PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Masz pytanie? Zadaj je tutaj! (nie pytamy o konsole i gry) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Inne (https://playstationforum.pl/forum-inne)
+--- Wątek: Masz pytanie? Zadaj je tutaj! (nie pytamy o konsole i gry) (/thread-masz-pytanie-zadaj-je-tutaj-nie-pytamy-o-konsole-i-gry)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Masz pytanie? Zadaj je tutaj! - Kratos - 11-03-2014

No jak dla mnie też ta aplikacja jest przeceniana. Mówię to nie tylko jako zwykły użytkownik, ale i administrator, bo moderować się stamtąd praktycznie nie da. Można zapomnieć o dodawaniu notki moderatorskiej do postów innych, łączeniu czy przenoszeniu postów. Jedyne, co idzie z niej zrobić to bana ;D Gdzie nie wejdę to mi proponuje od razu danie bana xD


Odp: Masz pytanie? Zadaj je tutaj! - keromatsu - 13-03-2014

Jak przyciągnąć ludzi na dmgowo.fora.pl?

Wysyłane z mojego R800i za pomocą Tapatalk 2


RE: Masz pytanie? Zadaj je tutaj! - mattek - 13-03-2014

Już Ci mówiłem, zmień domenę chociaż.


Odp: Masz pytanie? Zadaj je tutaj! - keromatsu - 13-03-2014

Ehm nie znam się na programistyce

Wysyłane z mojego R800i za pomocą Tapatalk 2


RE: Masz pytanie? Zadaj je tutaj! - RafalKa - 13-03-2014

Magnesem?
Po pierwsze to IMO pozycjonowanie
Po drugie trochę cierpliwości, jeśli forum będzie prowadzone z sensem, będą dobre tematy to poczta pantoflowa zrobi też swoje
Po trzecie ktoś Ci pisał że ten serwer blado wypada
No i napewno nikt nie lubi badziewnego spamu.


Odp: Masz pytanie? Zadaj je tutaj! - keromatsu - 13-03-2014

Gdzie tam widzisz spam?

Wysyłane z mojego R800i za pomocą Tapatalk 2


RE: Masz pytanie? Zadaj je tutaj! - RafalKa - 13-03-2014

Sęk w tym że tam nie ma nic Sad
a pisząc o spamie mam na myśli m.in to forum, na którym co raz częściej wpadam na Twoje linki


RE: Masz pytanie? Zadaj je tutaj! - 1903 - 13-03-2014

Człowieku opanuj się. Piszesz same głupoty. Rozumiem, korzystasz z telefonu, nudzi Ci się, ale przesadzasz. Łatwo się domyślić, że kolega podał spam jak przykład. Zresztą, masz 13 lat tak? I chcesz się bawić w tworzenia fora internetowego? Pozycjonowanie, reklama, opłaty za porządny serwer, to wszystko ma swoje koszta i zajmuje masę czasu. Odpuść sobie jak najszybciej, bo i tak z tego nic nie będzie.


RE: Masz pytanie? Zadaj je tutaj! - RafalKa - 13-03-2014

Thanks Realinho - nie jestem zwolennikiem zniechęcania jednak mam podobne zdanie co Ty,
Co do samego forum to jak najbardziej @keromatsu próbuj,
właśnie jak na swój wiek i już zapędy na własne forum to jak dla mnie niezły wynik (sam jakoś nigdy takich zapędów nie miałem Smile )
Trzymam kciuki jednak 10/10 dla @up
Nie pogniewam się jak za rok odkopiesz temat i odpiszesz "A NIE MÓWIŁEM , I KTO JEST TERAZ POPIEPRDÓŁKĄ Smile "


RE: Masz pytanie? Zadaj je tutaj! - JaDCorbeN - 15-05-2014

Warto teraz kupować iPhona 3G??