PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Tutoriale (https://playstationforum.pl/forum-tutoriale)
+--- Wątek: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! (/thread-instalacja-fmcb-czyli-odpalanie-kopii-bez-swap-magic)



RE: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - drakon - 27-05-2011

MediaTech? Może spróbuj normalnej płyty... -> Verbatim.


RE: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - Kratos - 27-05-2011

I minusy zamiast plusików.


RE: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - xXFernIXx - 02-06-2011

Elo!!!
Mój problem polega na tym że chciałbym kumplowi zainstalować FMCB na konsolke ale za bardzo mi to nie wychodzi:/ dodam że używam do tego karty z wgranym juz FMCB....
No wiec robie tak:
1. do pierwszego slotu na memorki wkłądam karte pustą (tą do zmodyfikowania) a do drugiego z karte z FMCB
2. wkładam pendriva do ps2 z plikami
3. odpalam uelfa
4. włączam plik BOOT
5. włącza mi się instalator FMCB
6. wyciągam karte z FMCB i zostaje tylko ta pusta
7. instaluje na nią FMCB
8. no a efekt końcowy jest taki że niby wszystko ładnie pięknie, pliki jakieś z FMCB sa na tej pierwszej memorce ale FMCB nie działaSad po włożeniu kopi zapasowej pojawia sie menu wyboru memory stick i po lewej jest memorka a po prawej taka złota płytaSad i nie działaSad

Czy ktoś mógłby mi poweidziec co jest źle, co robie źle itp. ? I ewentualnie mnie pokierwować co i jak?
Czy może trzeba jeszcze przeprowadzic jakis proces konfiguracji czy cos? a jak tak to jak?


RE: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - Bart - 02-06-2011

A wybierasz tę złotą płytkę?


RE: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - xXFernIXx - 02-06-2011

no tak i nic sie nie działo... chcą nie chcąc pamiętam że próbowałem na sto sposobów i nicSad


RE: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - Bart - 02-06-2011

Na sto powiadasz.. Cool

Włóż kartę na której masz już FMCB do pierwszego slotu. Gdy włączy się instalator zamień karty (włóż do slotu pierwszego pustą kartę) wybierz najpierw coś takiego jak "Format MC" być może trochę inne, ważne,że jest "Format". Następnie " Normal Instal"


RE: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - xXFernIXx - 03-06-2011

czyli tak:
1. do pierwszego slotu wkładam memorke z FMCB
2. wkładam pendiva
3. odpalam uELF i włączam instalator FMCB
4. zamieniam memorki
5. formatuje i instaluje
6. i powinno byc gitara? (a czy po za tym nie trzeba jeszcze czegoś konfigurować?)


RE: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - Bart - 03-06-2011

Tak, powinno być gitara. Nigdy jeszcze po instalacji nic nie konfigurowałem, a uwierz mi,że robiłem już to kilkanaście razy. ; )


RE: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - xXFernIXx - 04-06-2011

w takim razie kumpel przyniesie kartę i będziemy próbowaćBig Grin
Dzięki wielkie!!!


RE: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - xXFernIXx - 04-06-2011

działa!!! wszystko okBig Grin Jeszcze raz wielkie dzieki!!!