PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Przywitaj się! - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Inne (https://playstationforum.pl/forum-inne)
+--- Wątek: Przywitaj się! (/thread-przywitaj-sie)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47


RE: Przywitaj się! - asd126 - 10-04-2010

No cześć nazywam się Mariusz mam lat 17 Intersuje się konsolami a dokładnie ps2 i ps3 mam narzie tylko ps2 "narazie"


RE: Przywitaj się! - whateva - 27-04-2010

No to hej Wam wszystkim!

Od kilku dni siedzę na forum i szukałem odpowiedniego tematu do "przywitania się" i znalazłem go w hydepark'u. Mam 19 lat, mieszkam i studiuję w Anglii. Jak byłem młodszy to grałem ostro na PC, potem PSP, potem PS2 i od kilku lat nie grałem. PSP i PS2 sprzedałem. Jestem już tutaj w Anglii 8 miesiąc i kilka dni temu kupiłem TV od znajomego (30' kineskop, ale bardzo tanio wiec kupiłem). Jako, że jestem uzależniony od filmów (studiuję aktorstwo) musiałem kupić odtwarzacz DVD - na laptopie 15,6' oglądałem filmy od ośmiu miesięcy, dosyć. I nie drogo kupiłem używanego PS2 - jako, że dobrze jest się czasem zrelaksować przy grach.

Tak więc posiadam aktualnie PS2 od 3 dni, mam dwa pady, memorkę i 2 gry org. Tomb Raider Anniversary i Prince of Persia The Two Thrones - które aktualnie męczę.

Mam naprawdę bardzo dobrze, dlatego że tutaj w Anglii popularne są second hand game shopy (Gamestation, CEX, itp.) gdzie kupujesz gry używane (w idealnym stanie) za grosze. Tak też kupiłem te dwie gierki za 4 funty (20zł) i ceny innych są również bardzo niskie (GTA3 - 2,5 funta ; GTA:VC - 3 funty ; Sand Andreas - 6 ; GTA:VCS i LCS po 5) także naprawdę okazje.


No ale dosyć o mnie. Fajnie, że jest takie trochę undergorundowe forum o ps2 w Polsce Wink

No i mam nadzieję, że zostanę tu na dłużej Smile

Pzdr from LANDAN! Wink


RE: Przywitaj się! - Krochy - 03-05-2010

Witaj, cieszyę się, że na forum pojawił się jakiś normalny user. Mam nadzieję, że za niedługo nastąpi wielka fala nowych userów na tym forum, z co najmniej twoim poziomem wypowiedzi, Co przyczyni się do wytępienia OT i głupich zabaw moderatorów w edycję postów. Jest mi niezmiernie żal, dlatego, iż obecnie zapanował tutaj ustrój podobny do komunizmu - myśl Co chcesz, pisz i mów Co Ci każemy bo zobaczysz jak szybko wyprostujemy Cię na jedyną słuszną drogę.
Jest mi też niezmiernie żal też dlatego, ponieważ paru userów bawi się w anarchistów, pisząc bezsensowne posty i wtrącając swoje dwa grosze niepotrzebnie, Co - notabene, zachęca moderatorów do edycji ich postów, by "wyprowadzic je na jedyną słuszną drogę".

Co ci mogę życzyc? Walcz z komuną na forum, by nie mogli się do Ciebie za nic przyczepic. Ale walcz z nią rozumem - nie pisz bezsensownych postów i nie baw się w Krochy'ego.

(dla niekumatych - nie naśladuj Barta, byś myszki [R]ay'a nie nadwyrężał. Zobaczycie, kiedyś [R]ay będzie się od was o odszkodowanie ubiegał, bo mu LPM eksploduje)

P.S (do barta) - twój ulubiony


RE: Przywitaj się! - Bart - 03-05-2010

(03-05-2010, 12:53)Krochy napisał(a): (dla niekumatych - nie naśladuj Barta, byś myszki [R]ay'a nie nadwyrężał. Zobaczycie, kiedyś [R]ay będzie się od was o odszkodowanie ubiegał, bo mu LPM eksploduje)

1. [b][R]ay [/b ma pancerną myszkę, wiec nie eksploduje. Big Grin
2. Odszkodowanie już dostał.
4. Witamy nowego użytkownika. Wink

Ps. Co to za pedalski nick??


RE: Przywitaj się! - The Boss - 03-05-2010

(03-05-2010, 12:53)Krochy napisał(a): głupich zabaw moderatorów w edycję postów.

Jeśli chcesz, możesz jako jedyny od razu dostawać ostrzeżenia. Głupie zabawy?

Krochy napisał(a):Zobaczycie, kiedyś [R]ay będzie się od was o odszkodowanie ubiegał, bo mu LPM eksploduje

Ta, już to widzę. ;P Mam akurat bardzo dobrą mysz. :-) Chociaż masz rację, niech normalnie piszą, to i kłopotów nie będzie.

Bart napisał(a):2. Odszkodowanie już dostał.

Nie dostałem nic na konto, czy nie wiem może o jakimś przelewie, który nie dotarł? Smile

Bart napisał(a):Ps. Co to za pedalski nick??

Krochy to postać z Postala 2. Smile No witamy kolejnego userka. Smile


RE: Przywitaj się! - Krochy - 04-05-2010

[R]ay nie denerwuj się, to metafora taka jest. ;P

Tak, Krochy to moja ulubiona postac z Postala 2 Big Grin


RE: Przywitaj się! - Bart - 04-05-2010

[R]ay pieniądze wpłaciłem do ZUS-u. Orzecznik sądowy przyzna Ci, kiedy biegli sądowi wydadzą orzeczenie, że należy Ci się odszkodowanie. Więc się szybko nie spodziewaj.

Ale fan Postala. Big Grin


RE: Przywitaj się! - Bart - 04-05-2010

Piszę, żebyś widział. Podaj na PW nr konta, a wpłace Ci nawet 20zł.


RE: Przywitaj się! - Dexter - 14-05-2010

A to i ja wszystkich witam, jestem tu nowy. Na imię mi Rafał, rocznik 87, ponieważ wiek to pojęcie względne, które się ciągle zmienia. Mieszkam w Jastrzębiu Zdroju na śląsku. Kocham uprawiać sport i słuchać muzykę Smile głównie Hip Hop Smile konsolę dopiero kupiłem i pewnie ją też pokocham. Oczywiście grałem już i na PSX, na PS2 czy xBoxie, ale dopiero teraz będę miał własną Smile komputer mam od kilkunastu lat, ale to jednak nie to samo, co PS2 Smile Interesuje mnie wszystko, sport, muzyka, polityka, książki itd. Aktualnie kończę studia i będę bronił pracę licencjacką więc trzymajcie kciuki Smile oczywiście studiować będę dalej, aż zrobię magistra Smile

Mam nadzieję, że nie zanudziłem.
Pozdrawiam,
Dexter.


RE: Przywitaj się! - JSXpro - 26-05-2010

Witam wszystkich
dołączyłem do forumowej społeczności wczoraj, jestem fanem konsolek Sony i Nintendo (jakoś XboX mnie nie przekonuje Tongue) PlayStation2 posiadam od ...hmmm... dokładnie to nie pamiętam, jakoś po Wielkanocy się zakupiło w 2008 roku, jestem także graczem, który stracił już refleks oraz słabym elektronikiem ;p
Pozdrawiam Smile