PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
HP i Komnata Tajemnic, różnice w wersji na PS2 i PC - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Problemy (https://playstationforum.pl/forum-problemy)
+--- Wątek: HP i Komnata Tajemnic, różnice w wersji na PS2 i PC (/thread-hp-i-komnata-tajemnic-roznice-w-wersji-na-ps2-i-pc)



HP i Komnata Tajemnic, różnice w wersji na PS2 i PC - Piterixos - 29-12-2010

Zdążyłem się zorientować że między wersjami HP i Komnata Tajemnic wydanimi na PC i PS2 są gigantyczne różnicę. I wszystkie na korzyść wersji PS2 począwszy od dużo lepszej grafiki (mam wersję na PC i jest okropna) poprzez ciekawsze lokacje, przeciwników i walki. Pytanie. Czy warto kupić tę część na PS2? I czy zgadzacie sie że na konsolę jest to zupełnie inna gra niż na PC?


RE: HP i Komnata Tajemnic, różnice w wersji na PS2 i PC - MarrCo - 01-01-2011

Grę HP i Komnata Tajemnic (PC) przeszedłem kilka razy i od razu mowie grafikę jest do bani . Na 100% zagram w HP i Komnata Tajemnic (PS2) . Bo po twoim poście jestem ciekawy co dodali w wersji na PS2


RE: HP i Komnata Tajemnic, różnice w wersji na PS2 i PC - Piterixos - 02-01-2011

No w wersję PC grałem też i gra była beznadziejna. Zachęcił mnie do niej filmik obejrzany po obejrzeniu filmu na DvD, a robiony był on z wersji PS2. W ogóle różnice wydały mi się ekstremalne. Grafika dużo lepsza, zupełnie inne etapy (no walka z bijącą wieżbą, albo walka z bazyliszkiem, który naprawdę wygląda na wielkiego węża. Albo np etap na ulicy śmiertelnego nokturnu. Jak zagrasz w grę to proszę napisz tutaj o wrażeniach i różnicach.


RE: HP i Komnata Tajemnic, różnice w wersji na PS2 i PC - Marzyciel - 11-01-2011

Nie wiem co wam przeszkadza na PC. Mi się fajnie grało pomimo grafiki.



Fajnie się szukało magicznych kart czarodziejów


RE: HP i Komnata Tajemnic, różnice w wersji na PS2 i PC - Piterixos - 11-01-2011

No ale chodzi o to, że wersja na PS2 jest znacznie lepsza o ile mi wiadomo. A nie o to jaka jest wersja na PC. Sam grałem, i się zanudzałem tą grą. Hogwart nieciekawy, grafa paskudna, brak sensownych dodatków wydłóżających rozgrywkę...


RE: HP i Komnata Tajemnic, różnice w wersji na PS2 i PC - Xantos64 - 30-03-2011

z tego co wiem od Harrego Pottera i Kamień Filozoficzny (1) do HP i Więzień Azkabanu (3) różnice w wersji są ogromne , grałem we wszystkie części na PC i choć podobały mi (najbardziej komnata tajemnic z tej trójki) widziałem na PS2 i PSX wersje i są znaczne różnice (są bossowie , można lecieć samochodem w dwójce , ciekawsi i trudniejsi przeciwnicy itp.) 4 i 5 i 6 nie różnią się raczej niczym w tym że w czwórce można grać w 3 osobySmile


RE: HP i Komnata Tajemnic, różnice w wersji na PS2 i PC - ZERO - 31-03-2011

Gra ciekawa. Za dzieciaka była dla mnie bardzo trudna (skradanie obok prefektów, zakazany las). Fajne są nocne misje, widoczne są duchy itp. ale żeby wydostać się z hogwartu to inna sprawa. Nawet gościa ze sprintel cella by złapali. Jest chyba najlepszą częścią ze wszystkich.


RE: HP i Komnata Tajemnic, różnice w wersji na PS2 i PC - Mr.Q - 07-04-2015

Może ktoś wypowiedzieć się na temat różnic wersji PS2 i PSX?


RE: HP i Komnata Tajemnic, różnice w wersji na PS2 i PC - Stiopa - 20-04-2015

Wersja z PSX to to samo co na PC.


RE: HP i Komnata Tajemnic, różnice w wersji na PS2 i PC - Mr.Q - 20-04-2015

Obejrzałem przed chwilą gameplay z PS2 i widzę, że to dwie zupełnie inne gry. To prawda, że Hogwart na PSX jest totalnie nieciekawy. Różnice między pierwszą a drugą częścią na tej platformie są znikome. Ogranie Komnaty na PS2 to chyba ukończenie zupełnie innej gry...