PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Przywitaj się! - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Inne (https://playstationforum.pl/forum-inne)
+--- Wątek: Przywitaj się! (/thread-przywitaj-sie)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47


RE: Przywitaj się! - nivener - 30-01-2012

Witam wszystkich użytkowników forum. Dopiero będę zaczynał swoją przygodę z PlayStation, a widzę, że to forum jest bogate we wszelakie informacje na temat PS. Wpadłem tu tylko by poznać waszą opinię na temat aukcji jaką obserwuję, ale teraz widzę, że zostanę tutaj na dłużej Wink Forum bardzo ciekawe, community również, więc mam wrażenie, że zagrzeję tu miejsce Wink Pozdrawiam.


RE: Przywitaj się! - Kratos - 30-01-2012

Witam i kolejnego usera ;p Coś ostatnio mamy do nich szczęście. Trzymam cię za słowo, że zostaniesz na dłużej nie tylko jako obserwator.


RE: Przywitaj się! - php_symfony2 - 08-03-2012

Jakoś pominąłem ten dział.

Witam wszystkich. Jestem posiadaczem PS3 i paru gier Smile

Forum już mi się podoba i mam nadzieję, wymienimy razem jeszcze wiele postów Smile


RE: Przywitaj się! - Dawid_987 - 09-03-2012

Witam ;D

Od 2 tygodni jestem w posiadaniu PSP 1004 przerobione z softem 5.50 Prome-4. Wcześniej byłem zarejestrowany na innym forum lecz zżerało dużo pamięci i strona wolno chodziła, a jako. Forum to znalazłem w google ;D jestem przyzwyczajony do MyBB to zostałem tutaj Big Grin


RE: Przywitaj się! - Dee Jay - 30-05-2012

Witam

Po długiej przerwie związanej z grami wracam do grania na konsolach. Kiedyś bardzo dużo interesowałem się konsolami i było ich u mnie sporo ( w sumie nie miałem tylko styczności z Xboxem 1 ). W chwili obecnej pozostały mi trochę przykurzone PS2 i NGC. Przed długi czas miałem dylemat między X360 i PS3 ale jednak ostatecznie w przyszłym tygodniu postaram się adoptować produkt Sony a Xboxa dokupię sobie na święta. Ponieważ od czasów PS2 na których się zatrzymałem trochę się zmieniło będę miał pewnie trochę pytań i zaległości technicznych do nadrobienia więc proszę o wyrozumiałość jak jakąś głupotkę człowiek palnie Big Grin.


RE: Przywitaj się! - Draco - 30-05-2012

Witam serdecznie na naszym forum, mam nadzieję że Ci się spodoba i zagościsz tu na dłużej Smile


RE: Przywitaj się! - TheBerserker30 - 31-05-2012

Witam all,Robert z Kalisza,lat 30,syn żona i takie tam,konsolkę mam od ok 2tygodni więc będzie mi potrzebna pomoc dlatego oto jestem SmileInteresuję się fotografią,kompami itp Moim hobby jest urbex,pozdrawiam wszystkich.


RE: Przywitaj się! - Alcik - 05-06-2012

Witam Wszystkich.

Szukając gier na PSX natrafiłem na to Forum, i mogę stwierdzić jedno odnalazłem mój drugi dom. Forum jest bardzo ciekawe, duża rzesza graczy, i wiedza przelana przez Was oraz postaram się rozbudzić dział PSOne gdyż trochę zostaje w tyle, a szkoda.

P.S. Na imię mam Hubert Smile i zamieszkuje okolicę Ełku


RE: Przywitaj się! - Draco - 05-06-2012

Witamy serdecznie. Dział o PS1 co prawda ma się całkiem nieźle ale na pewno przydadzą się jakieś nowe teksty. Zapraszam do aktywnego pisania Smile


RE: Przywitaj się! - Kratos - 05-06-2012

Alcik napisał(a):i mogę stwierdzić jedno odnalazłem mój drugi dom.

Zawsze miło czytać takie pochlebne opinie ;) Dział PSOne dołączył do forum stosunkowo późno, ale jak nieśmiertelna to konsola nie trzeba cię pewnie przekonywać. Zapraszam również do czynnego udziału, a zapewne będziesz brał udział w niejednej ciekawej dyskusji.