PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Masz pytanie? Zadaj je tutaj! (nie pytamy o konsole i gry) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Inne (https://playstationforum.pl/forum-inne)
+--- Wątek: Masz pytanie? Zadaj je tutaj! (nie pytamy o konsole i gry) (/thread-masz-pytanie-zadaj-je-tutaj-nie-pytamy-o-konsole-i-gry)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


Masz pytanie? Zadaj je tutaj! - Szymon - 18-05-2014

Chyba tylko dla samej idei poznania. Telefon dość dobrze pracuje na iOS w wersji 3.1.3 ale nie ma kilku ważniejszych funkcji z iOS 4 takich jak wielozadaniowość. Do prostych rzeczy to powinien być dobry telefon (chyba nawet lepszy niz niskiej klasy android).


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

EDIT
Co prawda można go zaktualizowac do 4.2.1 i ma multitasking i tak dalej, ale potem tnie się jak emo z paczką żyletek.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


RE: Masz pytanie? Zadaj je tutaj! - JaDCorbeN - 18-05-2014

Dalej się waham między 3 a 4, w zasadzie ma służyć jako telefon a nie wodotryski Smile No i w celach poznawczysz tak zachwalanego iOS Smile


Masz pytanie? Zadaj je tutaj! - Szymon - 18-05-2014

No w celach poznawczych to już najlepiej iPhone 3GS. Telefon sprawdza się we wszystkich smartfonowych czynnościach poza najnowszymi grami 3D. Ogólnie działa dość płynnie poniżej iOS 6.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


RE: Masz pytanie? Zadaj je tutaj! - keromatsu - 05-06-2014

Czy ladowarke od psp z której wypadł kabel da się naprawić?

Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka


Odp: Masz pytanie? Zadaj je tutaj! - dragon1493 - 05-06-2014

Jak wypadl kabel ?? Daj zdjecia Smile


RE: Masz pytanie? Zadaj je tutaj! - keromatsu - 05-06-2014

Zaraz wrzucę

Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka

EDIT
[Obrazek: depe7eba.jpg][Obrazek: bana4y9y.jpg]

Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka


Odp: Masz pytanie? Zadaj je tutaj! - dragon1493 - 05-06-2014

Nie warto naprawiac, bo to nawet oryginalna ladowarka nie jest, ale jak juz chcesz to potrzebujesz: (srubokret do rozkrecenia ladowarki i rozpolowienia, miernik zeby zmiezyc gdzie jest + a gdzie -, lutownica + cyna i kalafonia, no i musisz wiedziec gdzie jest + i - w bolcu co wkladasz do PSP zeby nie spalic konsolki)

Druga opcja to bez rozbierania ladowarki, potrzebujesz tasme izolacyjna lub folie termokurczliwa (polecam folie), noz do rozciecia tej twardej gumy zeby dostac sie do kabli i zdzierasz z nich troche izolacji, jak juz to zrobisz to wtedy lutujesz lub skrecasz kable wg. koloru czyli np. czerwony do czerwonego, a czarny do czarnego. Wszystko ladnie izolujesz (nie moze byc widac drucikow bez izolacji) zeby kabelki nie stykly sie czasem, bo zrobisz zwarcie.

Takze jak sie na tym nie znasz to najlepiej zakup nowa ladowarke, najlepiej oryginalna (moze byc uzywana).
Kabelek ten oderwany sobie zostaw, bo moze sie przydac kiedys Wink


RE: Masz pytanie? Zadaj je tutaj! - keromatsu - 05-06-2014

Oryginalna padła podczas ladowania.
Ile zachodu, żeby połączyć kabel... Dzięki wielkie, w sklepach ladowarki mają tylko samochodowe...

Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka


Odp: Masz pytanie? Zadaj je tutaj! - dragon1493 - 05-06-2014

Znaczy to nie jest tak duzo roboty jak sie wydaje, ja swoja ladowarke z PSP naprawilem w kilka minut, a bylo to niezle wyzwanie bo oderwany byl wtyk ladowania psp na samym koncu kabla i musialem wygrzebac kawaleczki kabla z wtyku i lutowac, wtyk po lutowaniu, usztywnilem folia termokurczliwa i jest teraz b.dobrze usztywniony.

Naprawienie Twojej ladowarki to dla mnie proscizna Tongue
Jak znasz sie na lutowaniu i polaryzacji to dasz sobie rade z tym Wink


RE: Masz pytanie? Zadaj je tutaj! - VortaL - 26-07-2014

Siema, 22 Blowek zamówił mi grę kurierem, wszystko ok, podałem mu numer tel. ale ten jest nieaktywny, więc kurier nie może się dodzwonić. Czy przywiezie mi w Poniedziałek? Musi zapukać do drzwi, czy jak nie odbieram to nie przyjedzie? Gra zamówiona z ole ole, a tam wysyłają DPD lub UPS.