PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) (/thread-szukam-gier-gry-nie-prosimy-tu-o-linki)



RE: Szukam gier/gry - neku - 25-02-2011

Cytat:Ja również mam pytanko, mianowicie, poszukuję jakichś fajnych gier jRPG z systemem walki w czasie rzeczywistym.
polecam Odin Sphere, Dark Cloud 1&2 i Rogue Galaxy


RE: Szukam gier/gry - Rafix3332 - 25-02-2011

Ja szukam gry podobnej do Uncharted :]
Chodzi mi mianowicie o gemplej , tylko nie polecajcie TR bo każdą część przeszlem ;p


RE: Szukam gier/gry - Puma16 - 26-02-2011

Poszukuje gier....Siema. Przeszedłem ostatnio "Resident Evil 4" dla mnie gra arcydzieło. Klimat, grafika itp. Ale ostatnio naszła mnie ochota na coś bardziej hardcorowego otóż poszukuje gry o zombie typu akcja/strzelanka z perspektywy pierwszej osoby (fps) coś typu Left4dead. Może to być gra nawet 2000r albo nawet z 2011 roku Smile nieważne czy grafika głupia interesuje mnie hardcore i zombie. Znacie może jakieś tytuły oczywiście na "czarnulkę" Smile


RE: Szukam gier/gry - Zielony34 - 26-02-2011

Podłączam się do prośby gdyż razem ze swoją dziewczyną jesteśmy ogromnymi fanami tematyki Zombie. Interesują mnie również tytuły typu Tower Defence.


RE: Szukam gier/gry - Kratos - 26-02-2011

O zombie to na przykład obie części gry Evil Dead (na podstawie filmu "Martwe zło"), Alone in the Dark i seria gier pod tytułem Siren.


RE: Szukam gier/gry - Sandinista - 26-02-2011

Jeśli chodzi o FPS'a z zombiakami to jedyny tytuł jaki kojarzę to kolejny Resident Evil, a mianowicie Dead Aim. Właściwie jest to gra typu "celowniczek" z tym, że lokacje przemierzamy z perspektywy trzeciej osoby, natomiast truchło eksterminujemy z perspektywy pierwszej za pomocą właśnie celownika. Można się za to zabrać, choć nie powala, jednak jest to najlepsza część z Gun Survivorów (pierwsze części wyszły na PSX). Inna grą o zombie jest Cold Fear, ale to już nie FPS.


RE: Szukam gier/gry - wiktor280999 - 06-03-2011

polece ci killzone , canis canem edit , fight night round 3 , fifa 11 , tekken 5 i def jam fight for ny


RE: Szukam gier/gry - anemek - 06-03-2011

Ale komu?


RE: Szukam gier/gry - Rafix3332 - 07-03-2011

(24-02-2011, 21:55)Szyniu napisał(a): To chociaż napiszcie, 5 najlepszych gier multiplayer (na dwóch padach, nie przez neta) na ps2... Jeżeli będzie naprawdę super gra to reputa dam Big Grin

Nie jestem pewien, ale chyba jest to skierowane do Ciebie Tongue


RE: Szukam gier/gry - Szyniu - 09-03-2011

(06-03-2011, 20:33)wiktor280999 napisał(a): polece ci killzone , canis canem edit , fight night round 3 , fifa 11 , tekken 5 i def jam fight for ny
Co to za gry canis canem edit i def jam fight for ny?
Resztę wymienionych przez Cb gier mam.
Macie jeszcze jakieś ciekawe pomysły w co grać z kumplem na ps2? Big Grin