PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Przywitaj się! - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Inne (https://playstationforum.pl/forum-inne)
+--- Wątek: Przywitaj się! (/thread-przywitaj-sie)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47


RE: Przywitaj się! - Mr.Q - 29-09-2014

Czołem QDI Big Grin
Powiem krótko - cieszę się, że wstąpiłeś w szeregi. Na wstępie zaimponowałeś mi postem dotyczącym gier na PSX z roku 1994. Fajnie że znasz temat, podejrzewam że jeszcze nie jedną ciekawostką nasz zaskoczysz. Tak samo jak Kraszu, mam nadzieję że zagrzejesz u nas miejsce bo z pewnością masz wiele wartościowej wiedzy do przelania . Liczę na ciekawe dyskusje i witam Cię jeszcze raz Smile


RE: Przywitaj się! - freddy - 17-10-2014

Witam,
Na imię mi Tomek, nick powszechnie uznany we wszystkich kręgach to : freddy, wziął się od zdrobnienia ksywki mojego rodziciela. Konsole towarzyszą mi dopiero od 7 lat, wcześniej były to komputery oraz leciwa Amiga 500 na której zdobywałem doświadczenie gracza Smile. Obecnie w swoim HC Room ciągle się rozrasta, obecnie na pokładzie znajdują się : Xbox 360, PSP, PS Vita, Playstation 3 oraz nowy narybek w postaci PS 4. Niestety czasu na granie brakuje coraz bardziej, a zajawek przybywa, jednak graczem jest się podobno do końca i przez całe swoje życie.
Inne hobby : motocykle, podróże właśnie na nim.
Dewiza : Gier się nie sprzedaje, gry się kolekcjonuje.


RE: Przywitaj się! - Kratos - 18-10-2014

Witaj freddy. 7 lat to może i nie dużo, ale w tym czasie zgromadziłeś już całkiem pokaźną liczbę konsol zważywszy na fakt, że w zasadzie tyle trwa przeciętnie jedna generacja. Oprócz tego zdobyłeś też pewnie nie tak małą wiedzę w tym temacie. Szkoda, że nie masz PS2, bo to konsola szczególnie bliska sercu naszego forum ;D W każdym razie jeszcze raz witam, gratuluję zacięcia i zapraszam do zwiedzenia forumka.


RE: Przywitaj się! - freddy - 18-10-2014

Ps2 było jak i również Wii jednak siła wyższa zmusiła mnie to pozbycia się konsol. Teraz osiągnąłem status quo Smile i co tu dużo ukrywać ciśnie się na usta kolejne motto : "facet jest dzieckiem całe życie, jedyne co się zmienia to cena zabawek" Smile. Na chwilę obecną podziwiam Wasze zbiory, sam przez wiele lat miałem okazję moderować jedno z największych for internetowych poświęconych Playstation Portable. Dzięki raz jeszcze za miłe powitanie i do napisania na forum.


RE: Przywitaj się! - RafalKa - 18-10-2014

freddy napisał(a):Dewiza : Gier się nie sprzedaje, gry się nie kolekcjonuje.
Witaj freddy - miło że zaglądają "retro" gracze - sam siadam jeszcze przed swoją przyjaciółką Smile
Przy okazji o co chodzi w tej dewizie??


RE: Przywitaj się! - Dah-Ridah' - 18-10-2014

Siema wszystkim :*.


RE: Przywitaj się! - freddy - 19-10-2014

(18-10-2014, 20:00)RafalKa napisał(a): Przy okazji o co chodzi w tej dewizie??


Błąd naprawiony Smile dobrze, że zauważyłeś bo dewiza spaliła by się na panewce. Teraz pewnie wszystko jasne.
Czasami osoby z mojego grona zarzucają mi lekkie zboczenie na modłę kleptomanii, ponieważ niektóre gry po prostu kupuję jako uzupełnienie kolekcji mimo, że do dziś w nie nie grałem. Ponadto czasami z szacunku do wydawcy, w tym przypadku do naszej rodzimej firmy CD Projekt RED kupiłem Wieśka w wersji limitowanej na Xboxa i leży nadal w folii. Smile.


RE: Przywitaj się! - szajbus - 12-12-2014

witam wszystkich
Jako że jestem tu od jakiegoś czasu zarejestrowany wypadałoby w końcu się ujawnić , a nie tylko czytać Smile także jeszcze raz jedno wielkie CZEŚĆ wszystkim ;]
parę słów o sobie
Na imię mam Piotrek 25 lat , mam wrażenie że dopadł mnie kryzys wieku średniego bo przez długi czas kompletnie mnie nie jarały gry a tu nagle jak grom z jasnego nieba wpadłem na dość dziwny pomysł zakupu ps4 ;] na chwilę obecną posiadam tylko gta 5 i parę demówek plus te z plusa . Pomimo że wydałem 1700 zł na dość drogi prezent zacytuję tu słowa " czasami są rzeczy które warto ale się nie opłaca i na odwrót " na tę chwilę warto Smile


RE: Przywitaj się! - Kraszu - 12-12-2014

Siema szajbus. Urzeka mnie twój login. Jest taki konkretny i kojarzy mi się z WOLNOŚCIĄ. Big Grin


RE: Przywitaj się! - Bart - 12-12-2014

Hmm. Kryzys wieku średniego.. Czytałem o tym ostatnio. http://newsweek.pl/kiedy-dopada-cie-kryzys-newsweek-pl,artykuly,351706,1.html#fp=nw

Witamy!