PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Tutoriale (https://playstationforum.pl/forum-tutoriale)
+--- Wątek: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! (/thread-instalacja-fmcb-czyli-odpalanie-kopii-bez-swap-magic)



RE: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - Bart - 30-12-2010

Wiem, bo do pobierałem wczorajWink ale nie każdy może o tym wiedzieć


RE: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - Bart - 28-01-2011

(02-08-2008, 14:40)Cukier napisał(a): Skupmy się jednak na kontynuowaniu.
Wkładamy oryginalną grę.
Przy włączeniu konsoli przytrzymujemy klawisz L2 czyli odpalamy SMSa.
Gdy wejdziemy już do SMSa (i płyta się zatrzyma) Podmieniamy ja na naszą kopię (Domyślam się ze slim klapy lub magic keys są już włożone) Następnie zamykamy klapkę dajemy START i następnie wybieramy "EXIT SMS". Po wykonaniu tej czynności SMS Nam się wyłączy i odpali FMCB. W tej chwili musimy przytrzymać R2 żeby włączyć ESRa. (Gdy nie przytrzymamy przycisku R2 to FMCB będzie nam się włączał i wyłączał i w nieskończoność Smile) No i możemy cieszyć się już grą na naszej kopii Wink

Hahaha. Dzisiaj wypróbowałem ten sposób Big Grin Nieźle, nieźle Big Grin


RE: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - kysys - 10-02-2011

Dobra mam pytanie mam konsole PS2 Silm model scph-77004 i chciałem wgrać FMCB ale żeby go wgrać to muszę mieć koniecznie kolege który ma przerobioną konsolę albo oryginalnego swap magic'a u mnie w okolicy nikt nie posiada czyli od tak sobie nie wgram ?


RE: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - drakon - 10-02-2011

Ot tak sobie nie wgrasz.


RE: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - kysys - 10-02-2011

SWAP magic w iso na necie nie działa w konsoli ?
a nie ma innego sposobu instalacji niz z swap magiciem i kupowaniem codebreakerów lub sasiadem z konsola z chipem ?


RE: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - drakon - 10-02-2011

(10-02-2011, 15:38)kysys napisał(a): SWAP magic w iso na necie nie działa w konsoli ?

No pomyśl - jak Ci się pirat ściągnięty z sieci ma uruchomić na nieprzerobionej konsoli? Big Grin Musisz mieć oryginalnego swapa.


RE: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - mirrra - 10-02-2011

Nie ma innego sposobu.To jedyny minus.Ale za to FMCB jest Free. Smile


RE: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - kysys - 11-02-2011

Dobra załatwiłem cudem Swap Magic'a 3.6 DVD i CD zrobiłem blokady dla mojej slimki scph-77004 ale mam problem płyty DVD nie czyta mi wywala do browsera czarny obraz browser i tak w kółko ale Swap magic CD normalnie odpalił się,wgrałem pliki FMCB na pendrive'a nawet uELF'a jak w tutkach pisali przerobic jako SMBOOT0.ELF lub SWAPMAGIC.ELF odpalić w menu programu ale nic się nie dzieje lub swap nie bootuje się do końca to jaki może być problem pendrive'a nie czyta bo to kingston a może nagrać te pliki na CD płyte lub skorzystać z innej pamięci typu aparat lub telefon sony ericsson z m2 kartą ?


RE: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - Kurak5 - 11-02-2011

Najlepiej zrobisz, jeżeli wypalisz to na płytkę. Nie każdy PD jest obsługiwany przez konsolę.


RE: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - kysys - 11-02-2011

Dobra już FMCB śmiga na mojej konsoli aż miło dzięki za przydatne posty w temacie.