PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Jaka strzelanka najlepsza ?? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Archiwum (https://playstationforum.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Jaka strzelanka najlepsza ?? (/thread-jaka-strzelanka-najlepsza)

Strony: 1 2 3


RE: Jaka strzelanka najlepsza ?? - eVandeR - 27-07-2010

Oczywiscie ze Killzone... Jest to najlepsza gra tego typu na PS2... Poprostu trzeba ją miec Smile


RE: Jaka strzelanka najlepsza ?? - yakuzaguy187 - 27-07-2010

Moim zdaniem najlepsze strzelanki na ps2 to wyżej wymieniony Killzone oraz B.L.A.C.K. ,wg mnie nie ma lepszych.


RE: Jaka strzelanka najlepsza ?? - Dziaba - 05-08-2010

Killzone. Tylko to, wciąga na długie godziny.


RE: Jaka strzelanka najlepsza ?? - Rafix3332 - 11-08-2010

JA bym polecil BLACK'a a potem Medal'a lub Call'a


RE: Jaka strzelanka najlepsza ?? - Doman1910 - 18-09-2010

U mnie na pierwszym miejscu BLACK zdecydowanie. To gra, która moim zdaniem graficznie wycisnęła wszystkie soki z PS2 i do tego ta świetna, filmowa otoczka... gra mniam Big Grin

Potem Killzone. Uboższy nieco w grafikę, lecz ZAJEBISĆIE grywalny. Gra dopieszczona niemiłosiernie, aż chce się przechodzić kilka razy Smile

Do tego grona dorzuciłbym Kill Switch. Fajny system chowania się za osłonami, który wymusza nieco inny styl gry niż arcade'owe biegnięcie do przodu i strzelanie do wszystkiego, co się rusza.

Z gier wojennych, Call of Duty 3 i Finest Hour. Z Medali - Vanguard (świetny motyw ze spadochronem).


RE: Jaka strzelanka najlepsza ?? - Samyeu - 24-10-2010

Jak poprzednik najbardziej lubię Blacka na PS2. Świetna grafika, model zniszczeń. Sama rozgrywka! Lokacje, trudność, fabuła! Ahh!!! Miód, miód i jeszcze więcej orzeszków solonych (strasznie pysznych, z panierką).


RE: Jaka strzelanka najlepsza ?? - Realinho - 15-01-2011

z tego co grałem na ps2,a niewiele gier o tej tematyce grałem wyróżniłbym BLACK oraz Call of Duty 3,w Blacku naprawdę zadziwiła mnie oprawa graficzna,jeżeli chodzi o Cod'a chyba żadna "strzelanka" mnie na tak długi okres jak ta gra nie przykuła do ekranu,naprawdę polecam

Pozdrawiam


RE: Jaka strzelanka najlepsza ?? - pietras155 - 15-01-2011

Nie mam ulubionej gry fps a grałem w kilka. Black może i ma super grafikę ale czułem że gram w ta grę na siłę. Idziesz pakujesz cały magazynek we wroga ( każdy skurczybyk taki mocny) i tak co parę kroków. Do tego checkpointy co godzinę gry. Jak miałem przechodzić 3 raz etap który miał 1,5h i zginąłem chyba pod koniec to podziękowałem tej grze. Spoko strzelanki to vanguard i call of duty 3 ale jak sie okazało że koniec gry nastąpił po 4-5h no to ludzie, znam lepsze sposoby jak spędzic sobotni wieczór za 50zł Big Grin Miło wspominam serię Conflict za tryb kooperacji (kampania we 2 graczy) - znacie jeszcze takie gry z taką możliwością?


RE: Jaka strzelanka najlepsza ?? - Femto - 15-01-2011

Black najlepszy na PS2, można by jeszcze dorzucić Time Splitters: Future Perfect, Urban Chaos: Riot Response, MoH seria, CoD seria, Killzone, Project Snowblind.


RE: Jaka strzelanka najlepsza ?? - Rafix3332 - 15-01-2011

BLACK<BLACK i jeszcze raz BLACK Tongue