PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Przywitaj się! - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Inne (https://playstationforum.pl/forum-inne)
+--- Wątek: Przywitaj się! (/thread-przywitaj-sie)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47


RE: Przywitaj się! - Kratos - 03-04-2013

Witamy kolejnego dojrzałego gracza ;D I zachęcam do udzielania się w tematach ;)


RE: Przywitaj się! - Mr.Q - 03-04-2013

Żona niegdyś aktywna graczka, czy skusił ją Move? Smile


RE: Przywitaj się! - JaDCorbeN - 04-04-2013

Witaj Darek - prawie ziomal Big Grin
Masz SLIM więc z przeróbką może być problemik Sad


RE: Przywitaj się! - darczan - 06-04-2013

Mr.Q napisał(a):Żona niegdyś aktywna graczka, czy skusił ją Move?
Żona zawsze lubiła grać na PC, a do PS3 chyba własnie Move ją skusił i fakt, że nie trzeba co chwilę kompa modyfikować żeby grać w świeże gry Wink w sumie dużym plusem jest fakt, iż w konsoli jest bluray a i tak chcieliśmy kupić odtwarzacz Wink i kupując "playkę" upiekliśmy dwie pieczenie na jednym ogniu Wink

jadcorben napisał(a):Masz SLIM więc z przeróbką może być problemik
trudno, nie będzie to dla nas przeszkoda Smile a poza tym chyba i tak będzie nam wystarczyło to co oferuje "nieodblokowana" PS3 Smile


RE: Przywitaj się! - Rave_PL - 14-04-2013

To ja podczepię się pod temat i też się przywitam.
Mam na imię Michał, z konsolami Sony jestem związany odkąd pamiętam - od PSXa, przez PS2, a teraz PS3. Część osób może mnie kojarzyć ze strony z trofeami TrophyHunters.pl

Jakie gatunki gier najbardziej mnie interesują? Nie skupiam się na jednym, ale preferuję gry piłkarskie, motoryzacyjne i akcji. Mam nadzieję, że zabawię tu na dłużej Smile


RE: Przywitaj się! - piotros - 14-04-2013

(14-04-2013, 22:11)TheMichal napisał(a): To ja podczepię się pod temat i też się przywitam.[..]

Witamy Cię serdecznie na forum... Smile Do częstego udzielania na nim oraz ShoutBox'ie zapraszamy... Wink
Tak mi się przywitanie znajome wydawało i faktycznie, przypomniałem sobie, że widziałem je na światPSX... Wink
Jakbyś miał ochotę pojeździć w GT5, to daj znać w innym wątku... Smile


RE: Przywitaj się! - Rave_PL - 15-04-2013

Bo takie "kilka słów o sobie" średnio mi wychodzi, więc jak już coś stworzę to eksploatuję do końca Smile
Do GT5 niedługo zasiądę - kupiłem je dwa miesiące temu, ale przed włożeniem płyty z tą grą przypomniałem sobie, że przecież Mass Effecta 2 mam na PS3 od dawna i nie przeszedłem. Nierozważnie odpaliłem i skończyło się na przejściu całej trylogii, a na GT5 nie było miejsca. Ale jak będę grał to na pewno się zgłoszę bo wspólna jazda to największa frajda.


RE: Przywitaj się! - piotros - 15-04-2013

(15-04-2013, 08:28)TheMichal napisał(a): Bo takie "kilka słów o sobie" średnio mi wychodzi, więc jak już coś stworzę to eksploatuję do końca Smile

Big Grin

(15-04-2013, 08:28)TheMichal napisał(a): Do GT5 niedługo zasiądę - kupiłem je dwa miesiące temu, [..] ale jak będę grał to na pewno się zgłoszę bo wspólna jazda to największa frajda.

To czekamy na info, bo jeszcze jadcorben był chętny pograć, to można byłoby wspólnie pojeździć w więcej osób... Smile
Coś takiego realizowaliśmy tylko off-line'owo w GT4 na forum... Smile


RE: Przywitaj się! - nesek11 - 21-05-2013

Witam wszystkich użytkowników !

Na forum zarejestrowałem się wcześniej, dopiero teraz mam zamiar aktywnie uczestniczyć. Działam też od jakiegoś czasu na forum retroage.net ze względu na moje małe zboczenie jakim jest kolekcjonowanie gier i konsol retro. Jestem wielkim fanem Segi, głównie ją kolekcjonuje. Z Sony mam trochę Szaraczkowego stafu (patrz podpis) oraz PSP . PS3 nabyłem okazyjnie całkiem niedawno , wcześniej nowa generacja była mi znana za sprawą 360 (pfu!), której padły mi 3 egzemplarze i powiedziałem dość ! ;D


RE: Przywitaj się! - Kratos - 21-05-2013

Witam ciebie również i trzymam za słowo z tym "aktywnym uczestniczeniem" ;)