PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
W jakie części Harry'ego Pottera warto zagrać - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Rankingi gier (https://playstationforum.pl/forum-rankingi-gier)
+--- Wątek: W jakie części Harry'ego Pottera warto zagrać (/thread-w-jakie-cze%C5%9Bci-harry-ego-pottera-warto-zagrac)

Strony: 1 2 3


W jakie części Harry'ego Pottera warto zagrać - Marzyciel - 07-03-2010

Tak jak w temacie. W jakie części zagrać, a w jakie nie?


RE: W jakie części Harry'ego Pottera warto zagrać - Vince - 07-03-2010

W żadnym wypadku nie w Czarę Ognia!!! Do tej gry trzeba mieć stalowe nerwy, każdy poziom trzeba przechodzić kilka razy by móc odblokować następny, podczas np. ucieczki przed smokiem wciągu 5 minut są tylko 2 checkpointy itd.
Natomiast polecę ci Więzień Azkabanu, jest dosyć długi więc dużo zabawy ponadto dużo kryjówek i czarów oraz minigry typu sterowanie sową, lot na gryfie itp. Zakon Feniksa też powinien być fajny, nie wiem jak wygląda na PS2 ale na PS3 jest całkiem ciekawy (nie mówię o grafice.)


RE: W jakie części Harry'ego Pottera warto zagrać - Marzyciel - 07-03-2010

@Up
jak znam życie, to na ps2 będzie to conwertacja i będzie jak zwykle wyglądałą okropnie ;/


RE: W jakie części Harry'ego Pottera warto zagrać - Vince - 07-03-2010

Najlepiej obejrzyj sobie gameplay na yt. Chociaż ja raz oglądałem i mi się nie spodobało, zamiast biegać Harry chodzi w sweterku jak jakiś pedał.


RE: W jakie części Harry'ego Pottera warto zagrać - Dziaba - 07-03-2010

Ja polecam Ci jedynkę, dwójkę, trójkę, czwórkę odradzam (chała jakich mało). W 5 cześć grałem tylko na PSP ale chyba jest podobna do tej z PS2 więc szczerze Ci polecam.


RE: W jakie części Harry'ego Pottera warto zagrać - L.Messi - 07-03-2010

Ja polecam ci Harr'ego Pottera i książe półkrwi.


RE: W jakie części Harry'ego Pottera warto zagrać - Vince - 07-03-2010

jw. zapomniałem dodać Big Grin
z tym że pomyliły mi się zakon feniksa z księciem półkrwi bo obie są bardzo podobne, ale uważam że książę lepszy Big Grin


RE: W jakie części Harry'ego Pottera warto zagrać - hultaj2 - 07-03-2010

Ja Ci polecę Harry Potter i Zakon Feniksa, naprawdę gierka jest fajna, mi się podobała.

Off/// Vince do jasnej ciasnej, przestań nabijać posty, chciałeś coś dodać, trzeba było edytować wcześniejszego posta -.-


RE: W jakie części Harry'ego Pottera warto zagrać - Subrosa - 07-03-2010

Harry Potter And The Half Blood Prince(HarryPoter i książę półkrwi) -jest całkiem fajna tylko krótka,ale daje dużo frajdy grafika jest dobra (według mnie nawet b.dobra jak na ps2)


RE: W jakie części Harry'ego Pottera warto zagrać - The Boss - 07-03-2010

Też polecę ci Harry Potter i Książę Półkrwi. Najlepsza część HP, jest przede wszystkim łatwa i nie będziesz miał z nią kłopotów. Szczególnie podobają mi się pojedynki z innymi graczami, przygotowywanie mikstur, eksploracja Hogwartu oraz oprawa graficzna - najlepsza z Harrych.