PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) (/thread-szukam-gier-gry-nie-prosimy-tu-o-linki)



RE: Szukam gier/gry - Dvdmax93 - 03-01-2011

Kiedyś ściągałem grę żeby przetestować emulator do ps2 o dziwo działało mimo że mam słaby komputer.I tak to były gry z firmy Code Masters i te gry nie jestem pewny czy wszystkie bo sprawdziłem tylko 2 bo komputer miał 100% użycia procesora bałem się że może komputer spalić.

Te 2 gry to z Pegazusa były Micro Machines ze złotej piątki i Batman Return Of The Joker.Obie te gry były odświeżone lepsza grafika z 8 bit na 32 bit podobno ale plansze itp te same.

To czy na Ps2 wyszło więcej gier z pegazusa?

Jeśli tak proszę podać nazwę tych gier
Znaczy się nazwę płyty Ps2.

Pozdrawiam.


"""I co nikt nic nie wie..;/"""
Możliwe że to były gry z NES ulepszonej grafice na PS2 każda gra firmy Code Masters na oko było ich z 30Tongue


RE: Szukam gier/gry - Steven - 09-01-2011

A cos Innego niż Bejing 2008 głównie o tematyce Ping-ponga


RE: Szukam gier/gry - Kratos - 09-01-2011

Spin Drive Ping Pong, Pink Pong i Butterfly Table Tennis znalazłem. Po więcej do gugl zapraszam.


RE: Szukam gier/gry - Tomciek - 21-01-2011

ej pomorzecie mi szukam gry na ps2 nie pamiętam nazwy :/ więc tak 1 misja zaczynała sie ze było sie na jakims terenie górskim piaskowym na starcie misji wisiało sie dogóry nogami pamiętam tez ze pod koniec misji były jakies niewidzialne stworki i z działa sie je rozwalało pamiętam tez ze była taka misja z zombie w takim domu co w tedy plajer 2 chodził mała dziewczynka na start misji był napalm 1 bron jaka mozna było znalesc i spalało sie jakies czarne postacie takie dymki potem jak sie juz je zabiło otwierały sie drzwi i wchodziło sie w szafie była apteczka i wchodziło sie do takiego pomieszczenia gdzie zwisała głowa łosia (boss) zabijało sie go shotganami i szło sie dalej opisze postac jaka sie chodziło była to łysa postac w okularach chyba z góry dzienki gra była na 2 playerów mozliwe ze popełniłem błędy w opisie wielkie dzienki jezeli ktos bedzie znał tytuł


RE: Szukam gier/gry - Femto - 22-01-2011

@Tomciek
Ta gra to: Time Splitters: Future Perfect.


RE: Szukam gier/gry - Tomciek - 22-01-2011

Dokładnie dzienki Tongue szukałem tej gry ok 2lata mogłem odrazu tu napisać;p


RE: Szukam gier/gry - drakon - 22-01-2011

Bardzo przepraszam, ale przeczytanie tego, co napisałeś, bardzo bolało. Kup sobie słownik...

*MSPANC


RE: Szukam gier/gry - ziomex00 - 27-01-2011

Ja poszukuje gier dla 3/4 graczy.Typ gier mogą być różne (oprócz piłki nożnej i kosza bo to wiadomo)
z góry dzięki


RE: Szukam gier/gry - Piterixos - 30-01-2011

Znajdzie się jakaś gra jak najbardziej podobna do GoW 1 lub GoW2Smile? Taka że idę kolesiem walczę z dużą ilością potworów i że jest rozwój postaci?


RE: Szukam gier/gry - Femto - 30-01-2011

Piter takie gry to "slasher'y", to tak na przyszłość Smile