PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Tutoriale (https://playstationforum.pl/forum-tutoriale)
+--- Wątek: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! (/thread-instalacja-fmcb-czyli-odpalanie-kopii-bez-swap-magic)



RE: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - matic902i - 11-11-2011

Chyba się da, gdzieś czytałem że wystarczy wrzućić do odpowiedniego folderu i przeniesie to w odpowiednie miejsce na MC, ale nie pamiętam jaki to folder


RE: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - rifek4 - 11-11-2011

Ok już sobie poradziłem Wink Zrobiłem sobie drugi folder na penie, "Programy" i w nim są te programy już z konfiguracjami, polskim językiem (jak taki program jest w PL), i katalogi porobione "ścieżkami" tam gdzie to ma być wrzucone Wink

Pozdro!


RE: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - GraX - 23-11-2011

Panowie sprawa wyglada tak pozyczylem od kumpla karte pamieci z wgranym mcbootem po odpaleniu jej mam logo mcboot wszystko elegancko ale w opcjach mam tylko

-browser
-system configuration
-launch disc
-reload configuration

jak mam odpalic instlator zeby sobie wgrac mcboota na swoja karte pamieci?


RE: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - zielin - 28-11-2011

Mi się nie udało, i z nerwów ucierpiał mój swap, który został złamany.
Czekam na jakieś siano i kupuje. Może byłby ktoś tak szczodry, i wytłumaczył mi to jak totalnemu debilowi, żebym zrozumiał? Smile


RE: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - Kratos - 28-11-2011

Nie udało ci się wgrać FMCB na kartę? Połamałeś płytę od Swapa? To musiało być ostro ;D


RE: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - zielin - 28-11-2011

Ej, jestem człowiekiem nerwowym. A pozatym mogę się wytłumaczyć tym, że sprawdzałem jej wytrzymałość.
Pomógł by ktoś GG:12718682


RE: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - Kratos - 28-11-2011

Może opisz po kolei co robisz i wtedy zerkniemy, gdzie tkwi błąd, jeżeli go oczywiście znajdziemy.


RE: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - zielin - 28-11-2011

Pobrałem pewne ISO zwie się "ELF-Pack_R8B". Takie sobie z internetu są tam wszystkie te programy. Wypaliłem.
Wsadzam nie dawno zmarłego Swapa( był w wersji 3.6) i dupa. Już przy Ekranie gdzie się odpala "pirata" nie pamiętam co tam pisało, ale coś na kształt, że nie da rady zabootować płyty. Dodam też że próbowałem sam zrobić taką płytę. Pobrałem programy, porobiłem. też nic. Wszystkie zaślepki są także. Co do ps2, to mogę swobodnie instalować, model w niczym nie przeszkadza.




RE: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - Kratos - 28-11-2011

Zapytam tak może naiwnie, ale obraz wypalałeś na jaką płytę - CD czy DVD? Swapa odpowiednio wsadzałeś CD czy DVD? Jaka prędkość nagrania, jakiej firmy płyta?


RE: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - zielin - 28-11-2011

DVD płyta i Swap, SONY DVD-R x4

Swap używany od dłuższego czasu więc wiem co jest 5.