, że na jakiś czas mi starczy. Muszę pokończyć, to co mam obecnie... Smile