PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Przywitaj się! - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Inne (https://playstationforum.pl/forum-inne)
+--- Wątek: Przywitaj się! (/thread-przywitaj-sie)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47


RE: Przywitaj się! - Draco - 05-06-2012

Swoją drogą to już kolejny użytkownik naszego forum od którego słyszę tak pochlebne słowa na temat naszej społeczności. Wielu użytkowników mówi że jesteśmy jednym z nielicznych for dyskusyjnych na których rzeczywiście trwa żywa dyskusja na niemal każdy temat i można porozmawiać o każdej grze.


RE: Przywitaj się! - Kratos - 05-06-2012

Bo tak jest, nie oszukujmy się <skromny>. A tak poważnie no to trzeba dbać o renomę i bardzo dobrze, że przyciągamy również tak cennych userów, a nie tylko tych, którzy nie potrafią obsłużyć szukajki.


RE: Przywitaj się! - Volonte - 07-06-2012

Witam :-]


RE: Przywitaj się! - Kratos - 07-06-2012

A coś więcej? Skąd przybywasz? Co porabiasz? W każdym razie witaj ;)


RE: Przywitaj się! - PaultheGreat - 02-08-2012

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Forum przeglądałem od dość długiego czasu, ale nie miałem potrzeby żeby się zarejestrować. Właściwie dopiero dziś naszła mnie ochota aby wpaść i dorzucić przysłowiowe 3 grosze.

Jestem posiadaczem konsoli PlayStation 2 od niecałego roku (na początku września minie rok). Przez ten okres czasu nie uzyskałem aż tak dużego doświadczenia, by uważać się zatwardziałym konsolowcem. Póki co moja kolekcja to 8 oryginalnych gier.

Zanim zostałem posiadaczem konsoli PS2 byłem gorliwym zwolennikiem blaszaków. Niestety nie miałem wystarczająco funduszy i mój komputer nie nadążał z upgradem. Ominęło mnie przez to sporo nowych gier i w mojej głowie zrodził się pomysł zakupienia konsoli. Początkowo marzyłem o PS3, ostatecznie zakupiłem jej starszą wersję.

Poza grami wideo interesuję się historią, lubię oglądać filmy i słuchać muzyki (tu: punk rock, metal). Jeżeli chodzi o sport to lubię grać w piłkę nożną, ale jestem kompletnym amatorem Smile I to by było na tyle. Mam nadzieję, że nie będę tutaj nikomu zawadzał, a administracja nie będzie miała ze mną kłopotów.

Pozdrawiam serdecznie!


RE: Przywitaj się! - Kratos - 02-08-2012

Witaj. Widzę, że lubisz rozmawiać, o czym świadczy tak rozbudowane powitanie, więc mam nadzieję, że się u nas odnajdziesz. Póki co masz u mnie plusa za swój pierwszy bardzo ciekawy temat w dziale Rankingi gier Wink Oby tak dalej i powodzenia. Jak czegoś nie wiesz to śmiało możesz pytać.


RE: Przywitaj się! - Draco - 02-08-2012

Jako user oglądający ale nie zarejestrowany nie miałeś dostępu do shoutboxa dlatego zapraszamy też tam. SB jest na głównej stronie na dole Smile


RE: Przywitaj się! - Zamanosuke - 11-09-2012

Witam wszystkich forumowiczów

Nazywam się Marcin, lat 22. Studiuję filologię angielską. Interesuję się od wielu lat Japonią, kulturą tegoż kraju no i grami rpg wszelakiego rodzaju. Obecnie rozwijam doświadczenie na konsolach ps2 i psp gdyż wcześniej możliwości nie było

Miło mi was poznać Smile


RE: Przywitaj się! - Draco - 11-09-2012

Nam również miło, zapraszamy do tematów oraz na nasz forumowy shoutbox dostępny na stronie głównej.


RE: Przywitaj się! - Mr.Q - 11-09-2012

A jako że jesteś studentem, na pewno docenisz smak piwa w towarzystwie kolegów na forumowej Spikerii Tongue