PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) (/thread-szukam-gier-gry-nie-prosimy-tu-o-linki)



RE: Granie z dziewczyną - zielin - 26-11-2013

Singstar, Guitarhero, F1 Challenge (taka "zabawkowa" - dokładnie tytułu nie pamiętam), jeżeli masz zestaw Move możesz też śmiało grać z nią w Eyepeta.

Na PS2 tak samo : Singstar, GuitarHero ale także EyeToy 1,2,3 świetnie wypełni wam te smutne chwile przed nudną telewizją :>


RE: Granie z dziewczyną - Kokodak - 26-11-2013

Metal slug najlepsza opcja, swietnie się gra na MP


RE: Granie z dziewczyną - Szymon - 26-11-2013

Little Big Planet
Ja z siostrą grałem w GTA San Andreas na dwóch graczy, a także Tekken 5 i SSX 3.


RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - PaultheGreat - 27-11-2013

"SSX 3" wydaje się być bardzo przystępną grą dla dwóch osób ze względu na luźny klimat, który powinien przypaść do gustu grającego niezależnie od jego płci - w grze do wyboru są zarówno skateboardziści i skateboardzistki. W bijatykach również spotkamy się z żeńskimi fighterami, aczkolwiek nie oznacza to, że każda bijatyka jest optymalną propozycją dla kobiet (np. brutalny i posiadający ciężki klimat "Mortal Kombat"). Sam mogę zaproponować "Soulcalibur II", które charakteryzuje się łatwością przyswajania systemu walki oraz lżejszym od innych bijatyk klimatem.


RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - Szymon - 27-11-2013

W SSX 3 jest jedna jedyna wada w trybie dwóch graczy: spadek klatek.
Wiadomo, że PS2 nie grzeszy wydajnością... SSX 3 samo w sobie ma 50FPS, jednak w trybie dwóch graczy konsola jest tak przeciążona, że gra ma od 15 do 25 klatek.


RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - Cage - 15-12-2013

Szukam gier w stylu Resident Evil, nie koniecznie gry muszą być w klimacie horror, tylko najważniejsze, żeby to były gry typu surwiwal.
Na PS2 gram tylko z serii Resident Evil w część 4, czytałem że inne części, które są dostępne na PS2 wypadły słabo.


RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - Kapitan Krwotok - 15-12-2013

^^Pierwsze trzy części, które wyszły na psx są przez fanów nawet bardziej cenione od czwórki. Możesz ich spróbować. Z gier wydanych specjalnie z myślą o ps2 to polecam Forbidden Siren 2. Jest to japońska gra w klimacie horroru gdzie na niewielkiej wyspie opanowanej przez złe moce musisz postarać się przeżyć. Bardzo ciekawa i oryginalna gra. Często zamiast walczyć z przeciwnikami (jakieś zombie lub opętani ludzie) lepiej jest się skradać co potrafi podnieść poziom adrenaliny. Może spodobać Ci się też gra Obscure i jej druga część. Typowy horror w którym grupa uczniów zamknięta jest w szkole opętanej przez potwory. Możesz spróbować też Alone in the Dark ale ta zbiera raczej nienajlepsze oceny więc byłbym ostrożny z tą grą. Ode mnie to tyle, mam nadzieje, że coś sobie znajdziesz.


RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - Sandinista - 15-12-2013

Bardzo fajna stronka z listą survivali wydanych na PS2 (i ogólnie na konsole), na pewno wyhaczysz coś dobrego.

http://www.listal.com/list/ps2-horror

Z serii RE na PS2 dość dobra jest Code Veronica X, zaś z jednym otwartym okiem ujdzie Dead Aim (celowniczek). Pozostałe odsłony jak Outbreaki czy drugi Gun Survivor pozostawiają wiele do życzenia.


RE: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - Kapitan Krwotok - 15-12-2013

Cage - jeszcze zapomniałem o Cold Fear. Gra jest bardzo podobna do RE4, trochę monotonna i podobnie jak resident mało straszna ale w sumie to całkiem niezła.
Ja także mam pytanie odnośnie gry. Szukam czegoś w "kosmicznych" klimatach. Coś w stylu Mass Effect czy Halo (nie chodzi o rozgrywkę tylko klimat tych gier). Może być też bardziej w stronę horroru tak jak Dead Space czy Echo Night Beyond.


Szukam: strzelanki z możliwością aresztowania przeciwników - Xantos64 - 04-02-2014

Witam , sorry jeśli w nieodpowiednim dziale pisze . Mam dość nietypową prośbę- szukam jakichś strzelanek w których jest możliwość odbijania zakładników , ale również w możliwością aresztowania terrorystów a nie ich zabijania . Wiem że taka możliwość była w Rainbow Six - Reaven Shield i kilku innych grach na pc ,ale nie mogę skojarzyć żadnej gry na ps2 .