PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Przywitaj się! - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Inne (https://playstationforum.pl/forum-inne)
+--- Wątek: Przywitaj się! (/thread-przywitaj-sie)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47


Odp: Przywitaj się! - cromar7ie - 14-07-2013

Cześć!
Ja właściwie nie mam Playstation. Ale to się najprawdopodobniej zmieni przy starcie nowej generacji. Obecnie jestem posiadaczem xbox360 nieco przerażonym wymianą sprzętu na wersję One. Jakoś nie lubię instalować sobie w domu sprzętu do inwigilacji.
Zarestrowałem się tutaj aby się rozejrzeć, poczytać o konsoli PS ale chciałbym też poznać Was, wymienić poglądy, spędzić miło czas. Mam na imię Tomek i należę raczej do dojrzałych graczy. Gry to moje hobby Smile


RE: Przywitaj się! - Homer S - 16-07-2013

Witam Państwa.

Na wszelakich forach jestem znany jako Homer, choć mój najdłuższy staż odbyłem na ps3site.pl Moja tamtejsza (nie)sława spowodowała, że moja lista znajomych na plejce powiększyła się o dosyć fajnego grono. Ale, od czasu pewnego niefortunnego bana za "pewien" bezsens, człowiek nie ma z kim pisać a wiadomo, jak ktoś lubi to robić a nie ma gdzie czy z kim - zaczyna wariować.

Hobbi jak hobbi, lubie książki, rowery, gry i takie tam inne bzdety. Lubię też pisać wszelakie teksty, typu recenzje (niedługo zapewne umieszcze recenzję TLoU na ramie tego portalu... oczywiście jeśli nikomu to nie będzie przeszkadzało).

Takżę... jeśli ktoś chce ze mną pograć, proszę bardzo. Hardcorowym graczem nie jestem, ale konsole mam od ponad trzech lat, także dosyć często zajmuje podium we wszelakich grach pod koniec rundy. Wink Have a good one, folks!


RE: Przywitaj się! - Kratos - 16-07-2013

Witajta. Czekam w takim razie na pierwsze wasze tematy czy teksty. U nas panuje raczej rodzinna atmosfera, więc powinniście się szybko zadomowić. Czego sobie i wam życzę.


RE: Przywitaj się! - JaDCorbeN - 17-07-2013

Heh Homer też przyszedł z ps3site Smile
Mam jeszcze tam konto ale się nie udzielam - nie warto za dużo - a zresztą - witamy i czekamy na posty Smile


RE: Przywitaj się! - Kraszu - 17-07-2013

cromar7ie - Twój post to najlepszy wyraz ogólnego niepokoju związanego z XONE. Witamy w świecie PlayStation. Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej i chociaż teoretycznie poznasz konkurencyjna markę i gry, które ona oferuje.

Homer S - coś kojarzę. Smile Zaryzykuję stwierdzenie, że u nas nie dostaniesz bana za obiecaną reckę "The Last of Us". Powiem więcej, nie dostaniesz prawdopodobnie nawet ostrzeżenia! Wyobrażasz to sobie? Pełen luz w pisaniu i publikowaniu recenzji! Szaleństwo. To rajska wyspa dla recenzentów. Serdecznie witam i osobiście z wywieszonym jęzorem czekam na Twoje posty/recenzje w dziele PS3.


RE: Przywitaj się! - Szymon - 17-07-2013

@up na ps3site rozdają bany za byle gówno?


RE: Przywitaj się! - JaDCorbeN - 17-07-2013

Było do @up ale ja też się wypowiem Smile
Na ps3site przesiadywałem zaraz na początku "konsolowania" atmosferę tam psuła spora liczba (nie obrażając nikogo na tym forum - tu jest inaczej) użytkowników mających się za bogów między innymi zajmowali się moderacją czy administarcją wyzywanie i obrażanie innych graczy było na porządku dziennym a dobijały tematy o grach i ustawkach.
Później nastąpił komunikat o zmianach w regulaminie i obsadzie foru - zaczęło do niektórych docierać że userzy uciekają ale trochę za późno było na takie posunięcie.


RE: Przywitaj się! - Szymon - 17-07-2013

Rany, nie wiem czemu, ale na myśl przyszła mi Korea płn. xD


RE: Przywitaj się! - dmowski1 - 26-07-2013

Cześć wszystkim! Smile


Przywitaj się! - Szymon - 26-07-2013

Witaj


___________________
Tapnięte z iPhone 3GS