PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Przywitaj się! - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Inne (https://playstationforum.pl/forum-inne)
+--- Wątek: Przywitaj się! (/thread-przywitaj-sie)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47


RE: Przywitaj się! - Kratos - 29-01-2013

Witaj. Fajnie by było gdybyś został z nami na dłużej np. dzieląc się wrażeniami z gier, bo tacy gracze są u nas na wagę złota ;)


RE: Przywitaj się! - Głozina - 29-01-2013

haha nie ma problemu Wink


RE: Przywitaj się! - piotros - 29-01-2013

Witamy na forum i do dzielenia wrażeniami z gier zapraszamy... Wink


RE: Przywitaj się! - Macieso - 29-01-2013

Witam wszystkich.
Na forum zarejestrowałem się już jakiś czas temu, więc wypadałoby się w końcu przywitać.

A więc do rzeczy - mam na imię Maciej oraz pochodzę z woj. Śląskiego. Interesuję się muzyką oraz grami wideo (głównie grami na konsole).
Moja przygoda z PlayStation rozpoczęła się już jakieś kilka lat temu. Najpierw kupiłem szaraka, potem czarnulkę, następnie sprzedałem obie konsole, ponownie kupiłem PS1, po czym sprzedałem go po paru miesiącach, a od kilkunastu tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem PS2 Slim. W międzyczasie dwa razy trafiła w moje ręce przenośna konsola od Sony, najpierw grubsza wersja (FAT) a po niej wersja "GO" z wbudowaną pamięcią. To tyle jeżeli chodzi o historię moich zakupów Wink

Zarejestrowałem się na forum ponieważ tak jak napisał kilka postów wcześniej jeden z waszych użytkowników - "jesteście jednym z nielicznych for dyskusyjnych na których rzeczywiście trwa żywa dyskusja na niemal każdy temat i można porozmawiać o każdej grze". Mimo tego, że ja rzadko udzielam się na forum (jeżeli piszę posty to głównie dlatego że coś sprzedaję a nie po to aby coś ciekawego napisać) to bardzo lubię czytać wypowiedzi innych użytkowników, ich opinie oraz recenzje - są one często bardzo pomocne przy zakupie konkretnej gry.

Pozdrawiam!


RE: Przywitaj się! - JaDCorbeN - 29-01-2013

Witamy, i mógłbyś też trochę popisać Big Grin


RE: Przywitaj się! - Kratos - 29-01-2013

Witaj Macieso. Co prawda to prawda, że mógłbyś też coś chlapnąć w tematach. Nie trzeba do tego ani dużej wiedzy ani umiejętności, bo wystarczy pisać to, co się widzi na ekranie w czasie giercowania ;D


RE: Przywitaj się! - PaultheGreat - 29-01-2013

Prawdę mówiąc, Macieso ma dłuższy staż na forum od mojego i za bardzo nie wiem, czy powinienem go przywitać. Nie mniej jednak podpisuję się pod tym, co napisali poprzednicy. Tak więc - witam i mam nadzieję, że spotkamy się w niejednej dyskusji w działach poświęconych grom PS2. Smile


RE: Przywitaj się! - Boven - 20-02-2013

Witam wszystkich.
Jakoż forum śledzę już od dłuższego czasu , pewnego pięknego dnia postanowiłem się zarejestrować . Zawsze można o czymś podyskutować ( z reguły o jakimś tytule).
A więc mam na imię Wojtek lat 18 , interesuję się rzecz jasna grami wideo, oraz systemami operacyjnymi. Znam się też na bazach danych ( język sql jeśli ktoś zna).
Konsolę mam już stosunkowo długo jednak jakoś nigdy mnie do niej nie ciągło , tymczasem jakieś 2 lata temu naszło mnie na ,,giercowanie" . Zakupiłem NFS Undercorver , który średnio przypadł mi do gustu , po czym właśnie trafiłem na waszę forum .
Po przeczytaniu kilku recenzjii kupiłem na allegro kilka tytułów i tak gram sobie i dokupuje gry do dziś...


RE: Przywitaj się! - JaDCorbeN - 20-02-2013

Powitać, powitać!
To zapodaj jakiś dobry Manager Backupu SQL (to nie sprawdzian Big Grin nie chce mi się szukać)


RE: Przywitaj się! - piotros - 20-02-2013

(20-02-2013, 09:41)Boven napisał(a): Witam wszystkich.
[..]Po przeczytaniu kilku recenzjii kupiłem na allegro kilka tytułów i tak gram sobie i dokupuje gry do dziś...

Witamy Cię serdecznie na forum... Wink
Sądząc po NFS'ie posiadasz konsolę PS2.
Pochwal się jeszcze jakie tytuły posiadasz i w co lubisz grać, a w odpowiednich wątkach dla konkretnych gier pochwal się swoimi wrażeniami z grania w te tytuły... Smile
No i zapraszamy do aktywnego udzielania się na forum... Wink