PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Tutoriale (https://playstationforum.pl/forum-tutoriale)
+--- Wątek: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! (/thread-instalacja-fmcb-czyli-odpalanie-kopii-bez-swap-magic)



RE: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - Riordianin - 28-01-2015

Ja wolę to wywalać (instaluje się z FMCB) i ręcznie wszystko wpisywać Smile Ale to tylko moje zdanie, może ktoś się przekona.


RE: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - Berion - 29-01-2015

Ja też, ale zalinkowałeś do anglojęzycznego poradnika, to ja do lepszego polskojęzycznego. Wink


RE: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - miki1406 - 29-01-2015

Tak naprawdę najistotniejszy jest dostęp do uLELF'a... Reszta to czysta wygoda Smile


RE: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - CFC77 - 02-08-2015

Nie mogę sobie poradzić z instalacją. Nie wiem, czy to przez inne pliki, czy przez to, że mam tylko SM dla DVD (nagrałem oczywiście płytę DVD dla PS2)? nośników USB tez nie chce czytać. Będę wdzięczny za pomoc. (Np. Podeslanie sprawdzonej paczki)


RE: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - Riordianin - 02-08-2015

Wyświetla Ci się iż komunikat DVDELF failed czy coś w ten deseń, czy w ogóle nie możesz odpalić instalatora FMCB?


RE: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - CFC77 - 02-08-2015

Kompletnie żadnej reakcji. Menu SM pozostaje bez zmian


RE: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - Riordianin - 02-08-2015

Otwierasz tray (klapkę slima) lub tackę FAT'a guzikiem, czy masz założone blokadki?


RE: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - CFC77 - 02-08-2015

Tak, mam blokady. Swap Magic się odpala normalnie, ale nie odczytuje pendrive'ow i DVD z fmcb


RE: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - Riordianin - 02-08-2015

A czy wypalona płyta ma 1GB dummy (pusty plik który tylko zajmuje miejsce na płycie, ale to właśnie ma robić)?


RE: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - audikom - 09-02-2016

Witam , zakupiłem konsole PSP2 75003 z fabryczną kartą i padem .
W ramach rozwoju zakupiłem karte FUJIWORK wraz z oprog.FCMB 1.94.
Nagrałem pierwsze kopie ze dwie, trzy odpaliło .
Po kilu dniach przestało uruchamiać kopie (płyta rusza i staje ) , oryginały startują wzorowo.
Po włączenie pojawia się : failed to load launchelf.cnf ps2 .
Zrobiłem format karty nie org. i zainstalowałem 1.94 ponownie , to samo .
Na karcie fabrycznej zainstalowałem FCMB 1.8 , przy starcie z tej kary to samo .
Prośba o pomoc jak to naprawić .
Sorry że pisze w tym wątku ale nie pozwalało mi założyć nowego a ten był najświeższy .
Dodam że walcze z tym od paru dni więc forum przejrzałem jak i wujka googla też .