PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Przywitaj się! - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Inne (https://playstationforum.pl/forum-inne)
+--- Wątek: Przywitaj się! (/thread-przywitaj-sie)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47


RE: Przywitaj się! - Bart - 31-08-2010

Typ Klan rozumiemy. Big Grin

Witamy. Wink


RE: Przywitaj się! - Luxier - 18-09-2010

Witam. Łukasz 21 lat. Na konsolach sie nie znam kompletnie, ale ostatnio na relaksowanie sie zakupilem ps2, grywam troche to stwierdzilem ze ta stronka moze mi sie czasami przydawac. Pozdrawiam


RE: Przywitaj się! - Outsider - 18-09-2010

Cześć. Jakie gierki lubisz?


RE: Przywitaj się! - gawin - 25-09-2010

Witam wszystkich forumowiczów Big Grin

Pozdrawiam


RE: Przywitaj się! - Kratos - 25-09-2010

No proszę cię... A coś więcej? Czy myjesz ręce po sikaniu? Ile śpisz na dobę? Wierzysz w szatana? Albo chociaż jak masz na imię i jaki rocznik...


RE: Przywitaj się! - Vicious - 25-09-2010

To i ja się przedstawię - a co tam. Vicious - naprawdę Maciek - 27lat (za nie długo 28 stuknie). Konsolami interesuję się już od dawien dawna. Uwielbiam generację 16bitowców (SNES, Sega MegaDrive), oraz konsolki przenośne (GB, GBC, GBA, DS, PSP, N-Gage). Kilkuletni właściciel N-Gage, GBA, GB , N64 (wszystkie już sprzedane) - teraz PSP,NDS,PS2. Przeciwnik obecnej generacji konsol (nastawionych na samoprzechodzenie oraz na grę multiplayer). Żonaty prawie od 2 lat (ale żona na żadne granie nie chce się namówić Sad ). Forum się przydaje - choć byłem kompletnie zaskoczony po kupnie PS2, że praktycznie scena najdłużej żyjącej konsolki (stacjonarnej) jest już praktycznie martwa. Dobrze, że istniejecie Wink.

Pozdro.


RE: Przywitaj się! - Gofruu' - 11-10-2010

Cześć jestem Gofer mam na imię Antoni i jestem z Łodzi, a konkretnie niedawno się przeprowadziłem do miasta obok Łodzi. PS2 Łącznie z poprzednim posiadam ok. 6 lat, jestem szczęśliwym posiadaczem PSP, i byłym posiadaczem GBA SP ale spadło mi przez przypadek z łóżka i ekran się rozlał. Gram w karabiny (i nie tylko) i spożywam herbatę. Na dobę śpię może z 10h albo 8 zależy. ;] Jak ktoś prosiłby o gg to pw, ale wątpię czy komuś moje gygy będzie potrzebne. : >


RE: Przywitaj się! - Toffik - 21-11-2010

Witam wszystkich Wink Mam na imię Szymon, jestem z Wielkopolski (Grabów nad Prosną...) interesuję się grami, fotografią i pasjonuję się JDM'em (sam posiadam Hondę Wink)
jeszcze nie mam PSa, ale planuję kupić, i myślę, że dużo się z tego forum dowiem Wink

Pozdrawiam!


RE: Przywitaj się! - Pablo1989 - 07-12-2010

Elo Nazywam się Paweł, Rok temu dostałem na święta od kolegi z pracy PS2,prawdę mówiąc wolabym PS3 lub XBOXa 360(Czy Eksplatowanego Genesisa) ale i tak nie jest żle bo szybko dorobiłem się małej kolekcji gier, czemu się tutaj trafiłem Tongue otóż szukałem w google różnic między PAL a NSTC, i oto co wyszło.


RE: Przywitaj się! - michak - 12-12-2010

Witam! Nazywam się Michał, mam 16 lat i jestem pianistą- informatykiem. Zajmuje się programowaniem, naprawianiem komputerów ewentualnie konsol i komponowaniem utworów. Z reguły ludzie biorą mnie za lekko szurniętego ale tylko w małym i pozytywnym stopniu. Pozdrawiam wszystkich.